Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunųjų taurės

Gal kartais užkliuvo, kur galima įsigyti sidabrinių arba sidabruotų taurių (Vilniuje)? Ieškoti labai nėra laiko, todėl būčiau labai dėkinga, jei mestelėtumėte kokį orientyrą 4u.gif
Tiesa, dar tiktų ir sidabriniai ar sidabruoti šaukštai biggrin.gif
Atsakyti
Kokiam "Aukso centre" Akropoly tikrai turetu buti, bent jau sauksteliu sidabriniu tai maciau.. Lygtai ir tauriu buvo..
Atsakyti
Akropolyje yra indu parduotuve bohema ar kazkas panasas, as ten maciau jai neklystu. ten pirkom sau taures tai pasirinkimas tikrai nemazas.
Atsakyti
QUOTE(jurgaval @ 2006 11 08, 18:02)
Akropolyje yra indu parduotuve bohema ar kazkas panasas, as ten maciau jai neklystu. ten pirkom sau taures tai pasirinkimas tikrai nemazas.


Būtent ten ir pirkau biggrin.gif Tikrai gražios, dar į dėžutę gražią įdėtos, žodžiu, super thumbup.gif
Ačiū už patarimus, merginos 4u.gif
Atsakyti
Man irgi patinka Bohemoje indai, bet brangu ten verysad.gif
Atsakyti
O kiek mazdaug kainuoja tokios taures?
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2006 11 21, 22:37)
O kiek mazdaug kainuoja tokios taures?

sidabriniu tai nezinau, bet paprastu stikliniu sampaniniu su sirdutem auksinem mokejom atrodo 90 lt uz abi.
Atsakyti
Manau,kad kazka panasaus i tokias taures,apie kurias kalbate,maciau Kauno bazeje wub.gif Nu man tai taures nerealiai patiko wub.gif Dvi taures kainavo 61lt.tikiuosi dar jas nusipirkti thumbup.gif
Atsakyti
pasidabruotas taures maciau Kaune hyper maxsimoj,kainuoja 65 litus dvi taures. tikrai gerai atrodo thumbup.gif tai manau ,kad ir Vilniuje maxsimoj turetu buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuciuxxxx @ 2007 03 07, 22:35)
pasidabruotas taures maciau Kaune hyper maxsimoj,kainuoja 65 litus dvi taures. tikrai gerai atrodo thumbup.gif tai manau ,kad ir Vilniuje maxsimoj turetu buti g.gif



O matei pacioje hiper mahimoje, ar ten esancioje kokoje nors parduotuveje?
Papildyta:
QUOTE(aggate @ 2007 03 03, 23:34)
Manau,kad kazka panasaus i tokias taures,apie kurias kalbate,maciau Kauno bazeje wub.gif Nu man tai taures nerealiai patiko wub.gif Dvi taures kainavo 61lt.tikiuosi dar jas nusipirkti thumbup.gif


Kuriame daugmaz skyriuje matei, nes as buvau ir neradau., gal kartais pameni?
Atsakyti
Labas, vakar maciau tokias taures pacioje Akropolio maximoje, ten kur indai, priesais zvakes ir dovanu maiselius, yra 2 rusiu, kuriu kojeles ir kurios pacios susideda i sirdeles forma wub.gif
ju kaina apie 70 lt
sekmes issirinkti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2007 03 17, 16:46)
O matei pacioje hiper mahimoje, ar ten esancioje kokoje nors parduotuveje?
Papildyta:
Kuriame daugmaz skyriuje matei, nes as buvau ir neradau., gal kartais pameni?

Maciau pacioje hyper maximo,jos yra ten kur visos taures lentynose,supakuotos i dezute po dvi.
Atsakyti