Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo bazė

Kazkaip tokios temos neradau.
Sugalvojau nusipirkti makiazo baze. Susidomejau Clarins INSTANT SMOOTH PERFECTING TOUCH. Gal kas naudojate g.gif , kokie atsiliepimai? Ar gal kokia kita galite rekomenduoti?
Atsakyti
O kas tai per daiktas?
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2007 07 18, 09:01)
O kas tai per daiktas?


Naudojama prieš darant makiažą. Makiažo bazė paslepia odos nelygumus, raukšleles, poras, lygina veido spalvą. Jo dėka makiažas išsilaiko daug ilgiau. Man reikia paslėpti poras ir odos nelygumus.
Atsakyti
Apie Make Up For Ever bazę neblogų atsiliepimų girdėjau. mirksiukas.gif
Atsakyti
maciau, kad yra ir Gosh firmos makiazo baze,bet ji kaip zele- bespalve. Nzn, ka ji gali uzmaskuoti.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 07 18, 12:42)
maciau, kad yra ir Gosh firmos makiazo baze,bet ji kaip zele- bespalve. Nzn, ka ji gali uzmaskuoti.


Is Clarins man atrodo irgi bespalve, bet kol kas radau tik gerus atsiliepimus. Visus veido
nelygumus ir poras puikiai paslepia. Jauciu nusipirksiu ir pabandysiu.
Atsakyti
QUOTE(Izida @ 2007 07 18, 13:56)
Is Clarins man atrodo irgi bespalve, bet kol kas radau tik gerus atsiliepimus. Visus veido
nelygumus ir poras  puikiai paslepia. Jauciu nusipirksiu ir pabandysiu.


o tai naudojant makiazo baze kremo turbut jau nereikia?
nes butu geras sluoksnis, jei deti krema, makiazo baze, krempudra ir dar meteoritus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 07 18, 13:10)
o tai naudojant makiazo baze kremo turbut jau nereikia?
nes butu geras sluoksnis, jei deti krema, makiazo baze, krempudra ir dar meteoritus blink.gif


Reikia dienini krema naudoti. Ant jo baze dedasi. As vasara nenaudoju krempudros, tik EZ ir meteoritus. Ir viso veido tepti nezadu, tik problemines vietas.
Atsakyti
senai tokio stebuklo ieskau. Taigi mano patirtis:

-Lumene makiazo pagrindas - ir kaina palyginus zmoniska ir laikosi. Yra dar lupu pagrindas ir akiu dazu pagrindas,
- minetasis Clarins - buvau nuejus jo apziuret i Kristiana, konsultante nepatare mano riebiai blizganciai odai nes jis suteikia dar daugiau svytejimo ir blizgesio. Rode Estee Lauder kazkoki kuris matina veida.


Dar radau kad yra Ana Lotan pagrindas,minetasis make up for ever... beje, dabar ir Orifleime atsirado, kaina 14,9 lt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonza: 18 liepos 2007 - 20:02
QUOTE(Izida @ 2007 07 18, 12:37)
Reikia dienini krema naudoti. Ant jo baze dedasi. As vasara nenaudoju krempudros, tik EZ ir meteoritus. Ir viso veido tepti nezadu, tik problemines vietas.

O jūs nepastebėjot, kad ant daugelio drėkinamųjų kremų, kuriuos ir taip kasdien naudojam, parašyta "tinka ir kaip makiažo pagrindas". Tikrai manau, kad atskiro pirkti iš viso nereikia - pilnai pakanka kasdienio drėkinamojo kremo.
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 07 18, 21:02)
senai tokio stebuklo ieskau. Taigi mano patirtis:

-Lumene makiazo pagrindas - ir kaina palyginus zmoniska ir laikosi. Yra dar lupu pagrindas ir akiu dazu pagrindas,
- minetasis Clarins - buvau nuejus jo apziuret i Kristiana, konsultante nepatare mano riebiai blizganciai odai nes jis suteikia dar daugiau svytejimo ir blizgesio. Rode Estee Lauder kazkoki kuris matina veida.
Dar radau kad yra Ana Lotan pagrindas,minetasis make up for ever... beje, dabar ir Orifleime atsirado, kaina 14,9 lt  unsure.gif


O gal tu apie Clarins Eclat Minute embellisseur teint kalbi g.gif . Nes sita butent tam ir skirta. Ji suteikia veidui svytejima. Kiek skaiciau apie mano mineta baze, tai ji blizgesio ir svytejimo neduoda. Mano oda irgi riebi, tad pabandysiu ir parasysiu. Pas ka riebi oda dar labai giria Yves Saint Laurent bazes.
Papildyta:
QUOTE(jbs @ 2007 07 18, 21:08)
O jūs nepastebėjot, kad ant daugelio drėkinamųjų kremų, kuriuos ir taip kasdien naudojam, parašyta "tinka ir kaip makiažo pagrindas". Tikrai manau, kad atskiro pirkti iš viso nereikia - pilnai pakanka kasdienio drėkinamojo kremo.


Bet drėkinamasis kremas defektų nepaslėps.
Atsakyti
Oriflame neseniai pristate makiazo baze,bet manes sis produktas nevilioja-nebunu su makiazu ilgiau kaip 9val
Atsakyti