Įkraunama...
Įkraunama...

Degtinė ir kitos stiprybės

niekam jau ko gero ne paslaptis, kad tai mano mėgiamas gėrimas, todėl idomu, kokia jums skaniausia degtinė ar koks kitas stiprus gėrimas?
man asmeniškai skaniausia buvo kažkokia atvežta iš estijos, konjako spalvos, o viduje čili pipiras plaukiojo. vat ten tai super. nekenčiu vaniliniu ir obuoliniu, kuriomis nuolat nusinuodiju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 19:27
Cia turbut medaus-pipirine degtine, man tai gana astri. Juoduju serbentu visai nieko man. Dar maciau buna tokia ryskiai geltonos spalvos, man tai kaip odekolonas atrodo, nesuprantu kas tokia degtine perka schmoll.gif O siaip man geriausia degtine, tai naturali kokybiska samane, ir galvos neskauda thumbup.gif
Atsakyti
jep gera samane yra super. kazkada turejau toki draugeli gėjų (nu jis ir dabar draugelis, tik anksciau dar ir kaimynai buvom),tai jis kažkokį tašką žinjo, kur baltarusiai varė, tai budavo nusiperkam butelioka uz 10 lt ar 8 nepamenu ir patavrkom. ir dušia išsivalo ir paxmielo jokio.
tik nepagalvokit, kad kasdien taip darydavau.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2005 01 27, 16:18)
jep gera samane yra super. kazkada turejau toki draugeli gėjų (nu jis ir dabar draugelis, tik anksciau dar ir kaimynai buvom),tai jis kažkokį tašką žinjo, kur baltarusiai varė, tai budavo nusiperkam butelioka uz 10 lt ar 8 nepamenu ir patavrkom. ir dušia išsivalo ir paxmielo jokio.
tik nepagalvokit, kad kasdien taip darydavau.

Labutis, jei gera namine pravarytum per kokoso angli ir ant 3 litru samanes pridetum 250 gr kedro riesutu negliaudytu, ir dar jei butum kantrus apie trejeta savaiciu, turetum super gerima, kuris net sirdies veikla tonizuoja. Aisku, jei geriama su saiku....Isbandyk ! Tikrai neliksit nusivyle, jei megstat stipriuosius gerimus ! I sveikata drinks_cheers.gif
Atsakyti
ghmz........aš nevarau naminės.........
Atsakyti
hmmm, o aš nemėgstu stiprių gėrimų sad.gif Iš degtinės darau visokį birzgalą - kokteilius, atsuktuvus... O po to rytais galvą skauda smile.gif Žinau, kad gryną gerti sveikiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mandalina: 02 vasario 2005 - 10:42
gryna gerti ir sveika ir skanu ir paxmielo nebūna. tik nereikia gert visokio šlamšto kaip obuolinė, vanilinė ir t.t. nes nuo šito ir užsilenkt gali.
Atsakyti
O as labiausiai megstu viski. thumbup.gif
Atsakyti
aš viskį irgi mėgstu, ypač su coca-cola. coca-cola man apskritai yra gėrimas nr. 1. ir nepamainoma sudėtinė kokteilių dalis.
Atsakyti
O kokia jusu nuomone apie SOBIESKI degtine? As tiek prisiklausiau pagyru, kad jau jai lygiu nera. Paragavau-degtine kaip degtine, tikrai ne stebuklas. tongue.gif
Atsakyti
O man iš stipriųjų brendis visai nieko rolleyes.gif Ir jei pasirinkimas būna gerti kokį šampaną ar degtinę - nė nedvejodama renkuosi pastarąją blush2.gif Nuo tų visų putojančių tik rūgštis sukyla ax.gif
Atsakyti
Tekila balta man vienas megstamiausiu stipresniu gerimu. Aisku, su visais priedais (citrina+druska arba dar girdejau varianta apelsinas+cinamonas).
Atsakyti