Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas turi sesutę

Sveikos, mamytes. Jau visa savaite daugiau nieko negaliu galvoti. Gi mano sunus turi sesute.
Jai tik 9 menesiai ir jos mamytes istorija lygiai tokia pat kaip mano. Net musu vardai vienodi. Butu linksma, jei nebutu graudu. Gi sita moteris - antroji mano buvusio vyro zmona. Ir taipogi - ex. Kai mes skyremes, mano vaikui buvo puse metu, kai skyresi jie, ju vaikui buvo keturi menesiai...

Taigi, butu gal ir ne taip liudna, bet sita moteris tapo vienisa ir jos situacija nepavydetina - ji gyvena provincijoje, pries dekreta nedirbo, taigi ir pinigeliai labai mazi. Darba nezinau, kada susiras. Gaila man jos nuosirdziai, nes zinau, kad "tetukas" ir "seneliai" ja tikrai nepasirupins. Taip ji turi tevus, aciu dievui, kurie dar dirba ir gali ja paremti, bet kai sian snekejomes, tai tos pagalbos vos vos uztenka...

Kaip manote, koks mano vaidmuo turetu buti siu zmoniu gyvenime?
Atsakyti
Teoriskai - jokio vaidmens, praktiskai - kiek gali, tiek padek smile.gif
Atsakyti
mano nuomone - gali palaikyti moraliskai. o is kur tu apie ja suzinojai?
Atsakyti
As irgi manau lygiai taip, kaip Libra. Jokia cia tavo atsakomybe ar privalomybe kazkaip padeti. Kita kalba apie pacios norus. Jeigu zinai, kad gali ir to nori - padek.
Kaip tokius parazitus zeme nesioja mad.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
tegul ji paduoda ji alimentams, o tu paduok uz alimentu nemokejima, kai sio reikalo imsis antstoliai, jam bus blogai. bet taip jam ir reikia beee.gif nebus daugiau noro gyventi neatsakant uz padarytus darbus. reikia gi ji pamokyti, kad dar uz kokiu 5 metu neatsirastu dar viena nelaiminga moteris, kuria jis paliks pacia sunkiausia akimirka gun_bandana.gif gun_bandana.gif tokiu budu galima bus apsaugoti kitas moteris nuo jo, nu jau bent pasistengti apsaugoti. dar - idekite jo nuotrauka i koki internetini psl. ir parasykite apie ji koks jis yra censored2.gif kiskite jo nuotrauka visur, kur tik bus leidziama, jei ne jis tai visvien atsiras kas ji pazista ir pamatys.
na saldus gi tas dalykas KERSTAS rolleyes.gif

o jei rimtai, tai tu nesi niekam nieko skolinga, nebent jei gali sau tai leisti. jei turi tam laiko ir atliekamu finansu. padek kuom gali, bet negrauzk saves jei to negalesi padaryti. tu nesi atsakinga uz savo ex padarytus darbus. mano pozicija siuo klausimu tokia.

p.s.: o kaip tu apie ja suzinojai?
Atsakyti
Labai įdomi situacija wink.gif O ta moteris nebuvo tavo sugriautos šeimos kaltininkė? Sakyčiau tada kad srebia ką privirė....
Man tavo kaip samarietės vaidmuo nepriimtinas schmoll.gif Niekuom nepadėčiau - tau padėjo tavo EX visokios EX? Ir nepyk už kategoriškumą - bet tai jau paliktų žmonų klubo užuomazga... Vieno vyro žmonų unsure.gif
Atsakyti
Suzinojau is savo mamos - jai paskambino tos antrosios zmonos mama. Jos gi abi savo dukras isleido uz to pacio durniaus... Taigi, antroji uosviene norejo pasiteirauti mano mamos, kokios buvo problemos, kad mes isiskyreme. Paaiskejo, kad labai analogiskos. Taigi, jos abi pasidejavo, o po to mama papasakojo man.
Kadangi mano ex-vyras antra zmona sutiko praejus 5 metams po musu skyrybu, tikrai nejauciu jai jokiu blogu jausmu. O tos vargseles situacija zymiai blogesne buvo nei mano. Ju vedybas uosviai slepe nuo visu draugu, giminiu ir kaimynu. Taigi, ji jautesi kaip vagis. Tik antspaudas pase primindavo, kad tai ne sapnas... O i klausima, kodel vyras isiskyre su manim, aiskino, kad tipo as ji apgavau - vaikas ne jo, mano tevai priverte ji mane vesti ir pan. Zodziu smeize mane kaip galejo.
Na, bet del to nepergyvenu, tegul sneka ka nori. doh.gif
Del alimentu tai kaip ir noreciau uzvirti kose (jai jau taip pat priteisti alimentai). Man jau nemazai skolingas bicas. O dabar du vaikai... Tik dabar jis Anglijoje ir galbut kazka nelegaliai dirba, idomu, ar tokiu atveju suranda ir deportuoja?

O del padejimo, tai jus visos teisios - neprivalau to daryti. Be to, dziaugiuosi save ir vaika islaikydama. Daugiau manau apie moraline pagalba ir tiesiog rysiu palaikyma.

O kai bus trecia, tikrai bus galima kluba steigti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Padarom jam linčo teismą ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Tagulia @ 2005 01 26, 09:20)
Padarom jam linčo teismą  ph34r.gif


padarom drinks_cheers.gif
o kaip?

SIMOMAMAVILMA> davai tikrai jo nuotraukas visur pavarom. nesvarbu kur, ar ten kur automobilius parduoda, ar kur butus. dzin. svarbiausia, kad jo veidelis isgarsetu rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2005 01 26, 10:03)
padarom  drinks_cheers.gif
o kaip?

SIMOMAMAVILMA> davai tikrai jo nuotraukas visur pavarom. nesvarbu kur, ar ten kur automobilius parduoda, ar kur butus. dzin. svarbiausia, kad jo veidelis isgarsetu  rolleyes.gif


Nemanau kad tai gera iseitis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 01 26, 10:06)
Nemanau kad tai gera iseitis  biggrin.gif


tai ne iseitis - tai KERSTAS rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, nejuokaukit, sitaip smile.gif
Cia juk zmogaus teisiu pazeidimas - galit prisidaryt nemalonumu smile.gif
Galvokim taip: kiekvienas anksciau ar veliau atsiims uz savo nuodemes ir nesaldu... oi, kaip nesaldu jam bus tada! Manau, kad jis jau gerokai "pasisude" sau gyvenima, kada nors gailesis ir tai bus atpildas uz visas del jo pralietas asaras.

Truksta gale prideti "Amen" smile.gif
Atsakyti