Įkraunama...
Įkraunama...

Simono Daukanto mokykla

Gal yra kokiu atsiliepimu apie sia mokykla.Vaikas prades nuo rugsejo lankyti.
Atsakyti
QUOTE(Rubi33 @ 2007 06 25, 00:10)
Gal yra kokiu atsiliepimu apie sia mokykla.Vaikas prades nuo rugsejo lankyti.

Pas kurią mokytoją? Mano mergina baigė 4 klaese pas Pukenyte fantastiška mokytoja thumbup.gif . Nė minutės nesigailėjau, kad pas ja atvedžiau į klase dukrą. thumbup.gif Drasumė, tvarka ir motiniška meilė jai tikrai nesvetima smile.gif . O dabar palikau ir penktoje klasėje.Matysim kaip bus g.gif
Atsakyti
maniske nuo rugsejo prades lankyti 5 klase pas Irena Grinkeviciene. gal kas ka girdejo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule^: 04 liepos 2007 - 10:07
As savo sunu tik siemet uzrasiau,jis bus naujokas,eis i 5b klase.Man atrodo Muka,kad toje pacioje klaseje bus vaikai.Kai pas pavaduotoja nunesiau dokumentus sakė ,kad auklėtoja bus anglu kalbos mokytoja.Maniskiui bus labai sunku,naujas rajonas,nauja mokykla.Na ziuresim,kaip cia seksis.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ir mes savo penktoką perkėlėm į šią mokyklą, bet, kokia bus mokytoja neinformavo. Jaučiu, reik užeit paklausti, gal jau klases suformavo. Pavaduotoja taip nenoriai užsiminė, kad lyg visus naujokus ir iš kitų rajonų vaikus junks į vieną naują klasę.
Atsakyti
QUOTE(Mantė @ 2007 07 10, 12:49)
Sveikos 4u.gif
Ir mes savo penktoką perkėlėm į šią mokyklą, bet, kokia bus mokytoja neinformavo. Jaučiu, reik užeit paklausti, gal jau klases suformavo. Pavaduotoja taip nenoriai užsiminė, kad lyg visus naujokus ir iš kitų rajonų vaikus junks į vieną naują klasę.

taip labai daznai daro mirksiukas.gif
as baigus sita mokykla rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 12 liepos 2007 - 12:24
QUOTE(Stebukle @ 2007 07 12, 13:24)
taip labai daznai daro mirksiukas.gif
as baigus sita mokykla rolleyes.gif

ka gai pasakyti apie Irena Grinkeviciene? smile.gif mano dukros aukletoja tikriausiai bus
Atsakyti
QUOTE(Rubi33 @ 2007 07 05, 22:29)
As savo sunu tik siemet uzrasiau,jis bus naujokas,eis i 5b klase.Man atrodo Muka,kad toje pacioje klaseje bus vaikai.Kai pas pavaduotoja nunesiau dokumentus sakė ,kad auklėtoja bus anglu kalbos mokytoja.Maniskiui bus labai sunku,naujas rajonas,nauja mokykla.Na ziuresim,kaip cia seksis.

Taip bus klasiokai smile.gif Manau nenusivilsit nes klasė gana stipri , kiek žinau pagal pažangumą geriausia iš klasių smile.gif
Atsakyti
Tai labai gerai ,kad stipri klasė,nes prastose klasėse dar labiau nusimoko.Nors mano vyrutis tikrai ne pirmūnas,pradinę baigė vidutiniškai,anglų mokytoja labai prasta buvo,sunkiausia bus su anglų.Na žiūrėsim kaip čia bus. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubi33 @ 2007 07 24, 13:39)
Tai labai gerai ,kad stipri klasė,nes prastose klasėse dar labiau nusimoko.Nors mano vyrutis tikrai ne pirmūnas,pradinę baigė vidutiniškai,anglų mokytoja labai prasta buvo,sunkiausia bus su anglų.Na žiūrėsim kaip čia bus.  blink.gif

Anglų kalbos mokytoja puiki tikrai , bent maniškė labai džiaugėsi, kad jis bus auklėtoja smile.gif Pati bendravau su ja įspūdį malonų paliko o kaip bus matysim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 24 liepos 2007 - 12:57
Jau maniškis spėjo susipažinti su berniuku,jo vardas Arvydas,taip pat iš būsimos 5b klasės.Kiek supratau jis pirmūnas.Tai šaunu,kad tokia puiki klasė.
Atsakyti
maniske eis i 5d, gal ka pazistat ar zinot apie aukletoja 5d?
Atsakyti