Įkraunama...
Įkraunama...

Kurti šeimą antrą kartą...

Ka tik perskaiciau straipsni tokiu pavadinimu... Istrauka is jo:
"Po nesėkmingos pirmosios santuokos dar kartą tuoktis ryžtasi 70 proc. vyrų ir vos 30 proc. moterų."
Ir man tokia dilema iskyla, tiesiog baisu antra karta nusivilti.
Po skyrybu praejo beveik 3 metai. Vaiku neturiu.
Su brangiuoju esam kartu 2 metus wub.gif , daugiau nei metus gyvenam kartu. Esu labai laiminga, mylinti ir mylima wub.gif .
Norim vaikelio nestuke.gif , bet as bijau dar karta teketi, nezinau ka tektu atsakyti jam... Zinau sirdy, kad tai tas zmogus, bet vistiek bijau... blink.gif

Gal yra patyrusiu. Galite pasidalint savo patirtimi po kiek laiko antrakart istekejote, ar nebuvo baisu tam pasiryzti? Kaip jums sekasi dabar smile.gif Ar suradot savo laime naujoje seimoje ?
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2007 07 05, 16:38)
Ka tik perskaiciau straipsni tokiu pavadinimu... Istrauka is jo:
"Po nesėkmingos pirmosios santuokos dar kartą tuoktis ryžtasi 70 proc. vyrų ir vos 30 proc. moterų."
Ir man tokia dilema iskyla, tiesiog baisu antra karta nusivilti.
Po skyrybu praejo beveik 3 metai. Vaiku neturiu.
Su brangiuoju esam kartu 2 metus  wub.gif , daugiau nei metus gyvenam kartu. Esu labai laiminga, mylinti ir mylima  wub.gif .
Norim vaikelio  nestuke.gif , bet as bijau dar karta teketi, nezinau ka tektu atsakyti jam... Zinau sirdy, kad tai tas zmogus, bet vistiek bijau...  blink.gif

Gal yra patyrusiu. Galite pasidalint savo patirtimi po kiek laiko antrakart istekejote, ar nebuvo baisu tam pasiryzti? Kaip jums sekasi dabar  smile.gif  Ar suradot savo laime naujoje seimoje ?

Issituokusi esu jau 5m., su kitu zmogumi gyvename jau 4m., auginame sunu, bet tuoktis antra karta nesiryztu. Manau, viskam savo laikas, tiesiog, laukiu, kol pati noresiu ir nebebijosiu.
Atsakyti
Gerai, kad ne as viena tokia... smile.gif Dziaugiuosi, kad tu laiminga!
Ir dabar zinau, kad ne man vienai baisu. Nors mano zmogus apie tai kalba, del to ir baugu, kai jis apie tai rimtai prabils...
Gal daugiau yra patyrusiu?
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2007 07 05, 17:38)
Ka tik perskaiciau straipsni tokiu pavadinimu... Istrauka is jo:
"Po nesėkmingos pirmosios santuokos dar kartą tuoktis ryžtasi 70 proc. vyrų ir vos 30 proc. moterų."
Ir man tokia dilema iskyla, tiesiog baisu antra karta nusivilti.
Po skyrybu praejo beveik 3 metai. Vaiku neturiu.
Su brangiuoju esam kartu 2 metus  wub.gif , daugiau nei metus gyvenam kartu. Esu labai laiminga, mylinti ir mylima  wub.gif .
Norim vaikelio  nestuke.gif , bet as bijau dar karta teketi, nezinau ka tektu atsakyti jam... Zinau sirdy, kad tai tas zmogus, bet vistiek bijau...  blink.gif

Gal yra patyrusiu. Galite pasidalint savo patirtimi po kiek laiko antrakart istekejote, ar nebuvo baisu tam pasiryzti? Kaip jums sekasi dabar  smile.gif  Ar suradot savo laime naujoje seimoje ?

sveika,
sunku patarti, manau pati kaip nuspresi kad tikrai vesdybu nori................, tada ir bus laikas.
mes pragyvenom beveik 4 metus , ir sugalvojom sia vasara pasidaryti svente.
Aisku kamuoja visokios baimes, bet laukiu blogiausio , tikiuosi geriausio mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš dar tik 7 mėnėsiai kaip išsiskyrusi, tiesą pasakius, dar net ir neišsiskyrusi teisiškai iki galo blush2.gif Turiu kitą žmogų, kartu esam pusmetį, gyvenam kartu smile.gif Tekėti vėl norėjau iškart po skyrybų blush2.gif ir tebenoriu blush2.gif , tik kad nekviečia nieks pakolkas biggrin.gif Jokios baimės neturiu schmoll.gif , man patiko tas jausmas būnant santuokoj - ramybė dėl santykių kažkokia g.gif , taip pat turėjimas tvirto užnugario. Kažkaip net nesuprantu, kaip gali būti baimė būtent naujos santuokos, dar suprasčiau jei bijotumėt kurti naujus santykius, bet jei jie jau sukurti, beliko tik oficialus jų įteisinimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 07 07, 19:00)
Aš dar tik 7 mėnėsiai kaip išsiskyrusi, tiesą pasakius, dar net ir neišsiskyrusi teisiškai iki galo  blush2.gif  Turiu kitą žmogų, kartu esam pusmetį, gyvenam kartu  smile.gif  Tekėti vėl norėjau iškart po skyrybų  blush2.gif  ir tebenoriu  blush2.gif  , tik kad nekviečia nieks pakolkas  biggrin.gif  Jokios baimės neturiu  schmoll.gif , man patiko tas jausmas būnant santuokoj - ramybė dėl santykių kažkokia  g.gif , taip pat turėjimas tvirto užnugario. Kažkaip net nesuprantu, kaip gali būti baimė būtent naujos santuokos, dar suprasčiau jei bijotumėt kurti naujus santykius, bet jei jie jau sukurti, beliko tik oficialus jų įteisinimas  mirksiukas.gif

