Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija be IUI

user posted image

kad ši tema visoms būtų laiminga wub.gif
Atsakyti
Kad tavo zodziai Dievui i ausį ir mes visos kuo greičiau glaustume savo mažylius ax.gif
Atsakyti
ačiū už naujus namus, doviler wub.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif nėra už ką blush2.gif nesinorėjo likti be namučių blush2.gif

o aš jau pradedu galvoti, kad man gal reikėtų IUI pabandyti, jei šį mėn nepasiseks g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(doviler @ 2007 07 09, 09:46)
irnesakyk.gif nėra už ką  blush2.gif  nesinorėjo likti be namučių  blush2.gif

o aš jau pradedu galvoti, kad man gal reikėtų IUI pabandyti, jei šį mėn nepasiseks  g.gif  g.gif

Butinai pabandyk wink.gif nes as ketvirtadieni bandziau,tik neaisku kokie bus rezultatai g.gif
Atsakyti
labas mergaites, anksciau cia su jumis bendravau smalsaudama del stimuliaciji, o dabar esu po laparaskopijos (salino cista) ir eisiu sia savaite pas gydytoja ir bandysim sauktis mmm ir bandysim stimuliuotis. Baisu kaip blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkaa @ 2007 07 09, 10:02)
labas mergaites, anksciau cia su jumis bendravau smalsaudama del stimuliaciji, o dabar esu po laparaskopijos (salino cista) ir eisiu sia savaite pas gydytoja ir bandysim sauktis mmm ir bandysim stimuliuotis. Baisu kaip  blink.gif

nieko irnesakyk.gif žinok laparoskopija buvo baisiau nei stimuliacijos hihihi.gif 4u.gif
Atsakyti
Oi! Maniau kad jau pameciau jus! blink.gif kol man namie dujas pajunge, jus jau nauja tema atsidaret! biggrin.gif ACIU doviler mirksiukas.gif

Sveika prisijungus Vilkaa smile.gif o kada tau dare operacija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute_gauruota @ 2007 07 09, 10:30)
Oi! Maniau kad jau pameciau jus!  blink.gif  kol man namie dujas pajunge, jus jau nauja tema atsidaret!  biggrin.gif  ACIU doviler  mirksiukas.gif

Sveika prisijungus Vilkaa  smile.gif  o kada tau dare operacija?  g.gif

Mes viską vienodai darom su Vilkaa biggrin.gif
Atsakyti
Na, lekiu i darba, ten Telekomas slikstyne jau 4 savaites interneto pajungti negali! doh.gif nesamone kazkokia, o mano darbui taip jo reikia bash.gif o ir smalsu ka jus cia kalbat, nes vakare jau kaip romanus skaitau, kiek per diena prirasot! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
na, geros dieneles 4u.gif ir laukiam geru naujienu nestuke.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tarškaliukas @ 2007 07 09, 11:36)
Mes viską vienodai darom su Vilkaa biggrin.gif


Vargsiuukes... verysad.gif na bet dabar imsim fronta! As kartu su jumis mergaites ir mes nugalesim! thumbup.gif
Atsakyti
dare 26 d. ir gydytojas saka kad po kiausidziu pabadymo kokie 3 men gali buti sekmingiausi. o stimuliaciju bijau del pasekmiu, del visokiu hyperstimuliaciju, del to kad isvis bus sunku isstimuliuot ir del is proto varancio laukimo ir prastu rezultatu, juk ne pirma diena jus pasiskaitau. Gydytojas sake kad mano kiausides bus sunku isstimuliuot, policistiskos jos, labai dideles ir storas apvalkalas ar kazkas ten. O dar spermiukus istyrem, tai irgi rezulatai ant ribos.
Papildyta:
bet kai paziuriu kiek mergaiciu susilaukia stebuklo su dar prastesniais rezultatais, tai suteikia man optimizmo, o ir metai manes dar labai nespaudzia, tai tikiu kad mums visoms anksciau ar veliau pasiseks biggrin.gif zinoma geriau anksciau wink.gif
Atsakyti
nieko baisaus gi tos stimuliacijos ax.gif ir dar žinant, kad viskas vardan švento tikslo blush2.gif
aš tai laukiau jų kaip išganymo blush2.gif ir tikiuosi, kad ši stimuliacija bus tikrai paskutinė ax.gif blush2.gif gal jau pagaliau galėsiu džiaugtis savo augančiu pilveliu blush2.gif ir skaičiuoti kiek dabar mano pilvukui yra, o ne kiek būtų buvę verysad.gif blush2.gif
Atsakyti