Įkraunama...
Įkraunama...

Konservuotas TUNAS

Taip su padaziuku(baltu) ar su pomidoru padazu.
Atsakyti
QUOTE(kravciukaite @ 2006 08 23, 16:09)
Siulau  musu receptuka-  su tunu ir bulviu kose.Pirmiausia isverdi bulves,padaroma bulviu kose(galima idet svogunu laisku),pipiriukas,druskyte. Paskui imam tuna(nupilam skysti) ir viska sumaisom. Suformuojam ir padedam i saldytuva atsaldyti.Paskui iman dziuveseliu ir kitam indely-kiausinio plakini,apvoliojam ir kepam .Skanaus! biggrin.gif  biggrin.gif

turėtų būti skanu, reiks išmėginti drinks_cheers.gif
Atsakyti
salotos:

tunas
avokada
krapai
tinka smulkinti porai
majonezas arba aliejus, tik tada citrinos sulčių užlašinti.
Atsakyti
man geriausios salotos biggrin.gif
makaronai
svogunas
zaliosios alyvuoges
pomidorai
konservuoti zirneliai
majonezas
saukstas pomidoru padazo
ir tunas savo sultyse
ka reikia supjaustom ir viska ismaisom. labai greitai mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai va ka is tuno darau:
1.tuno savo sultyse
2.3virti kiausinia
3.mozzarelos arba fermentinio surio

kiausinius ir suri sutarkuoji su tarka,sudedi tuna,majonezo ir skanaus apetito.

dar vienas:
1.tuno
2.2-3 virti kiausiniai
3.surio
4.koncervuotu kukuruzu
5.poro
6.agurko

kiausinius,suri sutarkuoji su tarka.pora ziedeliais.agurka-smulkiais kubeliais,majonezo.viskas.skanaus apetito.
Atsakyti
sveikutes rasau pirma karta ,tai nesupykite jai kas nors ne taip.tai va as is tuno darau misraine.dedu i ta misraine visa ta pati kaip ir i krabu ,tik vietoj krabu dedu tuna .labai skanu blush2.gif
Atsakyti
Nu o mes su mažaja tuna valgom tiesiai iš konservų dėžutės biggrin.gif su duona . Mums taip skaniausia ir nepripažystu jokių kitokių patiekalų su tunu.
Atsakyti
lotuliukas.gif Dabar tik perskaičiau lotuliukas.gif oi negaliu(pati iš savęs žvengiu)Kepiau miltinius blynus su tunu.Tuno nemėgstu,bet mama atvežė konservų,tad teko kažką daryt.Reikalas tame,kad perskaičiau šiandien,kad tas receptas buvo parašytas ant bajerio lotuliukas.gif o aš kepiau ir man tikrai patiko lotuliukas.gif šiandien vėl kepsiu.
Atsakyti
QUOTE(nikaa @ 2006 06 05, 11:35)
Laba visoms tuno megejoms  biggrin.gif
Siulau pasigaminti labai skania ( tikrai labai skania thumbup.gif ) tuno misraine.
Proporcijos priklauso nuo bliudo dydzio, bet as darau i nedideli dubeneli, kad vienam kartui butu, bent jau vienai dienai  smile.gif
Taigi reikia:
pora virtu nedideliu morku
2 virti kiausiniai
indelis konservuoto tuno
melynas svogunas, kam patinka poras
majonezo

I dubens dugna dedu visa tuna, ji uztepu majonezu, tada  smulkinta svoguna ir vel majonezas (kad nepadauginti majonezo, as jo isidedu i maiseli, padarau maza skylute ir spaudziu ant visu sluoksniu, iseina kaip su kulinariniu svirkstu, o jo as neturiu). Kitas sluoksnis kubeliais pjaustytos virtos morkos + majonezas + smulkiai tarkuotas kiausinio baltymas + majonezas + smulkiai tarkuotas kiausinio trynys. Atrodo kaip tortas, o jau gardumelis... essen.gif

aš irgi taip gaminu thumbup.gif drinks_cheers.gif laaaaabai skanu
Atsakyti
Sveikos, tuno myletojos!

siandien pasidariau tokias salotas:

skardine tuno (nesmulkinto, aliejuje),
skardine Bonduelle Meksikietiskos misraines (kukuruzai, zirneliai, morkytes ir paprikos),
puse pokelio mekaronu (dejau kriauklytes),
juodu alyvuogiu (zalios turbut irgi tiktu),
alyvuogiu aliejaus.

Nu ziauriai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Tuno salotos

salotų lapus iškloju ant lėkstės, tada tuno gabaliukus, tada kiaušinį smulkintą, alyvuoges juodas, pomidorą smulkintą, marinuotą agurkėlį, šiek tiek kaparėlių ir česnakinį Heinz majonezą thumbup.gif essen.gif Lengva ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
O aš darau tuną su makaronais


Makaronai, salierų stiebai pjaustyti, majonezas, krapai. Man skanu ir šalti ir karšti. Makaronai geriausia kokie trumpi ir stambūs.

Atsakyti