Įkraunama...
Įkraunama...

plieninis puodas

Jis ruošesi išvaziuoti i Maskvą,komandiruotė.
Vaikščiojom po prekybos centrą,tiesiog gal ko nusipirkti į kelionę ir tiek.Lyg tarp kitko išgirdau klausimą:,,ką tau parvežti lauktuvių iš Maskvos?".Žvilgtelėjau į dešinę ir pamačiau puodų skyrių,na,tokių,super puodųsmile.gif,nesu didi šeimininkė,nesvaigstu virtuvėje,bet kažkaip lyg juokais tarstelėjau:o,norėčiau tokio puodo:))),tuo viskas ir baigėsi:)
po mėnesio,po iiilgo laukimo mėnesio mano žmogus stovėjo ant slenksčio,laikydamas rankose dailų plieninį puodąsmile.gif stikliniu dangčiu....man net karšta pasidarė...nežinau ar čia romantika,bet man buvo gera..mane išgirdo:)
dar nieko tam puode neviriau,bet kai tik eidama pro šalį užmetu akį,man pasidaro kažkaip labai šilta širdyje:),nusišypsau..niekada nebūčiau pagalvojusi,kad mane gali taip sužavėti puodas:)
Atsakyti
Super, va čia tai vyras thumbup.gif Jam užteko tavo vieno žodžio, va čia tai supratingumas. Tokia paprasta, bet vis tiek romantika, jis tave išgirdo, tai juk įrodo, kad jam esi svarbi smile.gif
Labai gražu....
Atsakyti
Aciu uz komentara ir esmes supratima:),jjau galvojau,kad pataikiau cia tarp visu romantisku zvakiu kaip muse i sriuba:)
Vaziavom i Vilniu.Nesu to miesto zinove,jis parodo man kalna:cia Tauro kalnas.O,sakau ,as,zinau,skaiciau,kad cia kazkur lietuvos astrologe gyvena,bet va,ant virsaus neteko buti.
Gera pusdieni praleidziam senamiesty ir jau su tamsa skubam i oro uosta pasiimti svecio(ko ir vaziavom:),as sau snuduriuoju,nes i vairuotojo darba niekada nesikisu:) ir staiga..vau!!!! pries mano akis naktinis Vilnius nuo Tauro kalno!!!!
Nezinau...man buvo taip romantiska,taip grazu,tokia staigmena....ir tas jausmas,kad,kaip tu sakai,mane isgirdo...
Atsakyti
QUOTE(studija @ 2007 07 03, 00:30)
Jis ruošesi išvaziuoti i Maskvą,komandiruotė.
Vaikščiojom po prekybos centrą,tiesiog gal ko nusipirkti į kelionę ir tiek.Lyg tarp kitko išgirdau klausimą:,,ką tau parvežti lauktuvių iš Maskvos?".Žvilgtelėjau į dešinę ir pamačiau puodų skyrių,na,tokių,super puodųsmile.gif,nesu didi šeimininkė,nesvaigstu virtuvėje,bet kažkaip lyg juokais tarstelėjau:o,norėčiau tokio puodo:))),tuo viskas ir baigėsi:)
po mėnesio,po iiilgo laukimo mėnesio mano žmogus stovėjo ant slenksčio,laikydamas rankose dailų plieninį puodąsmile.gif stikliniu dangčiu....man net karšta pasidarė...nežinau ar čia romantika,bet man buvo gera..mane išgirdo:)
dar nieko tam puode neviriau,bet kai tik eidama pro šalį užmetu akį,man pasidaro kažkaip labai šilta širdyje:),nusišypsau..niekada nebūčiau pagalvojusi,kad mane gali taip sužavėti puodas:)



Vat tai ir aš laikau romantika ir tikra romantika thumbup.gif O dar kaip originalu thumbup.gif Gal aš ir keistuolė, tačiau man tiek visi minkšti žaisliukai ir visi fiti miti visai neįdomu schmoll.gif gera tai ką žmogus daro iš dūšios nesiremdamas bendrai priimtais standartais (kas turi būti romantiška: žvakės ir tram param) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turi tikrai dėmesingą vyrą biggrin.gif , pati nerūpestingai pasakei apie tuos puodus (gal net ir užmiršus buvai), nelabai ir laukei tikriausiai, o jis ėmė ir išgirdo, jam pasirodė tai svarbu. Išvados: Tave girdi, ir tai, ką girdi - yra jam svarbu, o puodai kaip įrodymas to (nenuvalkiota šių žodžių prasme) smile.gif
Tad vyrk skanius pietus tuose puoduose savo vyrui clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <Intraverte>: 30 liepos 2007 - 13:02
QUOTE(studija @ 2007 07 02, 23:30)
Jis ruošesi išvaziuoti i Maskvą,komandiruotė.
Vaikščiojom po prekybos centrą,tiesiog gal ko nusipirkti į kelionę ir tiek.Lyg tarp kitko išgirdau klausimą:,,ką tau parvežti lauktuvių iš Maskvos?".Žvilgtelėjau į dešinę ir pamačiau puodų skyrių,na,tokių,super puodųsmile.gif,nesu didi šeimininkė,nesvaigstu virtuvėje,bet kažkaip lyg juokais tarstelėjau:o,norėčiau tokio puodo:))),tuo viskas ir baigėsi:)
po mėnesio,po iiilgo laukimo mėnesio mano žmogus stovėjo ant slenksčio,laikydamas rankose dailų plieninį puodąsmile.gif stikliniu dangčiu....man net karšta pasidarė...nežinau ar čia romantika,bet man buvo gera..mane išgirdo:)
dar nieko tam puode neviriau,bet kai tik eidama pro šalį užmetu akį,man pasidaro kažkaip labai šilta širdyje:),nusišypsau..niekada nebūčiau pagalvojusi,kad mane gali taip sužavėti puodas:)



thumbup.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Super smile.gif
Atsakyti
Super vyras wub.gif Saugok jį, sėkmės jums wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Svarbiausia kad buvo gera thumbup.gif
Atsakyti