Įkraunama...
Įkraunama...

Mp3 grotuvas

Sveiki,
Nusprendžiau ir aš užvest temą ir paklaust patarimo, koks yra geras mp3 grotuvas? Kad būtų ir talpu, ir ne tūkstančius kainuotų?
Nusprendžiau įsigyti, bet neapsisprendžiu, kokį pasirinkt, taigi laukiu nuomonių, koks Jums asmeniškai geriausias ir ką man galėtumėt patart? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 03 liepos 2007 - 19:50
QUOTE(Mona187 @ 2007 07 03, 20:47)
Sveiki,
Nusprendžiau ir aš užvest temą ir paklaust patarimo, koks yra geras mp3 grotuvas? Kad būtų ir talpu, ir ne tūkstančius kainuotų?
Nusprendžiau įsigyti, bet neapsisprendžiu, kokį pasirinkt, taigi laukiu nuomonių, koks Jums asmeniškai geriausias ir ką man galėtumėt patart? g.gif

creatyvai visai geri yra, nu ir aišku aipuodą gali rinktis(jei piginai kišenėj netelpa)
Atsakyti
Nesenai pirau sunui acme grotvėli. Aliuminio orpsas, mp3, radija, nuotrauku peržiura, video failų peržiura, talpa 1gb. dar galima isideti sd kortele, jos 2gb kaina-apie70lt.Pats grotuvas kainavo 179lt. pries pra metu turejo creativ grotuva su 256mb(kuris buvo pamestas). Visgi šis naujas grotuvas labiau patiko
acme
Nuoroda i bms, kitur galima rasti ir pigiau.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 07 03, 21:05)
Nesenai pirau sunui acme grotvėli. Aliuminio orpsas, mp3, radija, nuotrauku peržiura, video failų peržiura, talpa 1gb. dar galima isideti sd kortele, jos 2gb kaina-apie70lt.Pats grotuvas kainavo 179lt. pries pra metu turejo creativ grotuva su 256mb(kuris buvo pamestas). Visgi šis naujas grotuvas labiau patiko
acme
Nuoroda i bms, kitur galima rasti ir pigiau.

Nu va kaip pinga rupūžės.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 07 03, 21:07)
Nu va kaip pinga rupūžės.

na taip prieš pora metu su 256mb creativas kainavo apie 500lt. Ir tai iš vokietijos parvežė.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 07 03, 20:54)
creatyvai visai geri yra, nu ir aišku aipuodą gali rinktis(jei piginai kišenėj netelpa)

Nu ne, iPod'ai manęs nežavi, ir karžkur esu skaičiusi, kad už kai kuriuos daug reikia mokėti vien dėl vardo.
Beje, dabar beveik visi šie aparačiukai turi FM, ko man tikrai nereikia. Ir dar norėčiau pasidomėt apie ta 2GB, 4GB atminti? Kiek tokiam kieky telpa dainų? Ir kaina ar labai skirtųsi nei 1GB?
Papildyta:
QUOTE(Taktas @ 2007 07 03, 21:12)
na taip prieš pora metu su 256mb creativas kainavo apie 500lt. Ir tai iš vokietijos parvežė.

O tai dabar kiek kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 07 03, 21:56)
Nu ne, iPod'ai manęs nežavi, ir karžkur esu skaičiusi, kad už kai kuriuos daug reikia mokėti vien dėl vardo.
Beje, dabar beveik visi šie aparačiukai turi FM, ko man tikrai nereikia. Ir dar norėčiau pasidomėt apie ta 2GB, 4GB atminti? Kiek tokiam kieky telpa dainų? Ir kaina ar labai skirtųsi nei 1GB?
Papildyta:

O tai dabar kiek kainuoja? g.gif

Pasiskaičiuo kiek telpa. Vidutiniškai daina mp3 formatu užima 3-5 mb.Grubiai 1gb->1000mb. Turet tilpti200-300 dainų į 1gb kortele.

