Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip nusipirkti ką nors sau?

Sveikos,
Neturiu supratimo, kaip jus ka nors sau nusiperkate?
Kalbu apie drabuzius. Kaip pasimatuoti, kai negali palikti maziaus vezimelyje? O ir siaip gi ne visada jis ten noriai sedi?
Atsakyti
Kantrybės, kantrybės ir dar kartą kantrybės console.gif Pasiilgau tų laikų, kai buvo galima į kabiną įsinešti krepšyje ar kėdutėje ir kalbinant rengtis ax.gif Dabar mano beždžioniukai jau tokio amžiaus, kad apie vežimėlius ir kalbos būti negali schmoll.gif O parduotuvėje, ypač princesei, reikia pirmiausia pačiai viską išsimatuoti, nors moteriški drabužiai jai ryškiai per dideli biggrin.gif Bet su didžiuliais vargais kažkaip susitvarkom unsure.gif Sutariam, kad dabar matuosis mama. Vasara tada paslaugiai bando nutempti nuo pakabų pusę parduotuvės, brolis neatsilieka blink.gif Kai jau matau, kad artėja katastrofa, paprašau pagalbos pardavėjų - manau, kad tai dalis jų darbo:parduoti prekę ir kad pirkėjas liktų patenkintas. Surauktų nosių nepasitaikė thumbup.gif
Atsakyti
Tai tau gerai, Vasara, kai tavo vaikai jau patys vaiksto, kalba ir t.t.
O manajam tik 9 men.
Manau, kai jau vaikscios, gal kazkaip susitarsim, o ka dabar daryti?
Atsakyti
Man ką nors nusipirkti sau irgi nelabai yra šansų doh.gif Kadangi mažyliui tik 6 mėn., tai su juo apsipirkinėti l. sunku...Dažniausiai į parduotuves važiuojam tryse:vyras, vaikutis ir aš.Kol aš matuojuosi, vyras stengiasi užimti sūnelį... bet kadangi jam (sūnui)super greit viskas nusibosta sad.gif tai viena kankynė. Žodžiu daug vervų ir dar daugiau prakaito.Ir padarai tada išvadą, kad geriau iš vis po parduotuves su vaiku geriau nevažiuot..
Šiandien irgi bandysim važiuot pirkti batus,bet kaip seksis..........................?
Atsakyti
Taigi paprasta apsipirkti su mažu vaiku. Vat mano know-how: pasiimi vaiką su vežimėliu pasivaikščioti į miestą. Taikai maždaug dienos miegelio laikui. Kai tik vaikas užmiega- turiu pusantros- dvi valandas po parduotuves pasivakščioti. Jei vežimas į kabiną netelpa, pastatau šalia kabinos, užimu pačią galutinę kabiną, kad vežimas ant praėjimo nestovėtų.
O batų parduotuvėse apskritai jokių problemų. Įvairuoji į parduotuvę ir būtent parduotuvėj paduodi vaikui kokią įdomybę - įsimeti į kuprinę kokį šaukštą, plastmasiuką kokį, dar kažką. Ir ramu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norge: 24 sausio 2005 - 14:24
QUOTE(virgyte @ 2005 01 24, 13:52)
Man ką nors nusipirkti sau irgi nelabai yra šansų doh.gif Kadangi mažyliui tik 6 mėn., tai su juo apsipirkinėti l. sunku...Dažniausiai į parduotuves važiuojam tryse:vyras, vaikutis ir aš.Kol aš matuojuosi, vyras stengiasi užimti sūnelį... bet kadangi jam (sūnui)super greit viskas nusibosta sad.gif tai viena kankynė. Žodžiu daug vervų ir dar daugiau prakaito.Ir padarai tada išvadą, kad geriau iš vis po parduotuves su vaiku geriau nevažiuot..
Šiandien irgi bandysim važiuot pirkti batus,bet kaip seksis..........................?



na virgyte, tu tikrai davei gera patarima kaip apsipirkti vienai su vaiku- "vaziuoju su vyru" arba palieki vaika. Problema yra ta- kad nera vyro ir nera kur palikti vaiko !!!!

as darydavau ir darau taip- isisodinu vaika i prekiu vezima ir su tuo vezimu varau i kabina-ne visose kabinose vezimas telpa, bet daugumoj. o jei netelpa- tai pastatau salia kabinos ir tada jau kosminiu greiciu matuojus, kol nepradejo atitraukineti uzuolaidos ir nepaleido dudu biggrin.gif na, dabar jau didesne, tai pasedi vezime ilgeliau, o jei dar koki saldaini gauna i dantis, tai is vis ramu (beveik).
o jum su maziukais tikrai reikia nestis automobiline/ar nesiojama kedute (zinoma, jeigu tokia turite rolleyes.gif ) i kabina ir rami galva ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2005 01 24, 13:33)
Tai tau gerai, Vasara, kai tavo vaikai jau patys vaiksto, kalba ir t.t.
O manajam tik 9 men.
Manau, kai jau vaikscios, gal kazkaip susitarsim, o ka dabar daryti?


