Įkraunama...
Įkraunama...

KK, geodezija

gal kas studijuojat geodezija kauno kolegijoj? kaip jums? ar lb sunku? ar daug reikia fizikos (as ja mokinausi tik iki 10kl, tai kazin sunku butu pakelt kruvi)? kokios perspektyvos? rasykit viska ka zinot
Atsakyti
mano vyras baiges sita sepcialybe, tai galiu pasakyti kad tikrai sunku unsure.gif nebent esi link tiksliuju mokslu skaiciavimu matavimu ir t.t man asmeniskai tai siaubas tie skaiciai visi schmoll.gif labai daug studentu iskrenta. na nenoriu prigasdinti 4u.gif tikiuosi tau viskas gerai bus jei stosi ten mirksiukas.gif nes pati speciaslybe tai labai paklausi darbus siulo algos neblogos, tik kad sunku mokytis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2007 07 06, 20:23)
mano vyras baiges sita sepcialybe, tai galiu pasakyti kad tikrai sunku  unsure.gif  nebent esi link tiksliuju mokslu skaiciavimu matavimu ir t.t man asmeniskai tai siaubas tie skaiciai visi  schmoll.gif  labai daug studentu iskrenta. na nenoriu prigasdinti  4u.gif  tikiuosi tau viskas gerai bus jei stosi ten  mirksiukas.gif nes pati speciaslybe tai labai paklausi darbus siulo algos neblogos, tik kad sunku mokytis  4u.gif


na siaip man matematika neblogai sekasi, bet va fizika tai ne schmoll.gif oi db net nzn ka daryt, ar bandyt ten mokintis ar ne..nenoriu iskrist 4u.gif o kur jis studijavo?
Atsakyti
QUOTE(Rasuteee @ 2007 07 06, 20:28)
na siaip man matematika neblogai sekasi, bet va fizika tai ne schmoll.gif oi db net nzn ka daryt, ar bandyt ten mokintis ar ne..nenoriu iskrist 4u.gif o kur jis studijavo?

geodezija daugia su matematika siejasi (prietaisai , matavimai) nors fizika irgi priskiriama tiksliesiems mokslams. nemanau kad mokantis kolegijoje reikalauja teorinių žinių tiek daug , kad nesugebėtumėt mokytis, tuo labiau sakot kad matematika patinka.
gal nueikit pasižiūrėkit, paklauskit kokie bus dalykai ir kokos fizikos lygis jei taip labai gąsdina ta fizika. Aišku tai kad mokėtės iki dešimtos kl. nepalengvins mokslų, tačiau kad žinotumėt kiek įstoja į universitetus mokytis tiksliųjų mokslų, inžinerinių specialybių, o fiziką kaip ir jūs iki deš.kl. tik mokėsi. tad jei labai norit - tai ko čia bijoti? bijoti reikia kai nežinot ko norit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smandi @ 2007 07 09, 18:52)
geodezija daugia su matematika siejasi (prietaisai , matavimai) nors fizika irgi priskiriama tiksliesiems mokslams. nemanau kad mokantis kolegijoje reikalauja teorinių žinių tiek daug , kad nesugebėtumėt mokytis, tuo labiau sakot kad matematika patinka.
gal nueikit pasižiūrėkit, paklauskit kokie bus dalykai ir kokos fizikos lygis jei taip labai gąsdina ta fizika. Aišku tai kad mokėtės iki dešimtos kl. nepalengvins mokslų, tačiau kad žinotumėt kiek įstoja į universitetus mokytis tiksliųjų mokslų, inžinerinių specialybių, o fiziką kaip ir jūs iki deš.kl. tik mokėsi. tad jei labai norit - tai ko čia bijoti? bijoti reikia kai nežinot ko norit mirksiukas.gif


