Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

Sveikos mergaites,
Labai kvieciu pasidalinti visas nestukes 20-24 savaiciu savo nestukiska patirtimi 4u.gif
Man neramu del leliuko judeseliu. Labai mazai juos jauciu g.gif
Atsakyti
Nesijaudink, man ir panasiai, bet pasiskaiciau nescios moters vadove ir ten parasyta, kad sunerimt reiketu jei nejaustum 30 savaite, o dabar lelius dar labai maziukas ir jo judesiukai silpni. Tad nusiramink ir lauk stipresniu "smugiu" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tosius @ 2007 06 21, 10:17)
Nesijaudink, man ir panasiai, bet pasiskaiciau nescios moters vadove ir ten parasyta, kad sunerimt reiketu jei nejaustum 30 savaite, o dabar lelius dar labai maziukas ir jo judesiukai silpni. Tad nusiramink ir lauk stipresniu "smugiu"  4u.gif

Vakar jau mano MB pajuto stebuklelio judesiukus. Sedejo visas laimingas lotuliukas.gif As ir dabar stipriau ir dazniau pradejau jausti, kaip mano krapstukas mama kalbina ax.gif
Atsakyti
o pas mane, tai vieną dieną intensyviau, kitą dieną mažiau juda g.gif net laiką esu pažiūrėjusi kada labiausiai duodasi, todėl jei nesukruta, pačiai neramu pasidaro unsure.gif
Atsakyti
mama sakė, kad vaikelis juda kiekviena diena ir daznai, jai 20-ta savaite smile.gif vakar zaidėm kamuoliu, tai sake, kad ir jis zaidzia, beveik istisai judėjo viso zaidimo metu wink.gif ir dar sakė, kai nueina miegot pradeda judėt, arba ryte prabunda, o tas jau malasi ax.gif
Atsakyti
Kutenimus jaučiu nuo 16 sav. dabar 21 prasidėjo duodasi kaip reikiant biggrin.gif pačios savijauta nebloga, tik kartais galva svaigsta ir maistą sunku išsirinkti smile.gif
Atsakyti
maniskis dunksi kaip reikiant. taciau jei keleta dienu praleidziu ramiai (pvz savaitgali ant sofutes per lietu), tai ir lelius apsnusta, maziau dunksi.
jei einu i darba, ir ten palakstau, pajudu, pabendrauju su zmonem - lelius vakare jau duksta kaip reikiant
vat ir dabar duksta wub.gif
Atsakyti
Kaip jūsų pilvukai? ar labai matosi? kaip reikalai su svoriu? biggrin.gif
Atsakyti
as irgi norejau pasiklausti - jau kokias 2sav. jauciau visus judesius (dabar 22-a sav eina). net matem, kaip pilvas kilnojasi smile.gif)

bet neseniai patyriau nemaza stresa, verkiau ir nervavausi....sad.gif
tai nuo to laiko (jau 3d.) judesiai labai silpni ir reti....sad.gif

nezinau, ar cia jau panikuoti, ar as cia vis dar itampoj ir uztai lelius irgi nejuda????

mano gyd.atostogauja, tai negaliu su ja pasitarti....sakau, gal reik pas kokia kita nueiti...labai neramu...
Atsakyti
QUOTE(baramu @ 2007 07 16, 09:17)
as irgi norejau pasiklausti - jau kokias 2sav. jauciau visus judesius (dabar 22-a sav eina). net matem, kaip pilvas kilnojasi smile.gif)

bet neseniai patyriau nemaza stresa, verkiau ir nervavausi....sad.gif
tai nuo to laiko (jau 3d.)  judesiai labai silpni ir reti....sad.gif

nezinau, ar cia jau panikuoti, ar as cia vis dar itampoj ir uztai lelius irgi nejuda????

mano gyd.atostogauja, tai negaliu su ja pasitarti....sakau, gal reik pas kokia kita nueiti...labai neramu...


Jei neramu, tai ir nueik-kam save kankinti ir nervuotis doh.gif
Butinai uzsirasyk pas kita daktare ir nueik mirksiukas.gif

O man beveik 22 svaites, bet as nejauciu jokiu smugiu, tik jauciu kad ten kazkas nestipriai vartosi, kunkuliuoja, bet kai klausiau daktares sake normalu, juk vaikelis dar mazas ir aplink daug vandens del to ir nesijaucia taip gerai...

O kaip pas jus su svoriu, pas mane jau +5 doh.gif
Atsakyti
NETURIU svarstykliu namie, bet pries savaite buvo +3kg
Atsakyti
QUOTE(jola24 @ 2007 07 15, 23:18)
Kaip jūsų pilvukai? ar labai matosi? kaip reikalai su svoriu?  biggrin.gif

mano pilvukas dar labai mazas, kaip pasiziuriu i kitas mamytes jos tokios storules o as ne g.gif plazdenimus jauciu nuo 16 savaiteles bet ne kiekviena diena. Su svoriu pas mane + 7kg blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuole20: 17 liepos 2007 - 17:18