Įkraunama...
Įkraunama...

O ką reiškia "Įspėjimas" prie mano profilio

Klausimas: O ka reiskia "Įspėjimas" prie nario po zaliu taskeliu?

Atsakymas: Ivertinima mato kievienas savo. Kiti dalyviai negali matyti jusu ivertinimo lygiai taip pat kaip jus nematote kitu dalyviu ivertinimo. Tai daugiau ne ivertinimu, o ispejimu sistema. Jei tas ivertinimo langelis yra, tai dar nereiskia, kad jus jau esate ivertinti. Jis tiesiog yra pagal nutylejima forumo nustatymuose. Tikiuosi neteks sia funkcija naudotis.


2005.11.17 Įvertinimų sistema pakeista įspėjimų sistema. Esmė lieka tokia pat, pasikeitė tik grafinis ir žodinis pavidalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SuperMama: 17 lapkričio 2005 - 19:28
Labai gaila, bet ir man neaisku, ka reiskia tas ivertinimas. Ir akys atrodo ne tokios siauros... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Jeigu prisidirbsit kazka: izeisit kita zmogu pavyzdziui gausit "ivertinima", skliausteliuose matysit skaiciuka 1. Ant jo paspaude pamatysit uz ka gavot kokia nuobauda
Atsakyti
Cia pliusas ir minusas nereiskia neigiamo ar teigiamo, pliusas - reiskia prideti dar viena minusa biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už "išsamų" paaiškinimą... verysad.gif Tačiau skaitau dar karta: įspėjimų sistema [tai ką, parašiau ką negero,jei mane įspėja? Beja, ispeja dėl ko?] "jei tas įvertinimo langelis yra, tai dar nereiškia, kad jūs esate įvertinti" [tai ką gi jis reiškia?]. "jis tiesiog pagal nutylėjimą?? yra forumo nustatymuose???" "tikiuosi neteks šia funkcija naudotis" [kodėl? neteks naudotis kokiu tikslu? kas ja naudojasi?]

Nemanau, kad kas klausineja kad suerzint... Klausiu ne tam kad ką ižeist, bet butent tam kad to per savo neišmanymą nepadaryčiau. Jei esi senbuvė ir tau viskas aišku- padėk naujokui, o tingi padėt-nerašyk nieko.
Atsakyti
Pabandysiu atsakyt ax.gif Įvertinimą gali gaut už forumo taisyklių pažeidimą, t.y. dalyvių įžeidinėjimą, necenzūrinių žodžių vartojimą, ir pan. Įvertinimas gali būti tik neigiamas, t.y. jį gali gauti tik už forumo taisyklių pažeidimus. Vienas pažeidimas = 1 minusas. 5 tokie pažeidimai, ir dalyvis šalinamas iš forumo. Kiekvienas mato tik savo įvertinimą. Tu- savo, aš - savo. Taigi negali žinoti, kas ir už ką turi tuos įvertinimus.
Na, kadangi nesu moderatorė, visko tikrai nežinau, taip kad gal aš ir nelabai teisi blush2.gif iškart atsiprašau, bet manau, kad atsakiau į tavo klausimą. Bent jau stengiausi 4u.gif
Atsakyti
Tai jei gerai supratau <0()5> reiškia kad viskas gerai, o jei pamatysiu <1()5> tai tada reiks pradėt nerimaut...
Atsakyti
Mirėja, registruodamsi į forumą turėjai susipažinti su mūsų forumo taisyklėmis, ten yra surašyti visi atvejai už kuriuos gali būti įspėta.
Atsakyti
Kaip supratau, jį kiekvienas mato tik savo, bet galėčiau prisiekti, jog mačiau ir kito nario įvertinimą forume, labai keista...
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2005 07 24, 10:37)
Tai jei gerai supratau <0()5> reiškia kad viskas gerai, o jei pamatysiu <1()5> tai tada reiks pradėt nerimaut...


<0(1)5> mirksiukas.gif
Bet pirmiausiai tokiu atveju gautum asmeninę žinutę su tiksliai nurodytu pažeidimu: kaip kas ir už ką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nairobi @ 2005 08 26, 07:46)
Kaip supratau, jį kiekvienas mato tik savo, bet galėčiau prisiekti, jog mačiau ir kito nario įvertinimą forume, labai keista...

tikrai negali. Matyt sumaišei su greta esančia eilute, pvz.: Apdovanojimai 1. ar apdovanojimai 2 ir pan. (o tai yra visai kas kita - tai narių laimėti apdovanojimai įvairiuose forumo konkursuose). smile.gif
Atsakyti
2005.11.17 Įvertinimų sistema pakeista įspėjimų sistema. Esmė lieka tokia pat, pasikeitė tik grafinis ir žodinis pavidalas.
Atsakyti