Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau info, kaip nuvažiuoti iš... į ...

Labas vakaras. Gal kas nors galėtumėt kuo greičiau atsakyti, kaip nuvažiuoti i Regitrą Vilniuje? Nuo kokios stotelės iki kokios kokiu autobusu? blush2.gif Aš ne vilnietė, tai visai nesigaudau ir nėra kam nuvežti su automobiliu... verysad.gif Būsiu labai dėkinga. Beje, aš gyvenu Antakalnyje, tai čia jau su keliais persėdimais turbūt teks unsure.gif
Atsakyti
Tau reikia važiuoti iš Lazdynų (stotelė irgi taip vadinasi) 20 autobusu, o važiuoti iki stotelės Kulokiškės

http://tvarkarasciai...m...;S=6291&k=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingulia: 31 spalio 2006 - 07:33
O iki minetosios stoteles is Antakalnio gali nuvaziuoti su pora persedimu:

1) 14 troleibusu vaziuoji iki Savanoriu prospekto, pvz, Gerosios vilties stoteles, ten islipi ir persiropsti i 16 troleibusa, o su juo jau sauni i Lazdynus.

2) 19 troleibusu vaziuoji kazkur link Spaudos rumu, islipi stoteleje priesais spaudos rumus, suoliuoji per gatve i 16 troleibusa ir vel gi vaziuoji i Lazdynus.

3) Pats paprasciausias, bet ilgiausias varianatas. Vaziuoji 2 troleibusu i stoti is ten pasikinkai 16 troleibusa, vaziuoji iki Lazdynu.

P.S. neatmetu galimybes, kad yra trumpesnis ir greitesnis kelias i pazadetaja zeme:), bet as jo nezinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniukutis: 31 spalio 2006 - 09:27
Situacija tokia, kad aš nors ir turiu vairavimo praktikos apie metus laiko, bet niekada dar viena nevažiavau iš Kauno į Vilnių, o dabar susiklostė situacija, kad turiu paimti svečius iš Vilniaus oro uosto. Iki Vilniaus aš nuvažiuosiu be problemų, bet kaip paskui važiuoti ? Kiek prisimenu, buvo tokia rodyklė į kalną į dešinę, o kur paskui ? Dėkoju, jei kuri man padėsit ir detaliai išaiškinsite. 4u.gif
Atsakyti
Ne pats trumpiausias, bet, turbut, kaip ne vietinei, lengviausias variantas: atmini nuo Kauno puses, nesuki link jokiu Gariunu, vaziuoji tiesiai iki pirmo pasitaikusio didelio ziedo (Savanoriu ziedas). Tada imi krypti link centro (desinys intakas). Ir vaziuoji gera gabala iki Savanoriu/Svitrigailos sankryzos. Suki i desine ir laikaisi krypties "tiesiai ir tik tiesiai". Kai pamatai zenkla "Vilniaus Oro Uostas", suki sankryzoj i kaire smile.gif Labai stengiausi, bet, jauciu, nepadejau ne velnio biggrin.gif

O siaip tai maps.lt pasiziurek...
Atsakyti
QUOTE(superDEDE @ 2007 07 16, 22:20)
Ne pats trumpiausias, bet, turbut, kaip ne vietinei, lengviausias variantas: atmini nuo Kauno puses, nesuki link jokiu Gariunu, vaziuoji tiesiai iki pirmo pasitaikusio didelio ziedo (Savanoriu ziedas). Tada imi krypti link centro (desinys intakas). Ir vaziuoji gera gabala iki  Savanoriu/Svitrigailos sankryzos. Suki i desine ir laikaisi krypties "tiesiai ir tik tiesiai". Kai pamatai zenkla "Vilniaus Oro Uostas", suki sankryzoj i kaire smile.gif Labai stengiausi, bet, jauciu, nepadejau ne velnio biggrin.gif

O siaip tai maps.lt pasiziurek...


Savanoriu zieda as zinau... o tuo ziedu reikia sukti visu ir toliau vaziuoti Savanoriu pr., ar kur nukrypti i desine dar prie ziedo i ji neisukus ? blush2.gif O ta kryptis link centro bus nurodyta ? Cia as klausineju taip smulkiai, kadangi tikrai nenoriu pasiklysti, ba kai pasimesiu, tai is viso kelio nerasiu doh.gif Manau, kad tu man labai padesi... aciu.
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2007 07 16, 22:33)
Savanoriu zieda as zinau... o tuo ziedu reikia sukti visu ir toliau vaziuoti Savanoriu pr., ar kur nukrypti i desine dar prie ziedo i ji neisukus ? blush2.gif O ta kryptis link centro bus nurodyta ? Cia as klausineju taip smulkiai, kadangi tikrai nenoriu pasiklysti, ba kai pasimesiu, tai is viso kelio nerasiu doh.gif Manau, kad tu man labai padesi... aciu.


Hmm, teisingiausia bus sakyti, kad reikia vaziuoti i pati zieda ir lysti i pati pirma posuki is ziedo. Ten Savanoriai toliau tesiasi smile.gif Jei nevaziuosi i zieda, o lysi tiesiai po juo - prasideda Gelezinio Vilko gatve. Ten taip kreivai padaryta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(superDEDE @ 2007 07 16, 23:20)
Ne pats trumpiausias, bet, turbut, kaip ne vietinei, lengviausias variantas: atmini nuo Kauno puses, nesuki link jokiu Gariunu, vaziuoji tiesiai iki pirmo pasitaikusio didelio ziedo (Savanoriu ziedas). Tada imi krypti link centro (desinys intakas). Ir vaziuoji gera gabala iki  Savanoriu/Svitrigailos sankryzos. Suki i desine ir laikaisi krypties "tiesiai ir tik tiesiai". Kai pamatai zenkla "Vilniaus Oro Uostas", suki sankryzoj i kaire smile.gif Labai stengiausi, bet, jauciu, nepadejau ne velnio biggrin.gif

O siaip tai maps.lt pasiziurek...


tik nepamirsk, kad per viaduka virs gelezinkelio i naujininkus yra praleidziamas tik visuomeninis transportas.
Kitiems reikia aplink vaziuoti.
Gal lengviau butu atvaziuoti iki kur zinai, tenai palikti masina ir tada issikviestitaksi
Atsakyti
Buten dabar kai uzdarytas viedukas tai paiskinti tikrai labai sunku.
teks pasistudijuoti http://www.maps.lt
Atsakyti
Kokia situacija yra dabar ? Ar galima oro uosta pasiekti tiesiai Savanoriu pr. ir i desine ? Ryt vaziuoju is Kauno i oro uosta, pagelbekit.
Atsakyti
šiaip Vilniuje dabar pilna nuorodų, gatvių pavadinimų ir panašiai smile.gif

gali dar išbandyt maps.google.com smile.gif
Atsakyti
nemanau kad tau reikia į Regitrą...
Atsakyti