Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės šukuosenos 6

Seną temą rasite čia
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 06 25, 23:28)

As pirmoji clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
as antra clap.gif
Atsakyti
QUOTE(laurusia @ 2007 06 26, 01:14)
patarkit man mergaites jei nueisiu i drauges vestuves su treciaja sukuose ar nebus per daug ji keista,man ji kazkuo istrigo bigsmile.gif

Man atrodo, kad bus per daug kaip pamergei. Nebent pynimo nebus
4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,as naujoke pas jus. Labai prasau jusu pagalbos, gal patarsit? Mano vestuves rugsejo 1-a diena, nzn kokia sukuosena daryti,niekaip neapsisprendziu. Mano plaugai ilgoki, bet kuodo nenoriu, nes sulaizyti plaukai man netinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzgute @ 2007 06 26, 20:23)
Sveikutes,as naujoke pas jus. Labai prasau jusu pagalbos, gal patarsit? Mano vestuves rugsejo 1-a diena, nzn kokia sukuosena daryti,niekaip neapsisprendziu. Mano plaugai ilgoki, bet kuodo nenoriu, nes sulaizyti plaukai man netinka  smile.gif

cia dauguma uz susuktus palaidus, gal siek tiek suristus plaukucius...
Nes man tai kazkaip graziausiai atrodo... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliuke21: 26 birželio 2007 - 19:38
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 06 26, 20:37)
cia dauguma uz susuktus palaidus, gal siek tiek suristus plaukucius...
Nes man tai kazkaip graziausiai atrodo... ax.gif

bet gali būti karšta g.gif gal kažkiek į viršų pakelti, taip gražiai ir „nesulaižytai“, čia merginos daug nuotraukų buvo įdėjusios mirksiukas.gif peržvelk 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu uz patarimus merginos:) as pati galvoju,kad gal sukt ir paklaidais,dar idet gyvu gelyciu,ar pan.bet vis ziuriu i nuotraukytes, kur merginos idejusios,tai ten palaidu ir sukeltu sukuosenu yra tokiu graziu,todel vis metausi rolleyes.gif
Papildyta:
Todel apsistosiu kaip minejot prie palaidu, suktu, gal siek tiek pakeltu, ar suristu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
mergaites, kur Kaune issitiesint garbanotus plaukus??? padekit angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Gucci XX @ 2007 06 26, 22:56)
mergaites, kur Kaune issitiesint garbanotus plaukus??? padekit angel_sadangel.gif



turi omenyje, tą paprastą, ne ilgalaikį ištiesinimą? turbūt kiekvienas grožio salonas tai gali padaryti g.gif smile.gif
Atsakyti
gal kam patiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2007 06 26, 23:06)
turi omenyje, tą paprastą, ne ilgalaikį ištiesinimą? turbūt kiekvienas grožio salonas tai gali padaryti  g.gif  smile.gif


turiu omenyje - laikina istiesinima...
taip atrodo, kad ta gali padaryt kiekvienas salonas, taciau is karcios praktikos galiu pasakyt, kad tikrai ne...
vilniuje jau susiradau tam reikalui savo kirpeja, o va kaune - problema..
Atsakyti