zn tavo zodziai padrasino, aciu 4u.gif kai tik gausiu atestata vesiu dokumentus, kad priimtu i sia specialybe drinks_cheers.gif
Atsakyti
IR aš ir mano vyras ten baigę tik prieš 9 metus dar buvo bendra spec žemėtvarka o mokėmės tą patį ką ir dabar ten dėsto(turiu pažystamų)Dabar labai ko tai madinga tapo.Kaip moteris baigusi ten galiu patarti studijuoti ten daugiau vyrukams apsimoka nes dirbti geodez. moteriai sunku,darbas juodas,mokytis visai nesunku jei lankai paskaitas ir t.t.bernų ten daug ir gražių,daug jie padeda,praktikas išskirsto grupėmis kad buų ir vyr. ir mot.atstovų.Tai bernai matuoja, o panos dažniausiai skaičiuoja,dar nemažai ten braižybos,bet patikėk panai geriau į žemkę varyti ir gauti aukštą išsilavinimą po to sėdėti kontoroj prie kompo po laukus baladotis žinok visai ne kas.Na nebent nori ir gana Ten privalumai manau tokie-daug bernų,gera aplinka,bendrabučiai neprasti,mokytis nesunku,minusai-panom nuobodus mokslas,darbas konkretus,sunkus ir jo beveik neįmanoma gauti o jei gausi tai turi turėti pažystamų ar būti specė.Nors baigiau ten po to padirbus atsikandau ir dar baigiau pedagoginį.Jei nors kiek apšviečiau tai buvo verta tiek rašyti.ate
Atsakyti
QUOTE(Rijeka @ 2007 07 11, 17:54)
IR aš ir mano vyras ten baigę tik prieš 9 metus dar buvo bendra spec žemėtvarka o mokėmės tą patį ką ir dabar ten dėsto(turiu pažystamų)Dabar labai ko tai madinga tapo.Kaip moteris baigusi ten galiu patarti studijuoti ten daugiau vyrukams apsimoka nes dirbti geodez. moteriai sunku,darbas juodas,mokytis visai nesunku jei lankai paskaitas ir t.t.bernų ten daug ir gražių,daug jie padeda,praktikas išskirsto grupėmis kad buų  ir vyr. ir mot.atstovų.Tai bernai matuoja, o panos dažniausiai skaičiuoja,dar nemažai ten braižybos,bet patikėk panai geriau į žemkę varyti ir gauti aukštą išsilavinimą po to sėdėti kontoroj prie kompo po laukus baladotis žinok visai ne kas.Na nebent nori ir gana Ten privalumai manau tokie-daug bernų,gera aplinka,bendrabučiai neprasti,mokytis nesunku,minusai-panom nuobodus mokslas,darbas konkretus,sunkus ir jo beveik neįmanoma gauti o jei gausi tai turi turėti pažystamų ar būti specė.Nors baigiau ten po to padirbus atsikandau ir dar baigiau pedagoginį.Jei nors kiek apšviečiau tai buvo verta tiek rašyti.ate


aciu, kad parasei tikrai padejai mirksiukas.gif bet matai zemkej stojant i zemetvarka reikia geografijos, o as jos visai nesimokinau, tad nusprendziau vistiek stok i kauno kolegija smile.gif
Atsakyti
Mane irgi ši profesija domina ax.gif Norėčiau paklausti, kaip ten ta matematika, ar tik skaičiavimai ir matavimai ar reikia ir aukštosios matematikos su visokiais sinusais ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(Rasuteee @ 2007 07 16, 19:32)
aciu, kad parasei tikrai padejai mirksiukas.gif bet matai zemkej stojant i zemetvarka reikia geografijos, o as jos visai nesimokinau, tad nusprendziau vistiek stok i kauno kolegija smile.gif

kas tau sake kad reikia zemkej geografijos?as jau tuoj baigsiu ir tikrai apsimoka ir idomu...is vis tai ir zemkej yra kolegija dabar kazkaip mandrai tik vadinasi tai jei neistoji i zemke galima stot i ta kolegija ir poto jei gerai mokaisi tai pernesa i fakulteta, bent jau taip buvo ar dabar perkelia tai nzn bet pazangius studentus tai taip man atrodo, bent jau daug buvo is musu grupes. ir be to tada galima poto perstot i isliginamuosius kursus ir visiteik buni zmeke baiges su auksutoju ir destytojus pazisti daug lengviau tada jau galimybes magistraturai lengviau... mirksiukas.gif
Atsakyti
Pato geodezija su fizika nesusijusi mirksiukas.gif Mokiausi aukstojoje, ten fizikos reikejo bendrai, mokemes kaip aukstaja matematika ir kt. bendrus dalykus, kaip kitur, nezinau, bet pati specialybe su fizika nieko bendra neturi.
Atsakyti
As pati baigus geodezija VGTU, tai galiku pasakyt, kad tiek fizika, tiek matematika, tiek tokia mechanika yra susijusi su sia specialybe... Ir siaip, tai gan idomi sritis, tik kad Lietuvelej musu netvarka yra, tiek toj pacioj Zemetvarkoj, tiek Registru centr, tiek istatymuose...



Atsakyti
i zemkes zemetvarka istosi ir be geografijos egzo, nes ten tie vidurkiai stojanciuju ne auksiniai. sekmes
Atsakyti