Įkraunama...
Įkraunama...

Autokėdutės

Ta virsutine nuo gimimo iki 4 metu ,apatine nuo metu iki 12 metu . Kainos 669 ir 420 ,cia be nuolaidu .Nuolaidos bus priklausomai nuo kiek mamu susirinks.
Atsakyti
mes turim Hipsos- pirkom kai vaikui suejo 2. siaip tikrai nebloga- labai lengva, todel patogu ideti i bagazine, kai nenaudoji- ir vagiu tada nevilioja.  trukumai : jos padetis niekaip nesikeicia, todel vaikas miegodamas labai virsta i prieki ar i sonus- patogu tik masinoje, kurios galines sedynes atskiros ir kiekviena pagal nora atsilenkia atgal- tada problemu nebuna (VW Sharane, kai kuriuose Renault ir pan)
Iki tol turejom Baby Safety - po poros menesiu pardavem, nes vaikui nepatiko vaziuoti toj pusiau gulimoj padety  ( uztat nepamainoma miegant  [img])http://www.supermama.com/baby/yabbimages/smilies/cwm16.gif[/img]
Zodziu, priklauso nuo jusu gyvenimo budo. Hipsos idealiai tiks jei vazinejat nedaug ir vaikas megsta dairytis pro langa, jei reikia daznai isimti ir ideti kedute.  Jei vazinejate tolimus atstumus, kedute nuolat buna masinoj, rinkites sunkesne, ant remo, kad butu galima padaryti bent kelias padetis. Sekmes!
Atsakyti
O kiek chicco kainuoja (su nuolaida ir be). O ji nuo kiek kg.?
Renax, jei turi ikelk nuotrauka, nes as nelabai zinau, kaip ta chicco atrodo.
Gal ir chicco butu nieko. Ortopedai ja ivertino geriau nei ISEOS, bet saugumo atzvilgiu ji prastesne.
Atsakyti
Man tos safety baby kazkokios itartinos. Labai jau mazai informacijos apie jas.

As renkuosi autokedute remiantis vieno tyrimo isvadomis.
Geriausia kedute buvo pripazinta BEBE CONFORT ISEOS.
Antroje vietoje pagal sauguma - CHICCO SHUTTLE. AS tiksliai nezinau ar pas mus vaziuoja butent Shuttle. Nes dar yra RACE - tas pats Shuttle tik sportinis variantas.

Visa tyrima galite paskaityti cia - ten aprasyta kaip kokia kedute iveritno ortopedai, kaip vaiko - manekeno galva ir kojos "tabalojosi" smugio metu, kokia traumu tikimybe.
http://www.autorevie.../deti/deti3.htm

O apie Baby Safety radau cia:
http://www.carseatda...rg/babyone.html

Cia apie miglota ti keduciu gamintojo praeiti(New Child-Seat Maker Has Troubled Past):
http://www.sltrib.co...ness/731854.htm

O cia firmos gamintojos adresas, kur rasite visus ju keduciu aprasymus.
http://www.team-tex.com/homepage.html

