Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo testų rezultatai

Sveikutes, norejau paklausti ar yra ka rade slapime baltymo g.gif , siandien dariausi slapimo tyrima ir pas mane jo rado doh.gif , nesake nieko bloga, tik pakartot po savaites tyrima ir paskui vel po savaites, jai nebus geriau tada darys issamesnius tyrimus, liepe valgyt daug arbuzo, ir gert care lady.Labai bijau kad nenutiktu ko maziukui verysad.gif
Atsakyti
nenoriu gasdint, bet man ir buvo baltymo šlapime kai laukiausi dukros(kažkur buvo35-36sav). nors ir buvo labai mažas kiekis, bet mane iškarto paguldė į universitetinę ligoninę(antakalny) ir ten jau patys sekė padėtį. ačiū dievui pavyko jį numušti iki nulio. bet daktarai iškarto perspėjo mane ir vyrą, kad jei kils baltymas iškarto darys cezarį. didelis baltymo kiekis stabdo mamos organų veiklą, tuo pačiu sutrinka ir naujagimio vystymąsis- tai pavojinga ir mamai ir kūdikiui.

aišku aš ne medikė, bet patarčiau kiekvieną dieną stebėti savo kraujospūdį, labai stebėti ar netinsta stipriai kojos ,rankos, veidas. aukštas kraujospūdis ,tai ženklas ,kad gali atsirasti baltymo šlapime.
svarbu ,kad save stebėtum, ir jei kas neramina iškarto vyktum PATI pas medikus.
Atsakyti
baltymas šlapime reiškia, kad inkstu veikla sutrikusi...dėl to ir patariama valgyti arbuzus ir gerti care lady vitaminus...
Atsakyti
QUOTE(Asciuke @ 2007 07 19, 18:28)
baltymas šlapime reiškia, kad inkstu veikla sutrikusi...dėl to ir patariama valgyti arbuzus ir gerti care lady vitaminus...

taip, teisingai, bet reikia atsargiai su arbūzu- nepersistengti, nepūsti jo beproto. viskas turi būti su saiku mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif Gal tu geriau pasitark su dar vienu gydytoju g.gif Nes baltymas slapime + didelis kraujospudis + ranku, koju tinimai - tai gali buti preeklampsijos pozymiai. Tai pavojinga nesciuju bukle. Jacobs labai teisingai viska parase - reikia butinai sekti kraujospudi ir stebeti ar netinsta kojos, rankos, veidas.
Mano draugei 35 sav nestuke.gif ir ja rytoj guldys kaip tik del sito, bet pas ja tik aukstas kraujospudis ir tinimai, baltymo nusprende jau nebelaukti ir guldyti i patologijos skyriu verysad.gif
P.s. o pas koki ginekologe tu lankaisi?
Atsakyti
QUOTE(Asciuke @ 2007 07 19, 16:28)
baltymas šlapime reiškia, kad inkstu veikla sutrikusi...dėl to ir patariama valgyti arbuzus ir gerti care lady vitaminus...

as jauciu, kad gal galiu but susalusi ir del to man rado, nes va siandien man ir inkstus paskauda verysad.gif
valgau ir arbuza ir geriu care lady
QUOTE(jukka @ 2007 07 19, 17:13)
Sveika  4u.gif Gal tu geriau pasitark su dar vienu gydytoju  g.gif Nes baltymas slapime + didelis kraujospudis + ranku, koju tinimai - tai gali buti preeklampsijos pozymiai. Tai pavojinga nesciuju bukle. Jacobs labai teisingai viska parase - reikia butinai sekti kraujospudi ir stebeti ar netinsta kojos, rankos, veidas.
Mano draugei 35 sav  nestuke.gif ir ja rytoj guldys kaip tik del sito, bet pas ja tik aukstas kraujospudis ir tinimai, baltymo nusprende jau nebelaukti ir guldyti i patologijos skyriu  verysad.gif
P.s. o pas koki ginekologe tu lankaisi?

as lankausi pas gydyoja Karpenko, labai gera gydytoja, ji sake mane stebes darys antrad dar slapimo tyrima, tada dar kartos po savaites, jai viskas gerai, tada paleis mane, jai blogai darys issamesnius tyrimus, pas mane rado 0,3 ti nelabai suprantu cia daug ar mazai g.gif , o del tinimo, tai tfu tfu tf nieko nera, del austo kraujospudzi, ziuresiu ir matuosiu
Papildyta:
bet man dar baisu tai, kad va pas kai kurias randa virs 30 sav nestume, o mum dar tik 22 prasidejo verysad.gif
dar vakar sutikau savo kaimyne, tai ji man sako nepergyvenk tu taip, nescios daznai turi baltymo slapime, kazkaip nuramino cia pasiskaitau r vel verysad.gif
Atsakyti
nu zinai brangioji, as ir tau rekomenduociau pas dar viena gydytoja apsilankyti. mane pagulde,kai slapime buvo0.25 baltymo, buvau patinusi ir kraujospudis pakiles iki 150. gydytoja netgi neleido laukti ryto(vizitacija buvo 18val) liepe varyt susirinkt daiktus ir i ligonine. tai tikrai nejuokinga schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(:)22 @ 2007 07 20, 09:28)
, nescios daznai turi baltymo slapime,

nesamone!!!!! baltymo atsiradimas tai patologijos reiskinys- negalima i tai numoti ranka
Atsakyti
QUOTE(Jacobs @ 2007 07 20, 10:17)
nu zinai brangioji, as ir tau rekomenduociau pas dar viena gydytoja apsilankyti. mane pagulde,kai slapime buvo0.25 baltymo, buvau patinusi ir kraujospudis pakiles iki 150. gydytoja netgi neleido laukti ryto(vizitacija buvo 18val) liepe varyt susirinkt daiktus ir i ligonine. tai tikrai nejuokinga schmoll.gif
Papildyta:

nesamone!!!!! baltymo atsiradimas tai  patologijos reiskinys- negalima i tai numoti ranka

na palauksiu antradienio, jai baltymo dar bus gydytoja nuspres ka daryt, o siap mano gydytoja labai gera, tai kur man dar galima butu kreiptis g.gif , spaudimas pas mane 121/51 pulsas 89
Atsakyti
QUOTE(Asciuke @ 2007 07 19, 17:28)
baltymas šlapime reiškia, kad inkstu veikla sutrikusi...dėl to ir patariama valgyti arbuzus ir gerti care lady vitaminus...

kas tas baltymas slapime? ar tai gal toks kaip slapininiesi, sluostantis iseina snarglio tipo isskyros?
na, atsiprasau, kad taip issireiskiau.
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2007 07 20, 20:12)
kas tas baltymas slapime? ar tai gal toks kaip slapininiesi, sluostantis iseina snarglio tipo isskyros?
na, atsiprasau, kad taip issireiskiau.

nu tu neisizeisk, bet kiek tau metu, kad nepazysti elementariu moterisku isskyru?baltyma galima pamatyti tik atlikus slapimo tyrima. o jo atsiranda sutrikus inkstu veiklai, o sutrikus inkstams ,paprastai, zmogus pradeda tinti-rankos,kojos,veidas.
Papildyta:
QUOTE(:)22 @ 2007 07 20, 15:54)
na palauksiu antradienio, jai baltymo dar bus gydytoja nuspres ka daryt, o siap mano gydytoja labai gera, tai kur man dar galima  butu kreiptis g.gif , spaudimas pas mane 121/51 pulsas 89

zinoma, jog gydytojai geriau zinot, kas ir kaip, bet svarbiausia tu save stebek ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
aciukas, visoms uz info 4u.gif , vakar vakare nuleiau su drauge i ligonine pasidariau kraujo ir slapimo tyrimus, beltymo vakare nebuvo, pasiskambinau gydytojai sakau as labai pergyvenu, sako atves siandien slapima paziuresim, tai rytini siusiuka nuveziau baltymo ner thumbup.gif , dar antradieni kartosim tyrima, stebes ziures kad nenutiktu ko bloga ax.gif
Atsakyti
Jacobs negasdink tu cia taip visu, jeigu bent biskuti randa baltymo jau labai blogai- tikrai ne visada doh.gif Pas mane labai tinsta kojos, todel slapimo tyrimas pats svarbiausias visoje nestumo eigoje. Kelis kartus rado baltymo 1-2 slapime, bet gydytoja sake tai yra tik baltymo pedsakas kuris gali atsirasti tiesiog nuo iskyru.
Atsakyti