Įkraunama...
Įkraunama...

Andra

sveikos mergaites... turiu drauge vardu Andra... na pas mus miestelyje tai daugiau nera jokiu Andru, bet jus gal esate sutike? kaip jums sis vardas? o gal tai dar vienas jums patinkantis vardukas i jusu sarasiuka? mirksiukas.gif
Atsakyti
pats vardas gražus. bet ar reikėjo atskiros temos? ar draugė žada keisti vardą? mastau.gif
Atsakyti
Neteko sutikti schmoll.gif
Man gražiau Andrė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ejeva @ 2007 06 26, 07:41)
Neteko sutikti  schmoll.gif
Man gražiau Andrė  ax.gif

Mano sesers dukra yra Andre, tai man mielesnis skambejimas su galune e, ne a. tongue.gif
Atsakyti
Man nei Andra, nei Andrė neypač ax.gif
Atsakyti
Neteko sutikti tokiu vardu nieko, o pats vardas, kaip vardas, nieko ypatingo ax.gif
Atsakyti
visai grazus vardukas ir mergyte zinau su tokiu vardu, labai simpatiska paaugliuke 4u.gif
Atsakyti
Grazus vardas, nieko blogo tikrai negaliu pasakyti, nors nesu sutikusi zmoniu tuo vardu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 06 26, 06:34)
pats vardas gražus. bet ar reikėjo atskiros temos? ar draugė žada keisti vardą? mastau.gif

O kuo blogai, kad yra atskira temele?Temos autore gal nori jusu nuomones isgirsi apie si grazu varduka smile.gif
Atsakyti
g.gif nelabai man...

kadangi esu skandinavistė, tai švedų kalboje yra toks žodis andra (kitos formos- annan, annat, andra), reiškia kiti, kitos, t.y žodžio kitas daugiskaita. Tai gaunasi, kad tavo draugės vardo reikšmė- Kita, Kitoji g.gif
Atsakyti
Grazus vardas wub.gif
Atsakyti
Man Andra nepatinka, Adrija man mielesnis wub.gif
Atsakyti