Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Vėrinėlis"

Mano dukra eina i " Vėrinėlį " nuo 1,9m ir jokiu problemu. Aukletojos thumbup.gif , o ir mergaite visada eina su noru ( tai geriausias rodiklis). Vasara dzelis neuzdaromas ir nereikia vesti kitur.
Atsakyti
Mielos mamytės, gal jūsų vaikučiai lanko šį darželį, kaip jis jums? Ar sunku patekti, gal kokios rinkliavos, kaip auklėtojos ir pan.? Ačiū.
Atsakyti
Sveikos.Patekti i Verineli sunku.Vedeja visada sako nera vietu,laukit ir t.t.Ji pati laukia kysio,bet jei atkakliai lauki,tai po kokiu puses metu gal ir priims.Rinkliavu truputi yra,bet ne per daugiausiai.O aukletojos kaip ir visur,yra visokiu.Teko susidurt ir su ne malonia aukletoja,kuri vaikus vertina pagal ju tevu materialine padeti,jei jos nepalepini,tai vaikas visada lieka apstumdytas,isbartas ir t.t.Bet isejus i kita grupe,tokiu dalyku nepasitaiko.Siap darzelis neblogas,siltas.Maistas geras,uzsiemimu yra.Man jis patinka. smile.gif
Atsakyti
mes ir lankom si darzeli nuo 1,5 metu, dabar jau esam pries ikimokyllinej grupej,bjauriu aukletoju neteko sutikti,bet i darzeli tai patekom per pazystamus ir kysius,nors apie darzeli esu labai geros nuomones,vedeja tikrai juom rupinasi ir zinau kad labai gerai paruosia mokyklai,esu patenkinta
Atsakyti
Mamytės,gal galit daugiau papasakoti apie šį darželį ax.gif 4u.gif Nes aš jau pernai vasarą užrašiau savo pupą į šį darželį,tai mums liepė ateiti tik šių metų gegužę verysad.gif Sakykit,ar ten tikrai tokios eilės,o gal direktorei reikia ką nors nunešt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangira @ 2005 04 06, 13:41)
Mamytės,gal galit daugiau papasakoti apie šį darželį ax.gif  4u.gif Nes aš jau pernai vasarą užrašiau savo pupą į šį darželį,tai mums liepė ateiti tik šių metų gegužę verysad.gif Sakykit,ar ten tikrai tokios eilės,o gal direktorei reikia ką nors nunešt g.gif


Sveikos mamytes.I darzeli patekt sunku.Reikia stot i eile,kai tik gimsta vaikelis(taip mums sake vedeja).Mano vyresnioji ji lanke nuo 2,5 metu.Aisku,teko nesti pinigeliu,kad patekti.O darzelis geras,gerai finansojamas,priziureta aplinka,grupes.Veiklos daug,vaikus veza i spektaklius,atvaziuoja i darzeli cirkas ir t.t.Aukletojos man patiko.
Atsakyti
labutis
na as buvau pries gera pusmeti irasius i si darzeli tai jau nuo rudens eisim ziuresim kaip mums seksis... mirksiukas.gif
na jokio kysio nenesiau bet papuolem....liepe dar pries kelias dienas iki rugsejo ateiti, dar reiks pazyma is gydytojo pasiimti.... ax.gif
kiek girdejau tai sitas drazelia tikrai geras, nes mano pazystama dirba kitam kauno gale tai ji sake kad nesigailesiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangira @ 2005 04 06, 14:41)
Mamytės,gal galit daugiau papasakoti apie šį darželį ax.gif  4u.gif Nes aš jau pernai vasarą užrašiau savo pupą į šį darželį,tai mums liepė ateiti tik šių metų gegužę verysad.gif Sakykit,ar ten tikrai tokios eilės,o gal direktorei reikia ką nors nunešt g.gif

Eilės šiame darželyje yra didelės.Mes laukėme metus ,panašiai kaip ir jums liepė ateiti pavasarį ,o priėmė nuo rugsėjo( be kyšių).
Darželiui neturiu jokiu priekaištų.Nežinau kokios yra kitos ,tačiau Pelėdžiukų grupės auklėtojos man patiko.Tiesa ,vienas minusas ,kad ši grupė yra mišri t.y. vaikai čia nuo 3 iki 6 metukų.Bet šią grupę gali lankyti broliukai ir sesutės,nesvarbu ,kad jie skirtingo amžiaus.Rinkliavų buvo mažai .Darželyje labai daug būrelių (tautinių šokių ,dainavimo ,sportinių šokių ,keramikos ,anglų kalbos ).
Visi jie yra mokami, tačiau mokėti reikia tik už lankytus užsiėmimus.
Atsakyti
is tiesų darželis geras.Direktore ir aukletojos yra puikios. Mano vaikai lanko šį darželį ir aš esu labai patenkinta.Grupese aukletojos labai daug dirba su vaikais kartu kviečia ir tėvus dalyvauti .Aš dalyvauju įvairiuose renginiuose ir esu labai patenkinta nes matau kaip mano vaikai kasdien ką nors naujo išmoksta o aš stengiuosi visada padėti savo vaikams o beto ir matau kokei gražūs vaikų ir auklėtojų tarpusavio santykiai direktorė matau dažnai lankosi grupėse ir viskuo domisi kalbasi su tėvais ,mano vaikus priėmė be jokių problemų o nuo rugsėjo leisiu savo trečią atžalą Darželyje yra tik viena lopšelio grupė todel ir yra truputį problema kad toje grupėje negali visi lankyti, bet direktorė sakė kad kitos dvi grupes bus mišrios ,kad patektų visi norintys vaikai.Tokios mišrios grupės yra puiku maži vaikai mokosi iš didesnių todėl išmoksta visko.Aš darželiu esu labai patenkinta o direktore taip pat nes ji labai rūpinasi įstaiga o tuo pačiu ir mūsų vaikais.
Atsakyti
O kazin jeigu dabar nueiciau uzrasyti,ar butu imanoma papulti kokiam spalio-lapkricio men.?Dukrytei 1,3 men. g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, taip pat noriu tarti gražių žodelių apie ''Vėrinėlį'', nors iki to laiko buvau prisiklausiusi neregėtų istorijų: darželis beveik privatus, įstojimo mokestis 400lt., mėnesinės įmokos į grupės fondą, nieko panašaus....Eilės laukiau apie pusę metų, vis užeidavau į darželį pasiteirauti kaip klostosi mano reikalai (nuo balandžio iki rugsėjo mėn.) priemė be jokių dovanų. Tik viena problema buvo, kad lopšelyje nebuvo laisvos vietos, tai mano sūnų 2,3m. užrašė į mišriąją grupę. Aukletojos nuostabios, vaikai užimti, jei tik nelyja visada vaikai džiaugiasi grynu oru. Ačiū auklėtojoms už šiuos ramiai ir saugiai praleistus metus !!!
Atsakyti
Labai domina ir mane šis darželis 4u.gif . Tik va apie tas mišrias grupes girdėjau nekokių nuomonių g.gif - pasitaiko, kad bendraamžių mažoka, o kiti vaikučiai mažesni, tai tada jokio tobulėjimo schmoll.gif . Na, bet kadangi čia tiek daug gerų atsiliepimų, reik manyt, kad darželis neblogas rolleyes.gif .
Atsakyti