Įkraunama...
Įkraunama...

Išsvajotos atostogos!

Išsvajotos atostogos!

Pagaliau – išsvajotos vasaros atostogos! Saulė, jūra, kelionės, įvairių šalių sostinės, egzotiškos salos, o gal ramus poilsis Lietuvos kaime, braškės ir šviežias pienas, knyga ir sūpuoklės po obelim... Kokia jūs būnate tuomet, kai jūsų poilsio netrikdo nei šurmuliuojantys vaikai, nei darbiniai rūpesčiai, kaip ilsitės ir atsipalaiduojate? Kviečiam visas supermama.lt forumo dalyves (suaugusias merginas ir moteris) dalyvauti fotokonkurse „Išsvajotos atostogos!” ir pasidalinti su mumis savo atostogų akimirkomis, kai turėjote progos pailsėti nuo įprastų „mamiškų“ ir kitų pareigų.

Nuotraukos su vaikučiais šiame konkurse nebus tvirtinamos!

Kviečiame susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų TAISYKLĖMIS:

Nepamirškite sugalvoti nuotraukai pavadinimą! Kaip visada, prašome rašyti jį lietuviškomis raidėmis (š,ą,č,ę,ė,į,ų,ū,ž).

Nuotraukas konkursui pateikti galėsite 2007 06 27 – 2007 07 20.
Už 3 labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime nuo 2007 07 21 iki 2007 07 27.

Konkurso dalyvio paraišką pildykite čia: http://www.supermama.lt/foto

Net 5 laimėtojų laukia puikūs prizai šių metų atostogoms – knygos ir Tajos CD!


Nikole de Buron “BRANGUSIS, AR MANE GIRDI?”
anotacija:
user posted image
T. Jaud "VISIŠKAS IDIOTAS" (2 prizai)
anotacija:
user posted image
Gaby Hauptmann "ERŽILŲ PARADAS"
Anotacija:
user posted image
Taja CD "Tu mano širdyje"
user posted image

Prizus galima bus pasirinkti! (I-osios vietos laimėtoja renkasi iš 5 prizų, II-osios vietos laimėtoja - iš 4, ir t.t.)

Konkurso administratorė - Rustė
Jei norėsite keisti nuotrauką, jos pavadinimą, ar turėsite kitų klausimų dėl fotokonkurso, rašykite juos moderatorei Rustei asmenine žinute.

Sėkmės!
Atsakyti
thumbup.gif koks faias konkursas wub.gif thumbup.gif
Tai bent grožybių tūrėtų būti... bigsmile.gif
Sunku bus surasti nuotrauką kurioje be vaikų ilsėčiausi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2007 06 27, 14:32)
thumbup.gif koks faias konkursas wub.gif thumbup.gif 
Tai bent grožybių tūrėtų būti... bigsmile.gif
Sunku bus surasti nuotrauką kurioje be vaikų ilsėčiausi doh.gif


bet ir su vaikais gi pailsėt galima wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakūdra @ 2007 06 27, 14:52)
bet ir su vaikais gi pailsėt galima   wub.gif

O aš supratau, kad šiame konkurse būtent be vaikų poilsis g.gif
Nes daug kas gali sugalvoti, kad va įdėsiu mielą nuotrauką kurioje su vaikučiu pvz. apsikabinusi ir va daug ką tokia nuotrauka gali pakabinti būtent vaikučio mielumas. O tada tos kurios dar neturi vaikų gali pradėti pykti, kad atseit diskriminacija ir t.t.
na čia mano pamastymai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2007 06 27, 15:18)
O aš supratau, kad šiame konkurse būtent be vaikų poilsis g.gif
Nes daug kas gali sugalvoti, kad va įdėsiu mielą nuotrauką kurioje su vaikučiu pvz. apsikabinusi ir va daug ką tokia nuotrauka gali pakabinti būtent vaikučio mielumas. O tada tos kurios dar neturi vaikų gali pradėti pykti, kad atseit diskriminacija ir t.t.
na čia mano pamastymai ax.gif


drinks_cheers.gif
tai čia senai jau konkursuose taikoma metodika su vaikais
Atsakyti
kiek gražių forumiečių pamatysim thumbup.gif bis.gif flirt.gif flirt.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2007 06 27, 14:32)
Sunku bus surasti nuotrauką kurioje be vaikų ilsėčiausi doh.gif



QUOTE(Valerija @ 2007 06 27, 15:18)
O aš supratau, kad šiame konkurse būtent be vaikų poilsis g.gif


tikimės kad atrandat tokių retų akimirkų, kai galit skirti laiko poilsiui ir tik sau, arba ilsitės dviese su savo antrąja puse (kuris taip pat gali būti nuotraukoje), be vaikučių pabiručių, kuriems (sutikite) mūsų konkursų galerijoje skirta daugybė erdvės ir temų, tad šįkart nuotraukos su mažyliais nebus tvirtinamos.
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2007 06 27, 15:18)
O aš supratau, kad šiame konkurse būtent be vaikų poilsis g.gif
Nes daug kas gali sugalvoti, kad va įdėsiu mielą nuotrauką kurioje su vaikučiu pvz. apsikabinusi ir va daug ką tokia nuotrauka gali pakabinti būtent vaikučio mielumas. O tada tos kurios dar neturi vaikų gali pradėti pykti, kad atseit diskriminacija ir t.t.
na čia mano pamastymai ax.gif

Bet gi sis saitas skirtas tevams ar ne? g.gif Virsiuj parasyta kad sis interneto klubas yra tevams... Tai tos kurios neturi vaiku, neturetu pykti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renytė @ 2007 06 27, 19:45)
Bet gi sis saitas skirtas tevams ar ne?  g.gif Virsiuj parasyta kad sis interneto klubas yra tevams... Tai tos kurios neturi vaiku, neturetu pykti  mirksiukas.gif


o tu žinai kiek šiame saite vaikų? g.gif g.gif g.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
arba kaip su nestuke.gif ????
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2007 06 27, 13:27)
Kviečiam visas supermama.lt forumo dalyves (suaugusias merginas ir moteris)


O tai jaunesnės nei 18 metų negali dalyvaut? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Been_gone @ 2007 06 27, 21:07)
O tai jaunesnės nei 18 metų negali dalyvaut? unsure.gif


jaunesnė dar paauglė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lakūdra: 27 birželio 2007 - 20:16
Labai gaila, bet ką padarysi unsure.gif blush2.gif
Atsakyti