Įkraunama...
Įkraunama...

Interneto naršyklės

Apklausa: Kuri interneto naršyklė geresnė? (119 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
help doh.gif
dar nesu specas, todėl susidūriau su tokia problema...tinklalapis vienaip atrodo Mozilloj (tiksliau joje gerai atrodo)...o Exploreris išdarko puslapį. Kitas mano darbas buvo darkomas atvirkščiai Mozziloje doh.gif doh.gif doh.gif

KODĖL??? Prašau, padėkit
Atsakyti
QUOTE(brytva @ 2007 03 12, 00:20)
help doh.gif
dar nesu specas, todėl susidūriau su tokia problema...tinklalapis vienaip atrodo Mozilloj (tiksliau joje gerai atrodo)...o Exploreris išdarko puslapį. Kitas mano darbas buvo darkomas atvirkščiai Mozziloje  doh.gif  doh.gif  doh.gif

KODĖL??? Prašau, padėkit

Čia jau niekas nepadės - sprendi pats Mozilla ar Exploreris. HTML kodą tiksliausiai atvaizduoja Firefox'as ir Opera, dėl IE geriau nesuk galvos, ten problemos niekada nesibaigs. O su kuo darai ? Su Front Page'u ?
Atsakyti
darau natūraliu rankiniu būdu...su html ir css su jEdit programa

bet darbas turi atsidaryt...o populiariausias exploreris g.gif taigi turi rezultatas būti geras, o ne velniava doh.gif
Atsakyti
QUOTE(brytva @ 2007 03 12, 01:18)
...o populiariausias exploreris ...  g.gif

Deja populiarumas blėsta ir gana sparčiai smile.gif
Atsakyti
o gal kas profesionaliai užsiima su tinklalapių kūrimu...gal kokie standartai yra kelioms naršyklėms...ar pan.
Atsakyti
Taip yra standartai. Rasyk pati html koda atitikdamas XHTML 1.0 standartus ir problemu nekils. Kadangi kodas netvarkingas - tokios problemos ir gaunasi. Nebent dar naudoji koki JavaScripta, nes sis ivairiose narsyklese turi toki polinki issikartpyti. Noredamas paziureti ar kodas atitinka siu dienu HTML standartus - virsuj irasai (pries <html>)
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
Seivini, tada eini i psl http://validator.w3.org/ . Ir tikrini savo koda. Jei neras nei vienos klaidos - sveikinu, tavo kodas visiskai tvarkingas.
Atsakyti
Kuri interneto naršyklė geresnė? Kokia naudojatės? user posted image

Aš nors visą laiką naudojausi Internet Explorer'iu, bet jau kokį pusmetį sėkmingai iškeičiau jį į Mozilla Firefox user posted image

Opera kažkaip neprigijo g.gif Nors Mozilla pradžioj irgi buvo kažkokia nesava ax.gif

Kuri jūsų nuomone yra geresnė Opera ar Mozilla? O gal dar kokia kita? bigsmile.gif

Atsakyti
Naudoju 2 - Internet Explorer ir Mozilla. Pasirinkau Mozilla, nes ja naudoju dazniau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izida: 08 liepos 2007 - 15:55
Turiu IE, Mozillą ir Operą, prie pastarosios dėčiau daugybę pliusų - thumbup.gif
OPERA ir tik OPERA biggrin.gif
Atsakyti
Tik FireFox tongue.gif IE įjungtiu tik tokiu atveju, jei saitas nepritaikytas FireFoxui... Turėjau Operą, bet neilgai naudojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 07 08, 18:22)
Turiu IE, Mozillą ir Operą, prie pastarosios dėčiau daugybę pliusų - thumbup.gif
OPERA ir tik OPERA biggrin.gif

Tai kodėl neprabalsavai už Opera?
Atsakyti
Man Safari geriausia, dar turiu Opera, bet ja naudoju laaabai retai ir tik vienam puslapiui (www.flylal.lt), jis neveikia su safariu bash.gif
Atsakyti