Įkraunama...
Įkraunama...

Milk shake

senoji tema cia
Atsakyti
tai niekas nepasisako? unsure.gif
o man milkshake'as labai patinka,dabar sampuna ir kondiske dazytiems plaukams naudoju,galvoju gal tas ampolytes nusipirkti,tik vis neapsisprendziu..beje,jau kazkada minejau,kai pirksite sampuna ar kondicionieriu,butinai paziurekite ar nenupiltas buteliukas,jau du kartus pirkau ir buvo tikrai labai daug nupilta,kol neparsinesiau i namus ir nepaziurejau,net neitariau verysad.gif
Atsakyti
kas klause kur rasti Vilniuje po 6lt kapsulytes,tai RIMI kalvariju 296 yra po 6,5lt.
Atsakyti
QUOTE(fizire @ 2007 07 23, 16:38)
tai niekas nepasisako? unsure.gif
o man milkshake'as labai patinka,dabar sampuna ir kondiske dazytiems plaukams naudoju,galvoju gal tas ampolytes nusipirkti,tik vis neapsisprendziu..beje,jau kazkada minejau,kai pirksite sampuna ar kondicionieriu,butinai paziurekite ar nenupiltas buteliukas,jau du kartus pirkau ir buvo tikrai labai daug nupilta,kol neparsinesiau i namus ir nepaziurejau,net neitariau verysad.gif

Dar ir taip būna unsure.gif siaubas
Mano kirpėja atostogauja, tai eisiu pas kitą, ji man patarė milk shake dažais dažyt, nes ji dar ir keune dažo, žiūrėsim ar patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 07 23, 18:03)
Dar ir taip būna  unsure.gif siaubas
Mano kirpėja atostogauja, tai eisiu pas kitą, ji man patarė milk shake dažais dažyt, nes ji dar ir keune dažo, žiūrėsim ar patiks  mirksiukas.gif

Na ką nudažė, patiko, graži natūrali spalva ir nesijaučia kvapo, kai po dažymo būna doh.gif ko gero grįšiu ten vėl bigsmile.gif
Atsakyti
Vetuke, o kur tu dazeisi ir kiek mokejai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 07 24, 23:06)
Vetuke, o kur tu dazeisi ir kiek mokejai? smile.gif

Dažiaus Aleksote ant kalno tik užkilus kirpykla yra, o mokėjau 80lt, dar ir galus kirpo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fizire @ 2007 07 23, 17:11)
kas klause kur rasti Vilniuje po 6lt kapsulytes,tai RIMI kalvariju 296 yra po 6,5lt.


kaip supratau, tai cia Jeruzalej Rimi 4u.gif ant kampo
Atsakyti
Aš iš milkshake naudoju tik nenuplaunamą kondicionierių, nes mano plaukai nei sausi, nei dažyti, tai kitos priemonės turbūt būtų riebinančios. O kondicionierius labai patinka, jau antrą butelaitį naudoju, o ten gi 350ml bigsmile.gif Labiau purškiu jį ant galiukų, gražiai sulygina plaukus, glotnius padaro ir kvapas mielas thumbup.gif
Gal MB jis patinka net labiau negu man, ant visų plaukų purškia biggrin.gif
Atsakyti
Kuo greičiau ir skubiau noriu nusidažyti plaukus, šiandien aplaksčiau visą miestą, parduotuvėse prisiūlė kuo įvairiausių dažų doh.gif
Galiausiai nuėjau pas kirpėją ir ji man pasiūlė dažytis būtent su augaliniais Milk Shake dažais. Kokie atsiliepimai būtų apie juos, nes labai skubus reikalas 4u.gif
Atsakyti
Išbandžiau ampoles sausiems plaukams ir nieko negaliu pasakyt g.gif g.gif Jokio efekto, tik kvepia skaniai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 07 27, 10:06)
Išbandžiau ampoles sausiems plaukams ir nieko negaliu pasakyt g.gif  g.gif Jokio efekto, tik kvepia skaniai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Man irgi ampulės nelabai patiko,panaudojus-tie,kur sveiki plaukai buvo-atrode gražiai,o patriušę galiukai dar blogiau atrodė.
Man patinka tik nuplaunamas balzamas ir kaukė su pienu ir medum.Be to,planuoju savo sugadintus nuo šviesinimo plaukus pradėt dažyt tamsinančiais milk shake dažais.Anksčiau irgi tamsinau su milk shake,buvau labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti