Įkraunama...
Įkraunama...

ar žindymas jums malonus procesas, ar ne

Apklausa: žindymas jums (664 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
kai skaudėjo apie 1mėn. spenelius, tai ne kas buvo, o dabar malonu, kai nesidrasko ir pienas iš kitos krūties neskaudžiia bėga, šiaip bendrai paėmus, visai patinka thumbup.gif , o kai pagalvoju, kad tai paskutinis kartas patirt, tai ypač brangintina, reikšminga blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 01 vasario 2005 - 12:53
man malonus thumbup.gif

ishskyrus pachia pachia pradzhia su pirmagimiu, kai krutys ishpampo ir striju acirado (su antruoju jau zhinojau, ka daryti...). o toliau - gryna pasaka. jokiu speneliu nukandzhiotu, jokiu skausmu, nieko. vaikai ramuchiai, pajede, man virtuvej trintis nereikia.... o kur dar biustas kaip pamelos anderson - ir dar nemokamai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

na apie nauda vaikui ir bla bla bla net nekalbu, nes visos pachios zhinot wink.gif
Atsakyti
As tai jauciu ipatinga artuma wub.gif mazyle godziai traukia skanuji pieneli ir blizganciom akelem ziuri i mane, as nusisypsau biggrin.gif ir Gretute trumpam nustoja zyst ir nusisypso man wub.gif Jauciuosi fantastiskai, kad galiu maitinti savo dukrele pati, ji ne karto dar nera gavus misinelio as buteliuko thumbup.gif
Atsakyti
As dievinu siais akimirkas: savo stebuklelio sypsena per miegus, kuomet jis zysdamas net paleidzia kruti, jo antakiuku suraukima, veiduko israisku kaita ir t.t Juk visa tai baigsis............ cry.gif Megaujuosi tuo kiekviena karta maitindama. biggrin.gif
Atsakyti
Na pirma menesi kol susireguliavo pienelio gamyba, tai didelio smagumo nebuvo blink.gif, bet dabar tai tikrai jauciuosi palaiminta, kai 2.gif taip gardziai valgo pieneli, ir kaip Bambolino sake dar padares pertaukele padovanoja placia biggrin.gif , pasijauti kaip devintam danguj. Dabar kartais pagalvoju, kaip bus sunku ir liudna abiem, kai reiks baigt matinima krutimi verysad.gif
Atsakyti
siaip maitinant krutimi tikrai pajunti neapsakoma artuma su mazuliu ir tuomet supranti kad duodi jam tai kas skaniausia ir gardziausia. Aisku pirmaji menesi malonumu tai tikrai nepavadinsi bet kai viskas susireguliuoja tai visai nieko. Tiesiog tai ir pats pigiausias ir sveikiausias maistelis. As uz maitinima krutimi ir tikrai sutinku kad tai sirdziai miela.
Atsakyti
Malonus.Ypač kai vaikinukas jau paaugęs ir sugeba emocingai džiaugtis. Sulaukęs krūties tokį džiaugsmo šūksnį išleidžia,Tuoj įsitikini kaip jam tai svarbu ir miela. O nuo to mamai taip gera ant dūšios blush2.gif


Šaunuolė ,Lengvute, Įdomu padalyvaut tavo apklausose ir paskaityt ką gi mano kiti thumbup.gif


Atsakyti
Aš darausi priklausoma ax.gif Tikrai man labai patinka, tokia ramybė būna dar kai vaikas miega rolleyes.gif Tikrai nuostabus jausmas...
Atsakyti
Pirmaji menesi zindymas buvo tuputi skausmingas procesas. Malonumas tebuvo toks, kad po to pienas nebespausdavo krutines . Bet po truputi daresi vis maloniau maitinti, o dabar megaujames abu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Momo: 03 vasario 2005 - 00:19
Nepatyriau jusu aprasomo malonumo, nors labai jo laukiau. Pirmus du men. ziauriai skaudedavo, kol ta piena ispesdavo, nes labai jau sunkiai sunkesi, labai mazai pas mane latakeliu, kentedavau dantis sukandusi. Nepajege mazylis pieno normaliai istraukti, tai anksti "uztrukau", ka padarysi dabar, nelemta... Taciau mums artumo netruksta- tam pajusti yra daug kitu budu, aciu dievui smile.gif
Atsakyti
Na pirmos pora dienu buvo ne kas... Laimei uzmate sesute ligoninej iki pusliu nutrintus mano spenelius ir uz galvos susieme... Klausia, kodel nesakiau, kad nesiseka zindyti??? blink.gif
Greit padave man i palata tokia moteriskute, kuri "shvieziena"s apmoko "naturaliu" dalyku. biggrin.gif Kankino ji mane ten ilgai liepdama ismokti visokias maitinimo pozas, bet viena dalyka ikale galvon tikrai visam gyvenimui: Maitinant krutimi NETURI skaudeti. Jei skauda - tikras zenklas, kad kazka darai ne taip kaip reikia. Pasirode, kad maniskis neapziodavo visos alveoles, o drocindavo tik pati pypsiuka is kurio naudos - kaip is ozio pieno. Kai ismokau ta alveole sugrusti jam i burna - baiges visos bedos, tuo paciu ir pieno atsirado tiek, kad nors tvenkini tvenk smile.gif.
Atsakyti
Ne lasho nemalonumo neapturejau thumbup.gif
Atsakyti