Įkraunama...
Įkraunama...

Svečių drabužiai

4u.gif
uz poros savaičių einam į vestuves - būsim kaip ir svečiai, giminaitė tuokiasi. kokios dabar mados tentencijos suknelėse? gal kazkas naujo ir išskirtinio? gal kokiu nuotraukų turit. BUčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Manau,kad suknele visada puosniai atrodys ir nebutinai pult i mados glebi blink.gif Na,ar kostiumelis...Syki maciau vestuvese(visai neseniai)kokia 110kg panele isispraudus i 2 numeriais mazesnius dzinsus(vestuvese!!!) doh.gif ,visi jos gelbejimo ratai lauk virto.Niu kraupiai atrode g.gif
Atsakyti
Tinka viskas, aisku iskyrus dzinsus turbut, kostiumeliai, vasarines sukneles, sijonas+bliuskute...
Atsakyti
Man atrodo reikia rengtis tai kas tinka, o ne tai kas madinga, nes kitaip gali būti panaši į tą džinsuotą panelę apie kuria čia rašė.
Atsakyti
na su dzinsais tai nesiruosiu eiti mirksiukas.gif tiesiog idomu, kaip rengiasi sveciai. su kostiumeliu kazkokiu nenoriu eit, nes man tai darbine apranga, nebent kazkoks labai neiprastas, noreciau kokios kokteilines sukneles, bet nezinau kokios, todel ir paklausiau, sakau gal kas daznai i vestuves vaiksto, ypac rupetu Kaune blush2.gif
Atsakyti
oooo, Kaune smile.gif
buvau savaitgali kaune vestuvese. apranga labai ivairi:vienos super puosnios buvo, kitos vos ne su sliurem...

parasyk man savo meila, atsiusiu savo foto, kaip rengiaus, daug kam patiko, bent jau taip sake, o ka is tikruju galvojo nzn smile.gif
Atsakyti
O man va problema, reikės būt draugės vestuvėse pamerge ir net nežinau ką daryt, savo suknelės neturiu, o pirk ar nuomotis abejoju kad rasiu, vis dėlto mano ūgiui tikrai labai abejoju kad bus (190 cm). Galima būtų pasisiūt, bet kad bankuruosiu, nes vien šią vasarą dviejų draugių vestuvės, negi kiekvienoms po naują suknelę siūtis??? g.gif
O gal kas turit kokių idėjų???
Atsakyti
Tik jau ne nuomotos schmoll.gif ,nebent būtų nauja 4u.gif . Nes aš kai pamatau tas apnešiotas ir nuskalbtas ''gražias'' suknutes tai norisi cry.gif Jau nekalbant apie neatitinkantį dydį,siaurintos arba platintos fui. Jei figūrytė pakenčiama tai jau geriau turguj ir kainos nelabai kanda ir madų tendencijas galima įžvelgti. Nors dabar pačiai reikėjo turginis variantas nepadėjo,radau suknytę labai gražią TRIuMFo parduotuvėj. Vasarinė,ryškiai rožinė,ant petnešėlių,prigludusi,o apačioj lengvos ir kelių sluoksnių legvai krintančiu kvarbatkų. thumbup.gif
Atsakyti
As irgi eisiu i drauges vestuves. O suknele mano bus ta, su kuria atsokau savo isleistuves. Puosni, bet nuotaka tikrai nenublanks 4u.gif
Man nepatinka, kai i vestuves ateina su juodom arba baltom suknelem. Nu aisku isskyrus nuotaka wink.gif
Atsakyti
Pas mane vestuvėse buvo gan skirtingai apsirengusių, bet pagrinde buvo tamsios suknelės, man mano svečiai atrodė tikrai gražiai, vyriškiai buvo visi su kostiumais, o visai nesenai mačiau vestuvių kasetę, tai iš svečių nepasakyčiau kad jie į vestuves atėję, vyrai su džinsais, o moterys su kostiumėliais ar senoviškom sukniom. Na čia gal skonio reikalas, bet man atrodė nekaip.
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2005 07 19, 12:35)
As irgi eisiu i drauges vestuves. O suknele mano bus ta, su kuria atsokau savo isleistuves. Puosni, bet nuotaka tikrai nenublanks 4u.gif
Man nepatinka, kai i vestuves ateina su juodom arba baltom suknelem. Nu aisku isskyrus nuotaka wink.gif


Na mano problema tame, kad mano išleistuvės buvo prieš kelis metus ir dabar ta suknelė man per krutinę nesusisega... blush2.gif O platint per ta vietą nu niekaip neišeina. Beje, pastebėjau, kad kažkodėl daugumai taip yra. Na ka padarysi, teks kažka galvot g.gif
Atsakyti
o as nusipirkau tokia juoda suknute g.gif, nors gal ir nelabai i vestuves juoda...
Bet ji labai grazi, iki keliu, nors ir gan paprastute, bet tokia sexsy ax.gif o prie jos derinsiu basutes, kurios trauks aki, nes atrodo labai spindincios ir traukia aki, mazyti rankinuka, kuri pati issisiuvinejau nerealiai graziai wub.gif ir mastau apie papuosala kazkoki rolleyes.gif visi tie dalykeliai kazkiek pagyvins juoda spalva 4u.gif
Atsakyti