Įkraunama...
Įkraunama...

Ar kalbat/ pasitariat su vyrais?

Kažkada kažkur esu girdėjus, kad vyrai neturi žinoti, ką moterys daro vonioje. T.y., kad depiliuojasi, visokius ten celiulitus naikina, kaukes deda ir t.t., nes neva vyras turi galvoti, kad jo moteris visada graži, ir nematyti viso to gražinimosi "užkulisių". Man tai kiek kvailokai skamba (ir primena tarybinius laikus). O kaip jūs darot? Užsidarot vonioj ir depiliuojatės, ar ramia galva galit vaikčioti su žalia kauke ant veido ir daryt visokius anticeliulitinius masažus? ax.gif
Tai vat tiek, laukiu pasisakymų biggrin.gif
Atsakyti
Jau įsivaizduoju, kaip su vyru tariuosi dėl bikinio srities depiliavimo būdo ir klausiu jo patarimo, kokį kremą po deginimosi naudot doh.gif

Šiaip tai manęs vyras nėra matęs apsitepliojusios veidą kauke ar lupančios nuo kojų vaško pleistrus. Manau, kad vyras turi matyti rezultatą, o ne procesą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jbs: 14 liepos 2007 - 11:34
Aš tai gal šiek tiek ir nuslepiu nuo vyro savo 'procedūrų'.Maniškis gal biškuti senamadiškas ir nelabai supranta .Ankščiau nieko nuo jo neslėpiau,o dabar dėl visko priekaištauja,vadina kvailele dėl depiliacijos,kaukės ir dėl daug dar ko.Na jei būčiau apsileidusi kiaulė,tai pats bėgtų kuo toliau nuo manes,o dabar pačiam patnka prisižiūrinčios save,o man priekaištauja.Ai tegul bamba sau tongue.gif Matyt jo pirmoji žmona viską nuo jo slėpdavo,nes jis iš manes daug naujo sužinojo apie moteris,atrodo,kad dar berniuką pasiėmiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2007 07 14, 12:37)
Aš tai gal šiek tiek ir nuslepiu nuo vyro savo 'procedūrų'.Maniškis gal biškuti senamadiškas ir nelabai supranta .Ankščiau nieko nuo jo neslėpiau,o dabar dėl visko priekaištauja,vadina kvailele dėl depiliacijos,kaukės ir dėl daug dar ko.Na jei būčiau apsileidusi kiaulė,tai pats bėgtų kuo toliau nuo manes,o dabar pačiam patnka prisižiūrinčios save,o man priekaištauja.Ai tegul bamba sau tongue.gif          Matyt jo pirmoji žmona viską nuo jo slėpdavo,nes jis iš manes daug naujo sužinojo apie moteris,atrodo,kad dar berniuką pasiėmiau bigsmile.gif


biggrin.gif
Kaip priekaistaus del depiliacijos, pasakyk, ar noretu, kad kojos apzeltu kaip pas ji bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2007 07 14, 11:37)
Matyt jo pirmoji žmona viską nuo jo slėpdavo,nes jis iš manes daug naujo sužinojo apie moteris,atrodo,kad dar berniuką pasiėmiau bigsmile.gif

Protinga moteris buvo.
Atsakyti
As tai galvoju, kad vyrams reiktu karts nuo karto padaryt depiliacija ir kt. proceduras, kad suprastu, kaip ju moterys del ju stengiasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 14, 11:42)
As tai galvoju, kad vyrams reiktu karts nuo karto padaryt depiliacija ir kt. proceduras, kad suprastu, kaip ju moterys del ju stengiasi ax.gif