Lietuvoje dar parduodami NANIA auto kedutes. Beveik tas pats, nes gamintojas ta pati firma.
Atsakyti
Nania ir Safety baby tikrai tas pats, nes pas mus ant kedutes parasyta Safety baby, o ant idekliuko kudikiui - Nania
Atsakyti
Mes irgi turim Safety baby  :smile.gif Na, panele joje labai patenkinta sedi. Tik gal per daug gulscia ji, vaikas sedi per daug atsiloses, nepatogu dairytis. Mazesniems gal ir gerai tokioj padety. Deja, nors ji iki 18 kg, maniskes galva jau dabar beveik iki paties atloso virsaus siekia, dirzai jau irgi auksciausioj padety nuo kokiu metuku, nes su ziemine striuke vazinejom. Taigi itariu, kad kitai ziemai teks naujos ieskotis, o dabar dar tik metai ir 5 men. mums.  ??? Tai kaip 4 m. vaikas i ja telpa  ??? :smile.gif Na, aisku ne visi vaikai vienodi wink.gif
Atsakyti
tai meya, kiek mazdaug taviske sveria ir ugis koks kad jau netelpat? man tai irgi keista ta safety baby nes mums iki 13 kg kedute turejo buti, o sveria dabar 10 bet jau kokie 4 men kai i ja nebetelpa, nes islenda kojos, todel ir galvoju kad nebepriksiu tos pacios firmos... laukiam chicco kol kas
Atsakyti
Maniske dabar sveria turbut apie 14 kg, o ugis 87 cm. Tai tikrai neisivaizduoju, kaip ji iki 4 m. i ta kede tilptu  ??? Gal  veliau nebeaugs taip. Bent iki kokiu 3 m. kad uztektu  ;) Nors paskutiniu metu tai jos tik kojytes ir rankytes ilgeja smile.gif Tai gal ir neisaugsim kedes taip greit.
Atsakyti
O tai kaip tos Maxi Cosi? Ir didesniems vaikams tai nuo kiek kg ir nuo kokio amziaus?
Atsakyti
QUOTE
O pvz. nuejus tiesiai i "Kotryna" ir is ju perkant 10 keduciu negautume nuolaidos? Ar jie tiek neturi?


Tu keduciu Chicco nuo 9 kg. nera visoje Lietuvoje. Buvau as ir Kotrynoje, skambinau ir i pepe ir i mazylio pasauli. jie net nezino kada jos bus. O be to tas kas"veza" mums tas kedutes ir yra Kotrynos tinko dirikas ar panasiai.

Maxi Cosi kedute Priori (nuo 9 men iki 18 kg) yra labai gera.
Uzima pagal sauguma antra vieta.
1.BebeConfort Isios
2.MaxiCosi Priori
3.Chicco Shuttle (mums veza Shuttle pasekeja Zenith)

Kainuoja ta Maxi Cosi apie 400 lt. Man kedute patiko, bet ji vyresniems vaikams, kurie moka labai gerai sedeti. Nes ten labai status linkis nugareles -sedynes. Pamatavom, idejome i ja Kleo ir supratome, kad vaikui nugaros kol kas tikrai negadinsime. Ta kedute jai dar per didele. O kadangi sestis dar nesiruosiame, iki p kg ar menesiu dar bent 3-4 men reikia laukti, tad tikrai pirksime Baby Confort Iseos.
Palauksime aisku dar iki pirmo vaziavimo i gamta, nes kol kas ypatingai niekur nevazinejame. Bet jei ir uz  savaites tu keduciu nebus, teks sumoketi 670 lt.
Atsakyti
Tai kaip tas saugumas pasireiskia? Kad man jos visos labai panasios, ir tos brangiosios, ir tos pigesnes. Yra dirzai prisegimui, patogi sedeti, o i ka dar ziureti as nezinau. Manau, principas ju visu tas pats.
Atsakyti
QUOTE
Tai kaip tas saugumas pasireiskia? Kad man jos visos labai panasios, ir tos brangiosios, ir tos pigesnes. Yra dirzai prisegimui, patogi sedeti, o i ka dar ziureti as nezinau. Manau, principas ju visu tas pats.



Geriau bet kokia kedute nei jokios.

Ir geriau brangesne kedute nei pigesne, jei gali sau leisti.

Bet jei negali, nieko baisaus, "prancuziska" irgi tiks.

Nors as visada save klausiu: "jei mane ta pigesne kedute paves KIEK as busiu pasiruosusi sumoketi tik kad viska grazinti atgal...

Tiesiog buvo daryti testai, sodinti i ivairias kedutes vaiku manekenai, buvo padaroma avarija esant tam tikram greiciui ir buvo filmuojama kas vyksta su vaiko kuno ir kedute smugio metu.
Nuotraukos mane itikino, kad geriau pirkti Baby confort Iseos.
O su kitom kedutem mano vaikas smarkiai atsitrenkti kojomis i priekine sedyne, gali pasitmpti ar luzti kaklo slankstelis ir .t.t.
Kiekvienoje keduteje buvo pazymetos silpnos vietos.
3 geriausias pagal bandymus aprasiau kazkur anksciau, nors ir jos ne be trukumu...
Atsakyti