Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko užtrunka įvaikinimo procedūra?

sveikutes, labai reikia patarimo.

Domina, kiek laiko uztrunka visa ivaikinimo procedura? Suprantu, kad dokumentu sutvarkymas priklauso nuo situacijos, kas gudresnis, tas pirmesnis. Taciau, ar ilgai reikia laukti vaikucio? Bent apytiksliai, gal galite pasidalinti savo patirtimi, kiek uztruko, kol vaikuti parsivezete i savo namus?

Situacija tokia, kad netekome savo pirmagimio. Del ivaikinimo apsisprendeme galutinai, tai ivyks anksciau ar veliau. Butinai isivaikinsime vaikuti, tai musu abieju su vyru sprendimas.
Taciau dar tiksliai neapsisprendeme, ar laukti, kol atsistatys organizmas ir tada vel gimdyti, o sekanti isivaikinti. Ar pirma isivaikinti ir tada po ilgesnes pertraukos gimdyti? Nebaisus jokie sunkumai, baisiausia yra laukimas verysad.gif
Atsakyti
Viskas priklauso nuo to kokio amžiaus vaikelį ketinate įsivaikinti. Mažiukų vaikų reikia laukti, nors būna kad ir greit pasiūlo. Mums pats įvaikinimo procesas užtruko apie metus. Nuo prašymo padavimo iki teismo sprendimo įsigaliojimo, o vaikutį namo parsivežėm panašiai po pusmečio nuo prašymo padavimo dienos. Norėjom vaikelio iki metų - lytis nesvarbu buvo.
Atsakyti
Kiek skaitau kiek uztrunka ivaikinimo procesas suprantu, kad mums labai pasiseke. Mes po dokumentu pridavimo jau po menesio turejom dukriuka namuose. Tada kaip man tuomet atrode ilgai laukeme teismo. Mes teiseta seima tapome po 4men. nuo prasymo pridavimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledietė: 14 rugsėjo 2007 - 13:50
Mums- 5 mėn.
Atsakyti
Kreipiuosi pagalbos, gal kas galite atsiųsti pareiškimų teismui pavyzdžių dėl įvaikinimo ir dėl teismo nutarimo dėl biologinio tėvo sutikimo įvaikinti. Įvaikinti nori mano vyras, ir reikalingas biologinio tėvo sutikimas patvirtintas teismo nutartimi, bet nezinome kokiu budu kreiptis i ta teisma. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rudake @ 2007 09 26, 11:28)
Kreipiuosi pagalbos, gal kas galite atsiųsti pareiškimų teismui pavyzdžių dėl įvaikinimo ir dėl teismo nutarimo dėl biologinio tėvo sutikimo įvaikinti. Įvaikinti nori mano vyras, ir reikalingas biologinio tėvo sutikimas patvirtintas teismo nutartimi, bet nezinome kokiu budu kreiptis i ta teisma.  unsure.gifVa čia žiūrėk

http://www.ivaikinim...ex.php?n=2&l=LT
Atsakyti
Čia jau žiūrėjau, reikia konkrečiai gal kas turi pačio blanko pavyzdį. Tame puslapyje nieko vertingo man nėra.
Atsakyti
dar aš vieno dalyko norėčiau paklausti - kaip suprasti, kad surašo pageidavimus, kokio vaiko nori? blink.gif tipo, ir plaukų spalvą, ir pan.? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 10 13, 18:38)
dar aš vieno dalyko norėčiau paklausti - kaip suprasti, kad surašo pageidavimus, kokio vaiko nori?  blink.gif tipo, ir plaukų spalvą, ir pan.?  blink.gifmes kai pildem anketa tai klause tik mergyte ar berniukas, kokio amziaus ir apie sveikata keli punktai buvo. Ai tiesa dar ar butu kliutis jei ne baltaodis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desiree: 13 spalio 2007 - 23:54
QUOTE(Desiree @ 2007 10 14, 00:53)
mes kai pildem anketa tai klause tik mergyte ar berniukas, kokio amziaus ir apie sveikata keli punktai buvo. Ai tiesa dar ar butu kliutis jei ne baltaodis..


o ko apie sveikatą klausia?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 10 14, 06:13)
o ko apie sveikatą klausia?na ten isskirti ivairus punktai: ar sutiktum imti vaikiuka su negalia, ar su vystymosi sutrikimais, su psichikos sutrikimais. dar nepamenu, bet buvo daugiau.

Atsakyti
ir dar kitas klausimas - ar iš karto klausia ir galima forminti vardo ir pavardės keitimą?
Atsakyti