Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Dalinames patirtimi, diskutuojam ir toliau... 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, va grįžau tik ką iš Marijampolės - galųųųųųųųųų gale išsislaikiau teises (iš trčio karto), pasitaikė labai malonus egzaminuotojas, pastrižas parkavimas (beje koks parkavimas iš karto pasako kai paduodi dokumentus - tipo kompas parenka maršrutą ir parkavimą ir iš karto pasako - Kaune man net maršruto nepasakė schmoll.gif ), aikštelėj viskas buvo gerai, tik tiek kad lijo, bet nieko, maršrutas papuolė pats ilgiausias, bet ačiūD Marijampolės tik kelios sudėtingesnės sankryžos ir išlaikiau. Aišku klaidų buvo (jaučiu Kaune su tokiom klaidom vėl pravalas būtų buvęs) : dalį kelio be šviesų važiavau, nežiūrėjau per petį "aklojoj zonoj", su trečia pavara posūkį ėmiau - bet vnzo rezultatas teigiamas good.gif Visoms patariu geriau laikyt mažesniuose miestuose - Kaune bent jau diiidelis ir baisus nusistatym as iš karto prieš žmogų blink.gif ir sėkmės visoms laikančioms, kažkada turi pasisekti tik turėkit kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 06 24, 16:19)
Sveikutės, va grįžau tik ką iš Marijampolės - galųųųųųųųųų gale išsislaikiau teises (iš trčio karto), pasitaikė labai malonus egzaminuotojas, pastrižas parkavimas (beje koks parkavimas iš karto pasako kai paduodi dokumentus - tipo kompas parenka maršrutą ir parkavimą ir iš karto pasako - Kaune man net maršruto nepasakė  schmoll.gif ), aikštelėj viskas buvo gerai, tik tiek kad lijo, bet nieko, maršrutas papuolė pats ilgiausias, bet ačiūD Marijampolės tik kelios sudėtingesnės sankryžos ir išlaikiau. Aišku klaidų buvo (jaučiu Kaune su tokiom klaidom vėl pravalas būtų buvęs) : dalį kelio be šviesų važiavau, nežiūrėjau per petį "aklojoj zonoj", su trečia pavara posūkį ėmiau - bet vnzo rezultatas teigiamas good.gif Visoms patariu geriau laikyt mažesniuose miestuose - Kaune bent jau diiidelis ir baisus nusistatym as iš karto prieš žmogų  blink.gif ir sėkmės visoms laikančioms, kažkada turi pasisekti tik turėkit kantrybes  4u.gif

Labai sveikinu islaikius! 4u.gif
Siandien as turejau vaziavima..nezinau, man kazkaip labai viskas lengva aiksteleje, gal del to,kad labai gerai paaiskino.. na nebent su stakada gal gali but beda... nes kazkaip del sito nesijauciu tvirtai..siandien liepe instruktorius uzsirasyti egzaminui jau, nors dar tik 6 vaziavimas siandien buvo.. liepos 8 diena bus 10 vaziavimas ir 10 diena eisiu i egzamina... ziuresim kaip man ten seksis... biggrin.gif Bet jauciu,kad islaikysiu tik is antro karto... pas mane viskas dazniausiai buna is antro karto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kibirkstele* @ 2007 06 24, 17:37)
Labai sveikinu islaikius!  4u.gif 
Siandien as turejau vaziavima..nezinau, man kazkaip labai viskas lengva aiksteleje, gal del to,kad labai gerai paaiskino.. na nebent su stakada gal gali but beda... nes kazkaip del sito nesijauciu tvirtai..siandien liepe instruktorius uzsirasyti egzaminui jau, nors dar tik 6 vaziavimas siandien buvo.. liepos 8 diena bus 10 vaziavimas ir 10 diena eisiu i egzamina... ziuresim kaip man ten seksis...  biggrin.gif  Bet jauciu,kad islaikysiu tik is antro karto... pas mane viskas dazniausiai buna is antro karto  lotuliukas.gif
nieko baisaus ta estakada, aš kai mokinausi - ant tokios kaip estakados tai net nei karto nebuvau užvažiavus - tik ant tokio kalniuko, bet kai supranti sistemą - visai nesunku, taip kad tik truputį pasitreniruok ir viskas. Sėkmės tau 4u.gif 4u.gif
Ačiū už sveikinimus, labai labai džiaugiuosi ir dar negaliu patikėt, kad jau VISKAS! clap_1.gif: nerealu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 06 24, 16:42)
nieko baisaus ta estakada, aš kai mokinausi - ant tokios kaip estakados tai net nei karto nebuvau užvažiavus - tik ant tokio kalniuko, bet kai supranti sistemą - visai nesunku, taip kad tik truputį pasitreniruok ir viskas. Sėkmės tau  4u.gif  4u.gif
Ačiū už sveikinimus, labai labai džiaugiuosi ir dar negaliu patikėt, kad jau VISKAS! clap_1.gif: nerealu laugh.gif

