Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmo diskas

Per TV parduotuve daznai reklamuoja kosmo diska.Tipo, padeda atsikratyti nugaros skausmu... unsure.gif Moteryte reklamoje ji taip giria, kad "uzkibau" - galvoju, gal nupirkti mamai? g.gif Paskambinau kontaktiniu telefonu, issikamantinejau... Nu man kazkas is fantastikos skyriaus - nuima bet kokiu stuburo ligu sukeltus skausmus... Aisku, negydo pacios ligos, bet sumazina skausma.
Beje, jei menesio begyje nepajauti pagerejimo, galima ji grazinti. Tas faktas irgi mazai itikinamas g.gif Ar neliksim ir be daikto ir be pinigu unsure.gif O kaina ne tokia ir maza -220Lt blink.gif
Gal kas girdejot apie ta kosmo diska, isskyrus reklama?
As, tarp kitko ji jau uzsakiau... ax.gif Ale gal dar ne velu atsisakyt...
Taigi, laukiu pagalbos help.gif
Atsakyti
Na net nezinau, taciau mes irgi susigundeme reklama ir nupirkome mociutei ta Kosmo diska, nes ji isvis sunkiai jau vaiksto sad.gif Tai ryt vesime jai ir ziuresim, lauksmi rezultatu rolleyes.gif Bet is pagyvenusiu zmoniu, kurie jau yra isigije si Kosmo diska, girdet tik patys geriausi atsiliepimai. Nezinau is tiesu ar jis toks jau stebuklingas. Skeptikai sako, kad nesamones, kad tai tik zmones sau prisikalba. As tuo tarpu sakau, kad tebunie tai ir isitikinimas ar dar kazin kas, taciau svarbiausiai kad zmogui padeda, jam neskauda ir kad tai pagerina jo gyvenimo kokybe good.gif
Atsakyti
Mano anytos draugė pražydo su tuo kosmo disku smile.gif O pati anyta ir mano tėtis visai patenkinti tais tvarsčiais su magnetukais sąnariams.
Pati tai nebandžiau ax.gif
Atsakyti
Mano močiutė ji nešioja jau daugiau nei metus, ir atsisakyt nežada ir mums niekam neduoda. laugh.gif Matyt veiksmingas
Ji ir anksčiau pas mane buvo aktyvi moteriškė, dabar iš vis nesustabdoma. Sako kad skausmai sumažėjo. Nors kai pati buvau užsidėjus ant rankos skirtumo nepajutau - švelnus masažas (nes paviršius grublėtas), gal kiek šilumos, skaudėjo ranką, paskaudėjo dar kiek, vėliau susitvarkė, bet negaliu teigti kad tai jo dėka.
Bet va močiutė ir draugėms siūlo nusipirkt, ale savo neatiduoda, kaip ta moteriškė reklamoj :lol
Atsakyti
Sveikos mergaites wink.gif

Atleiskit kad taip ilgai nerasiau, paprasciausiai nedaznai uzsuku i sitas temas ax.gif
Na musu mociute be galo patenkinta kosmo disku thumbup.gif Tikrai sako padeda, jai ne taip skauda ir sako net vaistu nuo skausmo zymiai maziau geria, nes anot jos, "beveik nesopa jau" biggrin.gif Taigi, net nezinau, as visgi manyciau, kad tai isties veiksminga priemone, nors buvom labai skeptiskai anksciau nusiteike pries si dirza unsure.gif
Atsakyti
Tai va pažiūrėjau reklama ir pagalvojau,gal ir man padėtų.Na esu jauna iki močiutės dar daug,bet kartais kaip suima nugarą skaudėti ypač vakarais,tai atsitiesti negaliu.Tikriausiai todėl kad mažia savo per dienas tiek atitampau ant rankų,kad blink.gif blink.gif .Dar vasara sode,kartais reikia gėlytes paravėti.

Kaip manot ar verta pagalvoti apie KOSMO DISKĄ g.gif
Atsakyti
Mano mama nusipirko, tai labai patenkinta. Sake, kad tikrai jau po pirmos nesiojimo dienos nueme skausma. Tik jai vasara nebuvo patogu, nes paslepti po plonais drabuziais neiseidavo tongue.gif Tai nakciai uzsidedavo.
Atsakyti
Mano mamos bendradarbe ji uzsisake, tai anot jos, pirma savaite, jis nuostabus, o antra ir t.t. jokio poveikio, kiek cia tiesos nezinau, nes pati jo nenesiojau
Atsakyti
Mano mociutes sesuo isbande nieko nepadejo tai issiunte atgal nebezinau po kiek ten laiko reikejo ir grazino centa i centa, tai kam tokios problemos galit pabandyti, jeigu ka grazinsit.
Atsakyti
as atvirai pasakysiu netikiu tokiom reklamom nes jeigu geras daiktas butu tai nereklamuotu tiek kartu per diena.dovanai metami pinigai uz tokias gumytes.
Atsakyti
Sveiki, mano tėtis užsidegęs pirkt šią prekę. Tačiau aš į tai žiūriu skeptiškai, bet gal yra išbandžiusių? pasidalinkit patirtim ar padėjo 4u.gif
Atsakyti
Mano mamos bendradarbė nusipirko, o dabar spjaudosi... Reklama neatitinka tikrovės.
Atsakyti