Įkraunama...
Įkraunama...

Senamiestis: Bangelė

QUOTE
Norėčiau jūsų paklausti, gal kas žinot, ar į bent vieną iš šių darželių priima vaikus nuo metų  ??? Mes ketiname keltis į Vilnių gyventi, todėl reiktų mažylį užrašyti į kokį nors darželį (o gal net į kelis). Šie darželiai yra arčiausiai mūsų buto. arija1
Atsakyti
būtų įdomu ir apie šitą darželį sužinoti 4u.gif
Atsakyti
Mamos 4u.gif
Nejaugi nei vieną nevedat savo atžalų į bangelę? g.gif Pagelbėkit wub.gif
Nors kokią info apie šį darželį. Reiktų išsirinkt... blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
man tai nelabai patinka, kad jis prie gatvės ax.gif
Atsakyti
Tai va, šiandien buvau "Bangelėj". Gaila direktorės nemačiau, bet pasišnekėjau su ūkvede. Šis darželis yra pusiau rusiškas, pusiau lenkiškas. Yra laisvų vietų, lopšelinė grupė. Sakė, kad mano mažę paimtų, o jei būtų 1 metai ir 7 mėn. Bet, kadangi jis ne lietuviškas, aš daugiau nelabai ir klausinėjau ir tuo labiau kad direktorės nebuvo. Tai va tiek.
Atsakyti
QUOTE(Naujoke25 @ 2005 06 08, 07:34)
man tai nelabai patinka, kad jis prie gatvės ax.gif

Šiaip iki pačios gatvės kažkur 150-200 metrų. Gatvės triukšmas nelabai girdisi, ten medžių prisodinta, vaikų aikštelė tvarkinga. Bet galvoju, kad galima susirasti geresnį, tvarkingesnį ir "lietuviškesnį" ax.gif darželį. Tęsiu paieškas mirksiukas.gif
Atsakyti
tai va dabar aišq kodėl mažai kas rašo, nes nelietuviškas.. ax.gif jei užsuksi į skroblinuką, aušrelę būtinai parašyk mirksiukas.gif
Atsakyti
dabar man labai įdomu išgirsti atsiliepimus apie šį darželį. nuo rugsėjo 1 d. mano pana keliaus ten. daugiau neradau darželių, kad riimtų nuo metų ir ne pagal gyvenąmą vietą.. eisim į lenkų grupę. ten sakė viena auklėtoja lietuvė ir gerai šneka lietuviškai abidvi
Atsakyti
skroblinukas yra salia bangeles ir vaikucius priima nuo metuku
manau kad ten butu geriau .labai geras darzelis.







Atsakyti
QUOTE(Broske @ 2006 07 28, 18:00)
skroblinukas yra salia bangeles ir vaikucius priima nuo metuku
manau kad ten butu geriau .labai geras darzelis.


gal būt, bet ten mūsų nepriima, nes gyvenam ne tam rajone. be to, per mažai laiko man liko rinktis darželį, visur jau sąrašai sudaryti. teko tenkintis ten kur priėmė
mes nuo pernai metų buvom užrašę į daržą pgal gyvenamą vietą, bet pasiskambinus šiemet pasakė, kad jie tokios mažos grupės nebeformuos ir teko skubiai ieškoti kito
Atsakyti
tai turbūt čia visai nėra mmyčių, kurių vaikučiai keliautų į šį darželį verysad.gif
nėr kaip ir sužinoti gerai ten vaikučiams ar nelabai. pirmą įspūdį gal ir nekokį palieka, nes vistik senas darželis unsure.gif
Atsakyti
Mano mažulka jai 1 ir 6mėn. irgi eis į šį darželį, bet po savaitės. Tik dar galvoju į kokią grupę leisti rusų ar lenkų.
Atsakyti