Įkraunama...
Įkraunama...

Faringitas

Sveikos, merginos! Pastoviai katojasi gerkles skausmai, paskutiniu metu eme kibti ir i sirdi, tai nusprendziau net operuotis angina. Bet nuvaziavusi pas lorista suzinojau, kad man ne angina, o letinis faringitas, t.y. burnos gleivines uzdegimas, tad anginos operacija mano problemos neisspres... sad.gif Gydytojas patare skalauti gerkle visokiom zolelem, druskos tirpalu, bet as tai jau trecia savaite darau, o gleivine nesiliauja sauseti!Jausmas toks, kad gerklej net seiliu nera, lyg buciau ka tik kokius 3 km nubegus... Ka daryti?! sad.gif
Atsakyti
Turiu ir as si malonuma. Mano LOR gydytoja, nustaciusi letini faringita, nusiute daryti tyrimo del mikoplazmines infekcijos ir chlamydia pneumonia. Taigi rado pa smane chlamydia pneumoniaje. Kaip paaiskino gydytoja, si infekcija jautri tik klaritromicino antibiotikui, ir tai gali nepraeiti. As jau du kursus suvartojau, o dabar jauciu, kad vel atsinaujina...
Blogiausia, kad si infekcija plinta oro laseliniu budu, tai turbut ir mano vyras yra apsikretes, tad gydyti sreik abiem. Ir bendradarbiams, su kuriais vienam kabinete sedziu.....
Atsakyti
Letinio faringito sausumas gydomas lasinat i nosi A vitamina arba abrikosu aliejuka!! tikrai sutepa , nera to varginancio sausumo!!
Atsakyti
QUOTE(Pelagija @ 2005 02 13, 22:41)
Mano LOR gydytoja, nustaciusi letini faringita, nusiute daryti tyrimo del mikoplazmines infekcijos ir chlamydia pneumonia.

Kur jūs tokių rūpestingų gydytojų randat? Kiek mane siuntinėjo iš kabineto į kabinetą dėl pastovių gerklės uždegimų, bet nei vienas tokių tyrimų nepasiūlė pasidaryti. O kur šie tyrimai daromi?
Atsakyti
QUOTE(pukeliux @ 2005 11 30, 23:43)
Kur jūs tokių rūpestingų gydytojų randat? Kiek mane siuntinėjo iš kabineto į kabinetą dėl pastovių gerklės uždegimų, bet nei vienas tokių tyrimų nepasiūlė pasidaryti. O kur šie tyrimai daromi?


Dėl mikoplazmos bei visokių kitokių infekcijų bent jau Kaune tiria II ligonines diagnostiniam skyriuje, jeigu reiks galiu duoti telefoniuką. Bet net su siuntimu kai būni reikia už tyrimą mokėti. Buvo man toks dalykas kaip ir jums sausumas, amžina angina, tai rado mikoplazmą, paskui dar monunukleozę, nuo pastovių antibiotikų dozių pasidarė burnos kandidamikozė ir nesuprantu kaip ją išgydyti doh.gif reiks vėl varyt tyrimus pasidaryt, gal vis gi dar neina atsikratyt tų infekcijų g.gif
Atsakyti
Gal kas nors susidūrėte, kas tai yra ir kaip gydoma. Ar tai labai skiriasi nuo alerginio rinito? Man dažnai "užgula" nosį, vargina toks reiškinys (nežinau kaip tai vadinasi tiksliai lietuviškai) post nasal drip. Parašykit, gal kas turit panašių bėdų.
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2005 01 28, 11:27)
Sveikos, merginos! Pastoviai katojasi gerkles skausmai, paskutiniu metu eme kibti ir i sirdi, tai nusprendziau net operuotis angina. Bet nuvaziavusi pas lorista suzinojau, kad man ne angina, o letinis faringitas, t.y. burnos gleivines uzdegimas, tad anginos operacija mano problemos neisspres... sad.gif Gydytojas patare skalauti gerkle visokiom zolelem, druskos tirpalu, bet as tai jau trecia savaite darau, o gleivine nesiliauja sauseti!Jausmas toks, kad gerklej net seiliu nera, lyg buciau ka tik kokius 3 km nubegus... Ka daryti?!  sad.gif