Galiu tik isivaizduoti, kaip jautiesi dabar.. as jauciu taip pat nerealiai jausiuos.. Jau kaip laukiu kai turesiu teises.. wub.gif Jau net masinos po truputi ieskaus, tik nezinau kokios dar noriu... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikinu dasha. 4u.gif
Na nelabai taip baisu Kaune kaip atrodo. Tikrai įmanoma ir šiame mieste išlaikyti. smile.gif
Atsakyti
sveikinimai ishlaikiusioms 4u.gif
man dar toli iki egzamino ir nesijauciu kol kas verta islaikymo, reiks nemazai papildomu (nes i savaite tik viena vaziavima apturiu), o jau mashinytes dairausi, juokinga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2007 06 24, 19:33)
Dar dadedu balionu Dashai 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



QUOTE(Kribuk @ 2007 06 24, 19:46)
Sveikinu dasha. 4u.gif
Na nelabai taip baisu Kaune kaip atrodo. Tikrai įmanoma ir šiame mieste išlaikyti. smile.gif

zinoma, kad imanoma, as net nesigincinu, bet man ir patirties dar biski truko, ir matyt egzaminuotjai ne tie papuldavo unsure.gif o gal ir laimes dalykas..

QUOTE(LYRAA @ 2007 06 24, 21:25)
Dasha sveikinu išsilaikius  good.gif  assa.gif  didis.gif

oj aciu visoms labai, nes jau buvo liudesys i sirdi atejes kad nesugebu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 24 birželio 2007 - 21:50
QUOTE(kibirkstele* @ 2007 06 24, 17:37)
Labai sveikinu islaikius!  4u.gif 
Siandien as turejau vaziavima..nezinau, man kazkaip labai viskas lengva aiksteleje, gal del to,kad labai gerai paaiskino.. na nebent su stakada gal gali but beda... nes kazkaip del sito nesijauciu tvirtai..siandien liepe instruktorius uzsirasyti egzaminui jau, nors dar tik 6 vaziavimas siandien buvo.. liepos 8 diena bus 10 vaziavimas ir 10 diena eisiu i egzamina... ziuresim kaip man ten seksis...  biggrin.gif  Bet jauciu,kad islaikysiu tik is antro karto... pas mane viskas dazniausiai buna is antro karto  lotuliukas.gif


Sveikos mergytes ir as laikysiu egzamina, bet man dar toli iki jo doh.gif Kibirkstele, o tu mokejai gal jau vairuoti dar pries vaziavima su instruktoriumi?
Atsakyti

QUOTE(Charming @ 2007 06 25, 12:25)
Sveikos mergytes ir as laikysiu egzamina, bet man dar toli iki jo doh.gif Kibirkstele, o tu mokejai gal jau vairuoti dar pries vaziavima su instruktoriumi?

Niekada nebuvau sedejusi uz vairo pries tai... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kibirkstele*: 25 birželio 2007 - 14:19
QUOTE(Dasha @ 2007 06 24, 18:19)
Sveikutės, va grįžau tik ką iš Marijampolės - galųųųųųųųųų gale išsislaikiau teises

Sveikinu 4u.gif Sėkmės ir drąsos kelyje cool.gif nesvarbu iš kelinto karto-pats faktas ,kad teises jau turi ir yra svarbiausias thumbup.gif

QUOTE(kibirkstele* @ 2007 06 24, 18:37)
Labai sveikinu islaikius!  4u.gif 
Siandien as turejau vaziavima..nezinau, man kazkaip labai viskas lengva aiksteleje, gal del to,kad labai gerai paaiskino.. na nebent su stakada gal gali but beda...

Na su estakada ,tai keista,mano pusbrolis sakė,kad jį ant estakados be rankinio mokino,o mane su,net nebandėm be rankinio unsure.gif tik ant kalniuko specialiai važiuodavom,tai be rankinio mokindavomės,na aišku ir sankryžos kalnuotos,bet ir tada sakydavo,kaip tau geriau su rankiniu ar be,aš kažkaip jį mėgau naudot,bent daugiau šansų ,kad nepariedėsi atgal.
O kas kliūva dėl estakados?

Atsakyti
as ant estakados gestu daznai...o egzaminas regitroj jau ant nosies blink.gif
Atsakyti