Kiek dabar kainuoja net neisivaizduoju. Tokio modelio lt net nemačiau.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 07 03, 22:05)
Pasiskaičiuo kiek telpa. Vidutiniškai daina mp3 formatu užima 3-5 mb.Grubiai 1gb->1000mb. Turet tilpti200-300 dainų į 1gb kortele.

Kiek dabar kainuoja net neisivaizduoju. Tokio modelio lt net nemačiau.

Dėkui už informaciją smile.gif Na bet jei kiekviena daina būtų kažkur 4 minučių, tai 200 netilptų.
O kur konkrečiai internete galėčiau pasiskaityt plačiau apie mp3 grotuvus, firmas, kainas? Kad nebūtų taip, kad po visur reiktų klaidžioti. Man patinka, kai viskas vienoj vietoj. ar tokio puslapio nėra, kad viskas viename būtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 07 03, 22:51)
Dėkui už informaciją smile.gif Na bet jei kiekviena daina būtų kažkur 4 minučių, tai 200 netilptų.
O kur konkrečiai internete galėčiau pasiskaityt plačiau apie mp3 grotuvus, firmas, kainas? Kad nebūtų taip, kad po visur reiktų klaidžioti. Man patinka, kai viskas vienoj vietoj. ar tokio puslapio nėra, kad viskas viename būtų? g.gif

MP formato dainos minutė vidutiniškai užima apie 1mb. 4minučių bus apie 4mb.200dainu apie 800-900 mb. O apžvalgos nelabai žinau. Reiktu žinoti kiek maždaug žadama skirti grotuvui ir kokie reikalavimai (kaina, išvaizda, funkcionalumas, talpa, patvarumas...)
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 07 03, 23:01)
MP formato dainos minutė vidutiniškai užima apie 1mb. 4minučių bus apie 4mb.200dainu apie 800-900 mb. O apžvalgos nelabai žinau. Reiktu žinoti kiek maždaug žadama skirti grotuvui ir kokie reikalavimai (kaina, išvaizda, funkcionalumas, talpa, patvarumas...)

Hm, internete kainos juk skiriasi nuo parduotuvinių. Dėl kainos tai nežinau, kuo daugiau reikalavimų, tuo didesnė kaina tikriausiai. Na bet 500 Lt tai nenorėčiau kad viršytų, visgi tik muzikos klausymuisi.
Funkcijos, tai kad skaitytų mp3 ir visus kompiuterio naudojamus muzikos formatus, išskyrus real, nereikia FM, kad būtų patogus valdymas - na mygtukai kad būtų užvadinti, integruotas akumuliatorius.
Per daug sudėtingas kad nebūtų, na ir išvaizda, kad atitiktų turinį biggrin.gif
Talpa: 2GB;
Na ir žinoma, kad būtų patvarus, kas be ko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 07 03, 21:56)

Beje, dabar beveik visi šie aparačiukai turi FM, ko man tikrai nereikia. Ir dar norėčiau pasidomėt apie ta 2GB, 4GB atminti? Kiek tokiam kieky telpa dainų? Ir kaina ar labai skirtųsi nei 1GB?


Be FM nerasi. O dėl atminties, tai jeigu yra SD slotas - gali SD kortelę kokio tik nori dydžio atskirai nusipirkti(nors ir 16 GB). Aš šiandien savo vyresniąjai nupirkau ACME(tą apie kurią Taktas rašė) nu tikrai neblogas dalykas, va dabar įkraudinėju.
Atsakyti
Sesė turėjo Acme - greit sugedo smile.gif Dabar jau beveik metus turi Creative ir niekuo nesiskundžia (bent negirdėjau) ir vis dar gerai veikia wink.gif O vaikinui padovanojom iPOD'ą wink.gif Studijuodama gal pasiskolinsiu biggrin.gif Garsas man labai patiko smile.gif Ir kad yra random funkcija. Man užtektų ir gigabaito vietos - visų nespėju praklausyt biggrin.gif
Atsakyti