Kai man buvo paūmėjęs faringitas, net nosiaryklė išsausėjo ir paraudo lyg nudeginta, gydytojas patarė lašinti į kiekvieną nosies landą po 2-3 pipetes aliejaus. Sakė, tinka bet koks - kurį naudoju kepim,ui ir salotoms. Manau, geriau koks alyvuogių, linų sėmenų ar net šaltalankio (šitas graužia stipriau).
Atsakyti
man pastoviai atsinaujina rykles klausmas, ar cia faringitas? Buvau pas lor, pradejo gerkle tepliot kazkokiu brudu ti dar labiau pablogejo, dabar paskyte saldymus azotu fear.gif

jau 3 savaites skauda, buna kad praeina paskui vel po kokio menesio atsinaujina ir vel viskas is naujo. Temperaturos niekad nebuna, bet ar cia su tapimas ar ne, kad ir vyras ir dukrytei atsiranda skausmas gerklej, bet jiem praeina po kokios savaites. Ar cia nuo manes uzsikrecia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2008 09 10, 21:04)
dabar paskyte saldymus azotu fear.gif

va va ir man paskyrė šaldymą azotu (krioterapiją) blink.gif papasakok kaip tai vyksta. ar skauda? kaip po to jautiesi?
aš bandau išsigydyti lėtinį nasofaringitą. seniai vargstu: amžina sloga, krenkštimas, užkimimas...daug vilčių dedu į tą azotą, nes purškaliukai ir tepaliukai nepadėjo unsure.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Esu nėščia ir profilaktiškai mane nusiuntė pas LOR'ą. Apžiūrėjo viską, pašnekėjom, parašė kažką neįskaitomai lapuke, kurį ginekologui turiu grąžint, ir atsisveikinom. Šian žiūrinėju ligonių kasų informaciją apie man suteiktą ambulatorinį gydymą ir matau, kad LOR'o diagnozė - lėtinis faringitas blink.gif Nė žodžio nepasakė apie tai, jau nekalbant, kad kažkokį gydymą skirtų. Tai taip ir nesuprantu, ar šiaip parašė (ale, koks tikslas??), ar man jau ir mirt su tuo faringitu teks unsure.gif Gal kas su tokia situacija susidūrėt?
Atsakyti
Sveikos,

sita beda pas mane irgi daznai, atsinaujina jis daznai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Concertina @ 2008 11 27, 22:24)
va va ir man paskyrė šaldymą azotu (krioterapiją) blink.gif papasakok kaip tai vyksta. ar skauda? kaip po to jautiesi?
aš bandau išsigydyti lėtinį nasofaringitą. seniai vargstu: amžina sloga, krenkštimas, užkimimas...daug vilčių dedu į tą azotą, nes purškaliukai ir tepaliukai nepadėjo unsure.gif


saldymas azotu yra populiarus letinio faringito gydymo budas. Procedura labai slyksti. Reikia keleto proceduru. Vieniems padeda, kitiems ne. Jei ka domintu, galiu apie ta slykstuma placiau wink.gif nors pacios proceduros man patirti kol kas neteko, teko kitokia, siek tiek panasia, bet svelnesne (rykles tepima sidabru). Mano organizmo reakcija buvo labai audringa... o sako, kad su azotu - tikrai viskas ir sunkiau, ir ilgiau. Man siulo azota, bet pati ieskausi alternatyvu, ne tokiu drastisku. Labai noreciau, jei atsilieptu kokia mamyte, patyrusi sita azotine procedura, ir galetu pasidalinti, kaip jautesi per ir pries procedura ir ar padejo...
Papildyta:


jei kas galite, pataisykite temos pavadinima. Faringitas yra rykles gleivines uzdegimas. O burnos gleivines uzdegimas yra stomatitas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina O.: 26 gegužės 2011 - 23:00