Įkraunama...
Įkraunama...

Ko NEMOKA mūsų auklės?

Apklausa: Kokių sugebėjimų/žinių trūksta auklėms? (16 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveiki 4u.gif
Kuo daugiau bendrauju su kandidatėmis dirbti aukle, tuo labiau įsitikinų, kad mūsų žmonės mano, kad aukle gali dirbti bet kas. Norintys dirbti auklėmis dažnai neturi specifinių žinių, kaip jums atrodo, kokios dažniausios yra mūsų auklyčių spragos, t.y. į ką atkreipti dėmesį blush2.gif
padiskutuokim šia tema ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Toks jausmas, kad dauguma patenkinti visais auklės sugebėjimais 4u.gif

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad daugelis auklių nelabai gerai žino kaip elgtis nelaimingų atvejų metu... Daug kas nežino elelmentarių higienos taisyklių, na, pavyzdžiui, mano kad galima aplaižyti nukritusį žinduką ir tokį (nenuplovus) paduoti jį vaikui... Viena auklė per atranką man netgi aiškinti pradėjo apie antimikrobines silių savybes doh.gif
Atsakyti
as pati vel patapau trumpam auklyte, jau buvau atsipalaidavusi, tai pripazinsiu, daineliu ir eilerastuku nemoku, tai jaudinausi kelias dienas, bet psinaudojusi super mamos forumu, radau ir daineliu ir eilersatuku, tai ka mokiausi, nes kazkaip man nesmagu, jauciuosi tada nejaukiai ir nepelnytai, nes buvusios mamytes giria, o as negaliu nes nemoku visko.
Na DEL PATAIKAVIMO PASAKYSIU, PVZ., BUNAM SU MERGYTE LAUKE IR DAR DVI AUKLES SU BERNIUKAIS, NETIKETAI VAIKAI SUMASTO EITI KITUR, AUKLES PUOLA RENKA JU ZAISLIUKUS I MAISELIUS, ZIURI NESUPRATUSI blush2.gif
o mano priziurima mergyte ir nekantrauja, nori paskui, sakau susidekime zaisliukus, o ji tekina bega, paskui berniukus, na ka pasivyjau ir jos savus sugavo, pasisodinau ant keliu ir tyliai i ausyte sakau, eisim tik tada kai man padesi susrinkti zaisliukus, nes teks juos tada palikti, situacija tokia, kad ji nekantrauja, nezino kaip pasielgti, bet vedama nesipriesina, atejus vis nerenka zaislu, vel ramia kartoju, kita man aukle sako surink pati tuos zaislus, nu gerai galvoju, tai tada zinos, kad uz ja ta visada galiu padaryti doh.gif
bet mano atkaklumas ir veikia, mazoji atkakli, bet ir as nepasiduosiu lotuliukas.gif susidejoms zaisliukus ir abi begtute pasivyjome thumbup.gif
kartais tenka kartoti ir prasyti labai ilgai, oi ilgai, bet nenusileidziu, galiausiai labai padeda netvarka susitvarkyti, paprasymas, kad ateik kai ka parodysiu, graziai uz rankyciu ateiname, ir tada paprasau, keista kad tokiu budu neatsisako visai tik smalsiai ziuri, sutvarkome ir ji tada tokia saunuole yra ir jai ir man smagu thumbup.gif SVARBIAUSIA KANTRYBE IR JOKIO PYKCIO IR SUSIERZINIMO, TIK RAMUS BALSO TONAS, laikui begant net neisivaizduoju is kur tokia PAS MAN KANTRYBE, VA BUS TAIP KAD SAVO MAZYLIAM JOS NELIKS, TO LABAI BIJAU blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(stebukliuke @ 2007 07 17, 21:52)
Toks jausmas, kad dauguma patenkinti visais auklės sugebėjimais 4u.gif

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad daugelis auklių nelabai gerai žino kaip elgtis nelaimingų atvejų metu... Daug kas nežino elelmentarių higienos taisyklių, na, pavyzdžiui, mano kad galima aplaižyti nukritusį žinduką ir tokį (nenuplovus) paduoti jį vaikui... Viena auklė per atranką man netgi aiškinti pradėjo apie antimikrobines silių savybes doh.gif

kitu komentuoti nelabai noriu, nes negali zinoti, bet pirmos pagalbos igudziu manu kad daugelis neturi, nes jei juos ir esi igijus, laikui begant pasimirsta blush2.gif
man pasiseke, nes turejau tuo dometis, nes teko vesti pamokeles sia tema smile.gif pats pagrindinis dalykas manau jau kazkur sakiau, tai NEPASIMETIMAS, moket gali, bet yra taip kad neretai matai, kaip pasimeta ir tada kas is tu ziniu blink.gif
Atsakyti