Asmeniškai aš stengiuosi ne dėl vyro. Man būtų gėda apsivilkt suknelę gauruotomis kojomis. Net jei išeičiau tik šiukšlių išnešti. Nepasidažius - be problemų, bet nedepiliuotom kojom su suknele ar sijonu vaidentis neišdrįsčiau, net jei vyro išvis neturėčiau.
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2007 07 14, 12:37)
Aš tai gal šiek tiek ir nuslepiu nuo vyro savo 'procedūrų'.Maniškis gal biškuti senamadiškas ir nelabai supranta .Ankščiau nieko nuo jo neslėpiau,o dabar dėl visko priekaištauja,vadina kvailele dėl depiliacijos,kaukės ir dėl daug dar ko.Na jei būčiau apsileidusi kiaulė,tai pats bėgtų kuo toliau nuo manes,o dabar pačiam patnka prisižiūrinčios save,o man priekaištauja.Ai tegul bamba sau tongue.gif          Matyt jo pirmoji žmona viską nuo jo slėpdavo,nes jis iš manes daug naujo sužinojo apie moteris,atrodo,kad dar berniuką pasiėmiau bigsmile.gif


Jei mane del depiliacijos KVAILELE pavadintu gautu toki antausi kad ilgai prisimintu


QUOTE(jbs @ 2007 07 14, 12:47)
Asmeniškai aš stengiuosi ne dėl vyro. Man būtų gėda apsivilkt suknelę gauruotomis kojomis. Net jei išeičiau tik šiukšlių išnešti. Nepasidažius - be problemų, bet nedepiliuotom kojom su suknele ar sijonu vaidentis neišdrįsčiau, net jei vyro išvis neturėčiau.


drinks_cheers.gif


Mano atveju manasis airijoj su mergom ilgesni laika gyveno,tai daug zino apie visokius bobiskus reikalus,gal net daugiau nei reiketu ax.gif Pati kaukes ir depiliacijas atlieku vonioj nerodau.Nagu nekarpau jam matant.As net nesidazau prie jo.Bet lengva man kalbet kai negyvenam kartu tik kartais nakvojam vienas pas kita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 14, 12:19)
Bet lengva man kalbet kai negyvenam kartu tik kartais nakvojam vienas pas kita smile.gif

Žinok, labai norint tikrai galima rasti laiko ir progų gražintis paslapčia net ilgai kartu gyvenant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 07 14, 12:47)
Asmeniškai aš stengiuosi ne dėl vyro. Man būtų gėda apsivilkt suknelę gauruotomis kojomis. Net jei išeičiau tik šiukšlių išnešti. Nepasidažius - be problemų, bet nedepiliuotom kojom su suknele ar sijonu vaidentis neišdrįsčiau, net jei vyro išvis neturėčiau.


Na cia kalbejom apie vyrus, bet kas liecia pacia save, tai as irgi gauruota neinu is namu, nebent tada kelnes maunuos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 07 14, 13:22)
Žinok, labai norint tikrai galima rasti laiko ir progų gražintis paslapčia net ilgai kartu gyvenant  biggrin.gif


As tai neslepciau,taip ir pasakyciau einu kojyciu depiliuotis.Ir dabar kartais taip pasakau,tai kai grystu is vonios,tai puola glostyt ,giria kad svelnutes ir t.t. Ir is vis jis ant manes viska pastebi,sako tu siandien kitokia,akys kitokios(to priezastis nauji seseliai).Vakar buvau kitaip susisegus plaukus,tai gal 3kartus girdejau kokia grazi sukuosena kaip man tinka..Jei nusilakuoju nagucius irgi pastebi ir giria is kart lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 14, 12:25)
As tai neslepciau

Taip išeina, kad čia tik aš viena esu tos nuomonės, jog vyras turi matyti ne procesą, o rezultatą g.gif Aš net neleidžiu atvažiuot manęs pasiimt iš kirpyklos, kol nebaigtas, pvz., plaukų dažymas. Nieko bendro su kompleksais toks elgesys neturi - jei mato nėštumo metu suplyšusią odą ar atsiradusį celiulitą, tai atrodo dažomi plaukai ar depiliuojamos kojos vaizdo labiau nesugadintų. Vis tik esu įsitikinus, kad ir moteriai maloniau gražintis niekieno nestebimai, ir vyras būna maloniau nustebintas, pamatęs rezultatą be proceso.
Atsakyti