Įkraunama...
Įkraunama...

Gimė su spalvota akvarele rankose...

Kai randi savo kryptį gyvenime, kai sukuri šeimą, kai planuoji vaiką, jo lauki ...
viskas rodos bėga sava vaga, ramiai, kaip bet kurioj kitoj laimingoj šeimoj...

... aš juk moteris, jautri, į viską kas taip begalo moteriška - pirmas pastojimas, vaikas echoskopo ekrane, drugelio plazdesys pilvelyje - reaguoju kaip į stebuklą, kaip į dievo palaimą, kurią ne kiekvienai lemta patirti...

po nuostabių 39 didžiojo laukimo savaičių pajuntu kaip reguliariai suskausta nugarą ir pilvo apačią, 12 nakties... vyras jau miega, o aš sėdžiu išpūtusi akis ant sofos ir su natūralia šypsena veide, ar jau bigsmile.gif negi jau, negi ta valanda, kurios kaip kiekviena pirmąkart gimdanti laukiau su nerimu, nežinojimu, atėjo?
po poros valandų suprantu kad TAIP. Sėdžiu sau toliau ant sofos ir atsidžiaugt negaliu, vyras matau akies krašteliu laksto po kambarį, krauna likusius daiktus į tašes... kaip buvau apsiremgusi tą dieną taip ir išvažiuoju.. tokia euforija apėmusi - prieinu prie veidrodžio pažiūriu į save pilvą apkabinusi ir pamąstau - juk tokia nebegrįšiu... o ir noriu grįžti kitokia

kas per stebuklinga naktis, iš kur tokie pojūčiai... lietaus dulksna ant veido krinta, o man kaip koks sidabro lašiukų lietutis, taip kiekvienas žingsnis pakylėtas atrodo...

niekis, kad skaudėjo, niekis , kad truko 15 valandų, kad gimdą reikėjo prašyti nepailsti ir skatinti smarkiau dirbti...
tomis akimirkomis kai rodės plyš smilkiniai viskas poetizuotai neatrodo, sunku, bet dabar, man nėra žodžių tam sunkumui apibūdinti, aš jo tiesiog nepamenu...

daktaras sako, atsimerk, tuoj bus sąrėmis, nelaikas miegoti, o aš matyt iš nuovargio jau nelabai žvaliai atrodžiau. Stumiu keletą kartų, kerpa, vėl stumiu, sako duokš ranką - paliečiu savo vaiko galvytę. Jetau, jėgų stumti iš kažkur atsirado, kas kas gi ten toks? kaip atrodo mano vaikas???

staiga palengvėjimas užplūsta, viskas... gimė! aš matau! dukryte, ar gali būti, kad mano vaikas toks nuostabus??? kokia tu švelni ir trapi ant mano krūtinės...
kokia ryški Tavo spalva, švelniai rausva, o ir gydytojų apranga kokia gražiai balta, o tas kamuolys gimdykloj -ar jis ir buvo toks ryškiai mėlynas? o kas čia gimdyklą taip smarkiai apšvietė? o kas krūtinėje darosi? kodėl ta mano širdis tokia didelė, ji išsipūtė, ar neiššoks?!
dingo klausimai ar mylėsiu savo vaiką pakankamai, ar tilps širdelėje toks pat dar vienas didelis jausmas kokį vyrui jaučiu... JUOKAS dabar visos tos dvejonės, gimei Tu ir atsinešei rankose spalvotą akvarelę - nuspalvinai viską tokiomis spalvomis, kokių dar gyvenime nesu regėjusi.

...štai kur moters gyvenimo pilnatvė...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijolė: 23 birželio 2007 - 11:25
Jetau net susigraudenau kaip grazu........... wub.gif
Atsakyti
Kaip graziai parasyta wub.gif linkiu daug sveikatos jusu dukrytei 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif Kaip grazu... Sveikinu user posted image su mazuoju stebuklu user posted image
Atsakyti
Kaip gražiai tu čia parašei, net susigraudinau thumbup.gif Sveikinu sulaukus stebuklo 4u.gif
Atsakyti
Kaip spalvingai pavaizduota 4u.gif sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
Kaip gražu... wub.gif
Atsakyti
Man tai labai graži Tavo istorija wub.gif Trumpa, bet užvedanti ant tolimesnių minčių. . .
Mano vaikas gimė labai ankstų vasaros rytą. Irgi jutau didelį pakylėjimą, kai ėjau į ligoninę.
Tiesa, labai ypatingai jaučiausi, žadindama savo vyrą. Ir taip kaip filme doh.gif Sakau: - tėti, JAU. O tas: - kas "jau"? biggrin.gif

Irgi užplūdęs buvo keistas jausmas, uždarant namų duris - išėjau paskutinį kartą TOKIA, grįšiu KITOKIA. Kitokia pati, ir jau kitokią šeimą rasiu - su dar vienu šeimos nariu wub.gif

Graži TAVO istorija. Prisiminiau savo išgyvenimus. Gražius ir prasmingus. Ačiū Tau.
Atsakyti
labai gražu, net apsiverkiau........ blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif istorija,priverčianti išspaust ašarą cray.gif labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Aukit sveikos ir stiprios 4u.gif
Atsakyti
Labai labai gražu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
labai grazhi istorija 4u.gif
Atsakyti