Nepatikėsi, bet dukrą vos kelių mėnesių buvau nusivežusi į turgų ax.gif Iš dyko buvimo nesugalvojau ką veikti, tai nusprendžiau pasidaryti ekskursiją į Gariūnus blush2.gif Šitiek laiko Vilniuj gyvenu, visi apie juos kalba, o aš nebuvau buvus. Su vežimėliu tada dar pavažinėt nelabai buvo galima, tu stiklinių paviljonų, kaip per televizorių dabar rodo irgi nebuvo, tai nešiojausi krepšyje 2.gif . Krepšys kaip krepšys - ten visi su tokiais dideliais vaikščiojo biggrin.gif Tik turinys paaiškėjo po to, kai per ilgai matavausi sijoną: reikėjo matyti, kaip visi šokinėjo aplinkui, niekaip nesuprasdami, iš kur čia kūdikio verksmas biggrin.gif
O šiaip tai man tikrai buvo kur kas paprasčiau, kol jie nevaikščiojo. Dabar - viens į vieną pusę, kits į kitą ir gaudyk vėją laukuose tongue.gif
O du patarimus jau tikrai turi: 1. Nebijok prašyti pardavėjų pagalbos. Tegu pastumdo vežimėlį šalia, o tai jos kartais miršta iš nuobodulio. Juk nebijai paparašyti, kad atneštų vieną ar kitą dydį? Gi ne pusdienį toj kabinoj sėdėsi. Ir pasiimk kokių niekučių vaikui tyrinėti 2. Stenkis, kaip Norge sako, važiuoti, kai mažylis turėtų miegoti. Svarbiausia, nesijaudink console.gif Viskas yra įmanoma thumbup.gif
Atsakyti
Nežinau ar čia tik jums kelioms pavyksta apsipirkti, ar daugeliui?Ką per tą valandą gali išsirinkti , kai kūdikis miega?Tuo labiau jei neturi savo automobilio, tai ir nuvažiuoti iki prekybos centrų kebloka...
Atsakyti
As tai kai buvo mano vaikiukas visai mazhiukas dariau taip: isinesiau su automobiline kedute i kabina ir ten pasimatavau, ka norejau, o vaikui daviau pinigine, teises, raktus ir taip toliau pazaist biggrin.gif Zhaide, kol iskrauste visa turini, po to atsibodo ir pradejo lipt lauk is tos kedutes doh.gif Bet ash jau buvau pasimatavus tris sijonukus ir sekmingai issirinkau 4u.gif
O su trechiaja mano dukra tai buvo toks kuriozas. Dar gyvenau su vyru biggrin.gif , jis mane atvezhe i laisves aleja batu nusipirkt. Atveze ir paleido su vezimeliu, o vezhimelyje triju menesiu dukryte. smile.gif Tai mes vaiksciojom dvi valandas ir vaikas miegojo. As ramiausiai vaikstineju sau, matuojuos, bet niekaip neissirenku. Galiausiai vienoj parduotuvej issirinkau, susimokejau, bet dukryte atsibudo ir pradejo taip:cry: alkana, kad stogas kilnojosi. As matau, kad iki senamiescio, kur vyras tada dirbo nedavaziuosiu, o parduotuve prie merkurijaus doh.gif Sakau pardavejoms, leiskit kur nors vaika pamaitint, bet kur, juk turit savo kazkoki kambareli. Jos tik akis ispute ir sako:NEGALIMA. Tik viena atsirado blaivesnio mastymo, turbut savo vaiku turinti biggrin.gif ir ileido mane i sandeli, tai maitinau vaika sandely su krintanciom ant galvos batu dezem. Bet dukra buvo tokia alkana, kad niekas jai nerupejo. Paskui sau laimingos(ir su naujais batais smile.gif )grizom.
O siaip tai labai pritariu norges variantui, kad reikia kazkaip speti apsisukti kol vaikas miega vezimelyje. Isbandyta 1000kartu ir pasitvirtine.
As esu su trim vaikais ir su ketvirtu nescia apsipirkinejus doh.gif Patikekit, su vienu ne taip jau ir blogai. Isivaizduokit vaizdeli, trys su vaikiskais vezimeliais po visa parduotuve laksto ir viska krauna, o mama nescia su pilvu dideliausiu is paskos thumbup.gif. Ot smagus laikai buvo smile.gif
O kaledoms torta pirkausi su savo maziausiu, jau metinuku. Trys lauke namie, o ash vienoj rankoj torta vilkau, kitoj su storu kombinezonu vaika apvilkta biggrin.gif Maniau, kad nedaeisiu iki mashinos, bet nieko, rankos nenukrito.
Ash apie apsipirkinejimus su vaikais disertacija rashysiu thumbup.gif. Gerai gautusi thumbup.gif Reiks destytojai tema pasiulyt "Nauji komunikacijos budai apsipirkinejant su vaikais" thumbup.gif
Atsiprasau, nusisnekejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spaNguoliuke @ 2005 01 24, 14:34)
na virgyte, tu tikrai davei gera patarima kaip apsipirkti vienai su vaiku- "vaziuoju su vyru" arba palieki vaika. Problema yra ta- kad nera vyro ir nera kur palikti vaiko !!!!





Sorry,spaNguoliuke, bet dar ir dabar nei temos pavadinime, nei tekste niekur negaliu surasti žodžių junginių:"apsipirkti vienai" ir "kai vyro nera" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virgyte @ 2005 01 24, 16:12)
Sorry,spaNguoliuke, bet dar ir dabar nei temos pavadinime, nei tekste niekur negaliu surasti žodžių junginių:"apsipirkti vienai" ir "kai vyro nera" biggrin.gif


Virgyte, ir as sorry, bet visa tema vadinasi "vaika auginu viena" tai vadinasi ir apsipirkineju viena.
dar karta sorry, kad jautriai reaguoju.
Atsakyti
jo logishka spanguoliuke. Mano posto prdzioj irgi buvo dar vyras isimaises smile.gif
Tik veliau neliko blush-anim-cl.gif
Atsakyti