Įkraunama...
Įkraunama...

Baseinas

biggrin.gif Mūsų dukrytei metukai ir aštuoni mėnesiukai. Ar yra šiauliuose baseinas kur būtų galima eiti su vaikučiu?
Atsakyti
Įdomu būtų ir mums.
Nejaugi niekas nežino, o gal Šiauliuose nėra net kur eiti su mažiukais
Atsakyti
QUOTE(Agneta @ 2007 08 01, 13:14)
Įdomu būtų ir mums.
Nejaugi niekas nežino, o gal Šiauliuose nėra net kur eiti su mažiukais

Aš tik žinau,kad į impulsą galima su vaikais nuo 3metų,o auklei gali palikti nuo 2metų
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2007 08 01, 14:10)
Aš tik žinau,kad į impulsą galima su vaikais nuo 3metų,o auklei gali palikti nuo 2metų


Dar ilgokai laukti 3 metų, o taip norėtumėm paplaukioti. ax.gif
Atsakyti
Kogero Siauliuose nera baseino mazuliukams.Maniskei 1m 3 men ir mes taip pat norim paplaukioti huh.gif
Kituose Lietuvos miestuose nuo keliu men vaikuciai nardo ir pliuskenasi, o Siauliuose tokios prabangos nera help.gif
Atsakyti
Aš irgi ieškau baseino. kur būtų galima nueiti Šiauliuose su kūdikiu g.gif Klausiau poliklinikoje vaikų - ar yra - tai man atrėžė, kad "nieko nežinau, krepkitės į gydytoją" ... doh.gif Kt. sav. paklausiu savo gyd.
Atsakyti
[quote=Voveraitė,2007 11 30, 12:45]
Aš irgi ieškau baseino. kur būtų galima nueiti Šiauliuose su kūdikiu g.gif Klausiau poliklinikoje vaikų - ar yra - tai man atrėžė, kad "nieko nežinau, krepkitės į gydytoją" ... doh.gif Kt. sav. paklausiu savo gyd.
[/quote

Aš šiandien klausiau kinezeterapeutės ar yra pas mus, Šiauliuose, koks baseinėlis kūdikiams, tai sakė, kad tikrai nėra ir nenusimato greitai, kad toks būtų schmoll.gif . Labai jau liūdna verysad.gif . Negi niekams nereikia g.gif
Atsakyti
Labai gaila,m kad Siauliuose nėra baseino maziukams. Mums dar tik 4 savaites, bet norisi kokios nors veiklos. Baseinas būtų geriausia.
O gal kartais zinote kitų kokių būrelių, kur patiems mažiausiems skirta?
Atsakyti
QUOTE(kvikte @ 2008 05 29, 09:43)
Labai gaila,m kad Siauliuose nėra baseino maziukams. Mums dar tik 4 savaites, bet norisi kokios nors veiklos. Baseinas būtų geriausia.
O gal kartais zinote kitų kokių būrelių, kur patiems mažiausiems skirta?

tai kad dar mažiukai esat ir baseinas tikrai manau mintis nekokia,nes pas mus begalo daug chloro,oo tai tikrai nėra gerai,na manau gal kokių mankštelių masažiukų tikrai gali rasti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas.savo pupą uogą pirmą kart nusivedžiau į baseiną,jei tai labai patiko ir išeiti nenorėjo,palaikiau dar truputį,turkkiškoje pirtyje,bei druskų kambaryje.O džiakudzi jai ir super patiko. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2008 07 16, 10:18)
Labukas.savo pupą uogą pirmą kart nusivedžiau į baseiną,jei tai labai patiko ir išeiti nenorėjo,palaikiau dar truputį,turkkiškoje pirtyje,bei druskų kambaryje.O džiakudzi jai ir super patiko.  thumbup.gif

Įdomu į kokį ėjote? smile.gif
Kur yra druskų kambariai? Reikia gydytojo rekomendacijos? Įdomu ir kaina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune78: 19 rugpjūčio 2008 - 16:18
smile.gif mielos mamytes. thumbup.gif as busimas tevelis ir noriu jums parasyti,kad siauliuose yra vaiku ir mamyciu baseinas.K.Kalinausko g 17.(prie prudelio sanatorine mokykla) tel 841524611 .Vaikams iki 7 metu nemokamai.mamoms vienkartinis mokestis 12 litu.Laikas pirmadieni-penktadieni nuo 16 iki 20 valandos. thumbup.gif Sekmes vaikuciams ir ju mamytems.linksmo pasipliuskenimo. mirksiukas.gif ax.gif 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:
beje.rasiau per savo zmoniuko ir busimos mamytes forumiuka,nes jos db nera namie. 4u.gif
Atsakyti