Įkraunama...
Įkraunama...

Šilutės darželiai

Labai norėčiau nuspręsti į kokį darželį vesti sūnelį, prašau padėkit apsispręsti... verysad.gif
Atsakyti
na leisk ten kur gyveni arciausiai nes istikruju kiekvienam darzely yra labai geru grupiu ir aisku aukletoju tik reikia apsiklausinet ir viskas
Atsakyti
O mes einame i ''L.D.-Raudonkepuraite''Labai dziaugiames aukletojomis.Labai bendrauja ir su teveliais,.ir nepagaili pagyru savo aukletiniams.
Atsakyti
QUOTE(cypcyp @ 2007 09 08, 18:58)
na leisk ten kur gyveni arciausiai nes istikruju kiekvienam darzely yra labai geru grupiu ir aisku aukletoju tik reikia apsiklausinet ir viskas

tai vat kaip pradedi klausinet kuris kam geresnis, tai isvis susim
aisai,nes vieniems vienas geresnis,kitiems kitas...
Atsakyti
QUOTE(Ado mama @ 2007 09 19, 17:27)
tai vat kaip pradedi klausinet kuris kam geresnis, tai isvis susim
aisai,nes vieniems vienas geresnis,kitiems kitas...

Sveika mes tai leidziam i Raudom kepuraitę, kodėl išsirinkau? na todėl kad sesės mergaitė ėjo į jį o man pakeliui į darbą. biggrin.gif taip ir nusprendėm.
Atsakyti
Man taip pat labai aktuali ši tema kadangi pati esu ne Šilutiškė o gyvenu jau 5 metai vis dažniau susimastau į kokį darželį reiktų leisti kada užrašyti į eilę. Nes pvz mano draugė iš KLP dar negimus dukrytei užrašė į darželį ir žinot kokia eilė didžiulė tai mergaitė pradės eiti į darželį tik nuo 2,5m tokia. Vis dažniau susimąstau o Šilutėje taip nenutiks kad reiks tiek ilgai laukti g.gif
Atsakyti
Mano mergaite keliavo i Žibutę, sūnus ten pat eina. Labai esu darželiu patenkinta thumbup.gif - auklėtojom, kad vaikai sergantys nepriimami, žaislų baze, čiužiniai nauji, baldų ruošiasi naujų įsigyti biggrin.gif , be to vaikai yra grūdinami pagal specialią programą, taip pat yra kelios grupės, kuriose dirba pagal Valdorfo pedagogiką. ax.gif Va bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2007 10 03, 21:23)
Mano mergaite keliavo i Žibutę, sūnus ten pat eina. Labai esu darželiu patenkinta thumbup.gif - auklėtojom, kad vaikai sergantys nepriimami, žaislų baze, čiužiniai nauji, baldų ruošiasi naujų įsigyti biggrin.gif , be to vaikai yra grūdinami pagal specialią programą, taip pat yra kelios grupės, kuriose dirba pagal Valdorfo pedagogiką.  ax.gif Va bigsmile.gif

O Žibutėje nuo kelių metų priima vaikučius g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėgrąža23 @ 2007 10 10, 17:47)
O Žibutėje nuo kelių metų priima vaikučius g.gif

šiaip nuo pusantrų, bet eina susitarti, kad nuo metų 4u.gif
Atsakyti
Siandien mano sunus parsinese uteliu fear.gif Is Raudonkepuraites ot tai susinervinau ,nuejusi liepiau vaikus aptikrinti,o pasirodo auklyte puse lupu prasitare ,kad yra cia mergaite kuri trecia berods karta jau ju turi ir ja ileido be pazymos is daktaro ,kad svari
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2008 01 31, 18:24)
Siandien mano sunus parsinese uteliu fear.gif Is Raudonkepuraites ot tai susinervinau ,nuejusi liepiau vaikus aptikrinti,o pasirodo auklyte puse lupu prasitare ,kad yra cia mergaite kuri trecia berods karta jau ju turi ir ja ileido be pazymos is daktaro ,kad svari

nieko cia tokio biggrin.gif Dziaukis jog ne blusu parnese unsure.gif Tas tai isnaikint be galo sunku doh.gif
Atsakyti
Nu ir as jau pradejau svarstyti kur sunu vesti, uzrasiau i Azuoliuka ir Raudonkepuraite, bet dar neapsisprendziau i kuri. Azuoliukas man salia ir jo kiemas tai tikrai pats geriausias Silutej thumbup.gif , bet apie prieziura girdejau ne ka. Raudonkepuraite maloniai mus prieme, visai nieko pasirode, bet kiemas tai schmoll.gif . tai va ir esu pasimetusi, nezinau ka daryt!
Atsakyti