Įkraunama...
Įkraunama...

Ką vakar-šiandien gamino taupančios?III dalis

nu ka merginos gaminam tuapiai toliau 4u.gif

sena tema: http://www.supermama...?...97&t=163551
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 07 05, 10:02)
kokias darzoves troskini?

visas, kokias tik randu šaldytuve mirksiukas.gif šį kartą tai kopūstas, kelios morkytės, bulvikės, šaldytos šparaginės pupelės ir koncervuoti žirneliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2007 07 05, 14:40)
visas, kokias tik randu šaldytuve mirksiukas.gif šį kartą tai kopūstas, kelios morkytės, bulvikės, šaldytos šparaginės pupelės ir koncervuoti žirneliai ax.gif



aciu 4u.gif
Atsakyti
šiandien virsiu sorų košę, dar niekada nesu vyrus, aišku jeigu gausiu kruopų.
Atsakyti
QUOTE(hobo @ 2007 07 06, 09:30)
šiandien virsiu sorų košę, dar niekada nesu vyrus, aišku jeigu gausiu kruopų.



lauxiu ziniu kaip pavyko
Atsakyti
Sveikos, taupiosios šeimininkės 4u.gif Jei neprieštaraujat, prisijungsiu ir aš ax.gif Mėgstu pataupyti, o čia dažnai užklystu pasisemti puikių minčių bigsmile.gif

Vakar viriau tirštą avižinių dribsnių sriubą. Sūnus labai mėgsta. Dar silkę valgėme (Maximoj gi akcija hihihi.gif)
O šiandien numatytos vištų kepenėlės su bulbių koše rolleyes.gif
Atsakyti
šiandien šviežios bulvės virtos su spirgučiais ir kefyras su varške smile.gif
Atsakyti
Labukas, esu naujoke dar, bet skaitineju jau seniai 4u.gif geru taupiu patiekalu cia galima rasti biggrin.gif
as tai siandien kepiau omleta su svogunais, pievagrybiu likuciais. Valgem su salotom is savo darzo, tai labai taupiai gavos thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Šiurpė,2007 07 06, 10:22]
Sveikos, taupiosios šeimininkės 4u.gif Jei neprieštaraujat, prisijungsiu ir aš ax.gif Mėgstu pataupyti, o čia dažnai užklystu pasisemti puikių minčių bigsmile.gif

Vakar viriau tirštą avižinių dribsnių sriubą.

papasakok apie sita sriuba. peitums valgem mamos darytus balandelius su bulvemis,tai nieko nekainavo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės taupiosios mamytės.Gera mintis taupiausia kai ne pats darai o svečiuose valgai.
Aš irgi mėgstu kartais pataupyti ir ką skanaus bei pigaus pagaminti.
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 07 06, 16:08)

papasakok apie sita sriuba. peitums valgem mamos darytus balandelius su bulvemis,tai nieko nekainavo thumbup.gif


Tikrai taupiai prasisukai. biggrin.gif

Sriuba labai paprastutė: viena kita bulvytė, tarkuota morka, galelis smulkinto svogūno, česnako šiek tiek, sultinio kubelis, o baigiant virti pridedu avižinių dribsnių (aš tuos perku, kur per 1 min. išverda) Dedu tiek, kad būtu tiršta. Pastovėjus beveik kaip košė būna tongue.gif Valgom su grietine. Na nėr ką veikt (gal 10 min. tesugaištu), skanu ir beveik nekainuoja biggrin.gif
QUOTE(kamiliuke @ 2007 07 06, 16:30)
Aš irgi mėgstu kartais pataupyti ir ką skanaus bei pigaus pagaminti.

Pavyzdžiui ka? bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien dariau troškinį, o gal tiksliau guliašą smile.gif pakepiau vištieną (gal 400g) ir į puodą sudėjau troškintis, tada pakepiau DAUG morkų, svogūnų, česnakų, syverčiau į mėsą, sutirštinau padažu iš miltų, pieno, garstyčių šaukšto, kečupo ir grietinės. Labai skanu ir daug, nes ryžių išviriau priedo essen.gif
Atsakyti