Kokia ramybė, jeigu išsiskyrėt? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 07 07, 19:00)
Aš dar tik 7 mėnėsiai kaip išsiskyrusi, tiesą pasakius, dar net ir neišsiskyrusi teisiškai iki galo Turiu kitą žmogų, kartu esam pusmetį, gyvenam kartu Tekėti vėl norėjau iškart po skyrybų ir tebenoriu , tik kad nekviečia nieks pakolkas Jokios baimės neturiu , man patiko tas jausmas būnant santuokoj - ramybė dėl santykių kažkokia , taip pat turėjimas tvirto užnugario. Kažkaip net nesuprantu, kaip gali būti baimė būtent naujos santuokos, dar suprasčiau jei bijotumėt kurti naujus santykius, bet jei jie jau sukurti, beliko tik oficialus jų įteisinimas



Baime vel patirti skyrybas... Zinojimas, kad santuoka nebera visam gyvenimui... Paneigtas ankstesnis issitikinimas, kad su zmogum prisiekiu likti kartu visa gyvenima.
Skyrybos vien dokumentacija ir tt.
Tu greitai sutikai kita zmogu, iskart gyventi kartu... As ilgai gydziau siela, labai skaudejo... Rodes neliko visko kuo tikejau ir gyvenau.
Dabar dziaugiuosi gyvenimu su mylimu zmogumi, taciau kartais islenda tas laikinumo pojutis. Juk niekada nesi garantuotas kiek tai truks.
Santuoka to neuztikrina... Niekas ir negali uztikrinti.
Mano mylimasis tokios patirties neturejes, supranta mane, bet jam reikia patirti paciam, o man vistiek kol kas baugu... blink.gif
Teisios jus, reikia laiko... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2007 07 08, 12:40)
Kokia ramybė, jeigu išsiskyrėt?  g.gif  blink.gif

Išsiskyrėm juk visai dėl kitų priežasčių mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Angele @ 2007 07 08, 15:42)
QUOTE(dontstop @ 2007 07 07, 19:00)

Baime vel patirti skyrybas... Zinojimas, kad santuoka nebera visam gyvenimui... Paneigtas ankstesnis issitikinimas, kad su zmogum prisiekiu likti kartu visa gyvenima.
Skyrybos vien dokumentacija ir tt.
Tu greitai sutikai kita zmogu, iskart gyventi kartu... As ilgai gydziau siela, labai skaudejo... Rodes neliko visko kuo tikejau ir gyvenau.
Dabar dziaugiuosi gyvenimu su mylimu zmogumi, taciau kartais islenda tas laikinumo pojutis. Juk niekada nesi garantuotas kiek tai truks.
Santuoka to neuztikrina... Niekas ir negali uztikrinti.
Mano mylimasis tokios patirties neturejes, supranta mane, bet jam reikia patirti paciam, o man vistiek kol kas baugu... blink.gif
Teisios jus, reikia laiko...  smile.gif

Kažką panašaus jaučiu ir aš unsure.gif Vėl patirti skyrybas gal ir nebijau (nes man nebuvo jos skaudžios), tačiau taip, stipriai abejoju, kad sekanti santuoka bus visam gyvenimui.. unsure.gif Visaip gali būti unsure.gif
Skyrybų dokumentacija irnesakyk.gif Nors g.gif jau 7 mėnėsiai tęsiasi ir dar galo nesimato biggrin.gif
Angele, visai nebūtina skubėti su kita santuoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 07 09, 09:46)
Išsiskyrėm juk visai dėl kitų priežasčių  mirksiukas.gif


Va man tas ir nuskambėjo keistai - aš juk vis dar su rožiniais akiniais blush2.gif - pasakei lyg apie kokią verslo partnerių sąjungą.... unsure.gif Noriu būti ištekėjusi vienintelį kartą... net nežinau, skaudžios ar neskaudžios skyrybos - antras kartas jau belieka tik antru unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2007 07 09, 09:17)
Va man tas ir nuskambėjo keistai - aš juk vis dar su rožiniais akiniais blush2.gif - pasakei lyg apie kokią verslo partnerių sąjungą.... unsure.gif  Noriu būti ištekėjusi vienintelį kartą... net nežinau, skaudžios ar neskaudžios skyrybos - antras kartas jau belieka tik antru unsure.gif

Tai ir aš pirmą kartą tekėdama, maniau, kad santuoka truks visą gyvenimą rolleyes.gif Deja.. unsure.gif Dabar norėčiau ištekėti kad ir tam, kad gimdyčiau vaikus rolleyes.gif (tą noriu padaryti tik santuokoj)
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 07 09, 08:46)
Išsiskyrėm juk visai dėl kitų priežasčių  mirksiukas.gif

nesvarbu dėl kokių priežaščių- ramybė buvo nieko verta, jeigu jai esant visgi išsiskyrėt.
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2007 07 09, 09:17)
Va man tas ir nuskambėjo keistai - aš juk vis dar su rožiniais akiniais blush2.gif - pasakei lyg apie kokią verslo partnerių sąjungą.... unsure.gif  Noriu būti ištekėjusi vienintelį kartą... net nežinau, skaudžios ar neskaudžios skyrybos - antras kartas jau belieka tik antru unsure.gif


Ne visiems pasiseka su tuo pirmuoju kartu. Todėl gal nereikėtų taip jau nuvertinti to antrojo.
Atsakyti