Įkraunama...
Įkraunama...

Apie laiptus

Gal kas zinot kokius lauko laiptus geriausiaidaryt? vien betoninius, metalas+betonas? gal kas kokius turi pasidare ir gali pasakyt kiek toks dalykas mazdaug kainuoja?
Atsakyti
sveiki

as ne kokia patareja, bet tikrai nepatariu plytelem laiptus deti schmoll.gif ziema katastrofa unsure.gif pas mano pazystamus yra plyteles tokios gana siukstokos sudetos ant laiptu, -tai ziema kaip palyja ir uzshala doh.gif zodziu kazka kita reikia galvoti musu oro salygomis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(2broliai @ 2007 03 05, 10:23)
sveiki

as ne kokia patareja, bet tikrai nepatariu plytelem laiptus deti  schmoll.gif  ziema katastrofa  unsure.gif  pas mano pazystamus yra plyteles tokios gana siukstokos sudetos ant laiptu, -tai ziema kaip palyja ir uzshala  doh.gif  zodziu kazka kita reikia galvoti musu oro salygomis  ax.gif

NU NE IS PLYTELIU O IS BETONO, NORS TURBUT VISTIEK SLIDU BUS
o ka daugiau gero sugalvot? mediniu juk nedarysi buvo cia pas mane tokie sudeti ale smile.gif nu tai ka as zinau bijau daba nuvirst smile.gif
Atsakyti
nu pas mane aukstai gaunasi koks metras i auksti nelabai trinkelem iseis, as galvoju virint metalini karkasa ir det betnines plokstes
nu kazka panasaus :
user posted image
Atsakyti
Na žiūrint kokie tie laiptai turi būti. Jei nedaug laiptelių, tai man labai neblogai atrodo ir nėra slidūs sudėti iš grindinio trinkelių laiptai.

Atsakyti
QUOTE(Lavute @ 2007 03 06, 11:02)
nu pas mane aukstai gaunasi koks metras i auksti nelabai trinkelem iseis, as galvoju virint metalini karkasa ir det betnines plokstes
nu kazka panasaus :
user posted image

pas mus tokie drinks_cheers.gif ,labai liuks variantas lauke, o plyteliu variantas grazu,bet ir slidu ir ne koks vaizdelis jei kuri nors atsoka ar nuluzta unsure.gif
Atsakyti
Mes vakar praradę bet kokią viltį rasti kas tai padarys išsibetonavom patys blink.gif Nu ir žinokit viskas gerai mums gavos thumbup.gif . Jei kas ryšis šiam žingsniui galėsiu aprašyti technologiją mirksiukas.gif Kažkur savikaina mums tų laiptų (su nemokamu mūsu darbu lotuliukas.gif ) gausis apie 60 litų, nes armatūros ir šiaip visokių gelžgalių jau turėjom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 04 02, 14:56)
Mes vakar praradę bet kokią viltį rasti kas tai padarys išsibetonavom patys  blink.gif Nu ir žinokit viskas gerai mums gavos  thumbup.gif . Jei kas ryšis šiam žingsniui galėsiu aprašyti technologiją  mirksiukas.gif Kažkur savikaina mums tų laiptų (su nemokamu mūsu darbu  lotuliukas.gif ) gausis apie 60 litų, nes armatūros ir šiaip visokių gelžgalių jau turėjom  ax.gif


Superaktualu thumbup.gif
kaip tik dabar ruosiames patys betonuoti po truputi renku informacija ir jusu patirtis butu neikainojama mirksiukas.gif
butinai aprasykit
Atsakyti
OK bandysiu paaiškinti blush2.gif
Mūsų laiptai bus L formos. Tai iš pradžių kampuose kur bus aikštelė iškalėm iš sienos keletą plytų ir įkišom keletą metalinių strypų. Susikalėm reikiamo dydžio medinę pakylą (reikia tokios kaip dėžės, nes į ją pilsis betonas, ten kur aikštelė liečiasi siena tai to medinio krašto nereikia), ją pakišom po strypais. Tą pakylą pritvirtinom (parėmėm iš apačios plytom ir medžio konstrukcijom), kad stabiliai stovėtų. Tada dar iš viršaus pridėjom armatūros visaip kryžmai, ją sutvirtinome tarpusavyje viela. Tada ant viršaus užpylėms betono, sutrombavom ir dienai palikom džiūti.
2 etapas:
nuo jau padarytos aikštelės iki žemės nuleidom 2 gelžgalius (palei pat laiptų sienas). Pasimatavom sienų plotį ir pagal jį išpjovėm lenteles. Tas lenteles dėjom kaip papaišiau paveikslėlyje (atsiprašau už piešinio kokybę blush2.gif bet manau, kad su juo vis gi aiškiau bus). Tik reikia labai stipriai tas lentas pritvirtinti, kad atlaikytų betoną. Tada nuo apatinės pakopos pradėjom pilti betoną. Ten irgi dėjom armatūros, bet kur nemačiau, nes maišiau betoną, bet jei noras patiems betonuotis vis dar nepraėjo, tai ryt ar poryt galėčiau papasakoti. Laiptelių pakopas taip pat trombavom, viršų palyginom. Vat ir viskas. Dar mums liko vieną laiptelių eilę padaryt ir bus thumbup.gif . Aikštelei ir 4 laipteliams reikėjo 1 maišo cemento ir kokių 40 kibirų smėlio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoJa: 02 balandžio 2007 - 15:17
Mums irgi aktualu meistrai, nes laiptai namie, tai bus musu puosmena, todel reikia ne tik islieti, bet ir konstruktyva visa padaryti, nes tures kabeti ore, jokiu kolonu palaikymui g.gif
Radau inete viena puslapi kur butent mano svajoniu laiptai, bandysiu pasukti ten, jeigu kam idomu, duosiu nuoroda, bet manau jau ir taip daug kas kam aktualu buvot susirade puslapiu. ax.gif

http://www.laiptucen...x.php?menu=lt23
Atsakyti
QUOTE(Braske06 @ 2007 04 02, 17:10)
http://www.laiptucen...x.php?menu=lt23

Man patinka pirmi, tik kolonos nereikia  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , pas mus tai mediniai bus smile.gif As galvojau tu apie lauko laiptus kalbi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nataliukas @ 2007 04 02, 21:47)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  , pas mus tai mediniai bus  smile.gif  As galvojau tu apie lauko laiptus kalbi  blush2.gif



Nea, rasiau namo viduje ax.gif
Atsakyti