Įkraunama...
Įkraunama...

Skundas dėl kelių būklės

Sveiki,

Pirkom sklypa uz Topeliu ezero, ten keliu bukle siaubinga, duobiu daug, o kurios uztaisytos tai uztaisytos kalneliais. Taip pat kai pirkom sklypa, sodu pirmininkas sake, kad jau yra projektai ir kad rugsejo men. bus dedamas asfaltas tam tikroje atkarpoje nuo vienu sodu iki Bezdoniu kaimo (tuo keliu mes davaziuoj iki savo sklypo), bet jokiu zenklu, kad ten kas nors ka nors daytu. Tai va idomu kur kreiptis kad suzinoti ka nors apie tuos planus asfaltuoti ir isvis sutvarkyti jau isasfaltuota kelia. Jei galit parasykit.
Atsakyti
Sveika, jeigu kelias sodu bendrijoje - tai i jos pirmininka ir kriepkis.
dar gali seniunijoje, kurioje yra tavo sklypas (ar kelias) pasidometi - jie bent jau zinos, koks tai kelias ir kam priklauso ji tvarkyt.
Atsakyti
QUOTE(Piranij@ @ 2007 08 26, 20:59)
Sveika, jeigu kelias sodu bendrijoje - tai i jos pirmininka ir kriepkis.
dar gali seniunijoje, kurioje yra tavo sklypas (ar kelias) pasidometi - jie bent jau zinos, koks tai kelias ir kam priklauso ji tvarkyt.

o ka daryt jei mieste ivaziavimas i kiema tragiskas o niekas nesitvarko g.gif
Atsakyti
geriausia tai į to miesto savivaldybę kreiptis, įmera!
Atsakyti
O kur kreiptis jei su sodu pirmininko zinia "kelias tvarkomas" kelinta savaite...
Keletas kaimynu keliu vedesi vandentieki, kelia sudarke - nepravaziuoajmas su lengvosiomis masinomis, na palygino griovius kazkiek... taciau daugiau nei 300metru iki namu nepraeisi (kojos sminga zemiau kauliuku) - nepravaziuosi... Kaimynam dzin, akis ispute reikia, taigi tvarkom... teisingai, ispilta zvyro kruva, bet jos niekas nelygina (nera kada, nes i darba eit reikia). Kai tai uztruko is poros dienu savaite, nu bet dabar jau antra baigiasi... reikia zmonem vandens, bet ar jie nera ipareigoti sutvarkyt ka sudarke?
Pirmininkas irgi - taigi sutvarkys... o mum namo patekt tai reikia ir kazkaip... pakelej masinas palikinet naktimis doh.gif ir kol iki masinos nueini, kol vaikus nutempi... lieki purvinas kaip parsas... nu vienu zodziu istorija slyksti...
Klausimas: kur as galiu kreiptis "auksciau", jei su pirmininku snekos ner... taryba - analogiskai (du is tos tarybos nariu ir iskasinejo kelia)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Phedra: 06 lapkričio 2007 - 18:33
Seikučiai,jooo čia labai opi tema-keliai keleliai...Aš pati gyvenu kaime ir nuo pagrindinio kelio iki mano namų 2 km-tas kelias priklauso seniunijei prižiūrėti.Kai nuėjau pas seniūną tas man aiškina kad nėra pinigų skirta-aš tada klausiu kas juos skiria -nu tipo sąvivakdybė-ten man pasakė kad yra skirta tiek ir tiek visai seniunijei-aš tgal pas seniūną-tas sako pažėk kiek kelių...o pinigėlių nedaug.Tada aš pasisiūliau nuo visų kaimo ūkinikų pagalbą darbais -tuo pačiu ir pinigėlius sutaupytume ir kelias but geras-sako negaliu aš iš jusu priimti pagalbos pagal įstatymą negaliu.Tada aš jam porinu -sakau tai mes tada ūkininkai labdarą suorganizuosim kad paremtume seniuniją,,,,, cool.gif Jis sako -oi ką jūs negaliu aš-nu velnias seimas gali visi gali o musu seniunija negali bigsmile.gif kodėl?? negalite priimti??-kai aš nuvarau mašiną pas meistą jis iš manes ir pinigus paimti gali ir dar palazdavos -kad baik važinėti su lengvąja po kalnus...mes renkame parašus viso kaimo tik nežinau ar padės,,,bet kaip sakoma nepabandysi tai ir nežinosi..man ta situacija primena poskį-ILGA KELIONĖ PER KOPAS blush2.gif
Atsakyti
Na, manyčiau, kad reikia kreiptis į vietos seniūniją ar savivaldybę. Nes iš tiesų po žiemos keliai baisūs blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Phedra @ 2007 11 06, 19:32)
Klausimas: kur as galiu kreiptis "auksciau", jei su pirmininku snekos ner... taryba - analogiskai (du is tos tarybos nariu ir iskasinejo kelia)...

Jūs galite surinkti 10 proc bendrijos narių parašų ir sušaukti bendrijos narių susirinkimą. To susirinkimo metu jūs galite pabandyti perrinkti kitą pirmininką (pvz - save).
Kitais žodžiais - jūs nieko negalit.
Atsakyti
Laba diena, kas galetu padeti parasyti skunda del kekio bukles, nes nelabai moku suformuluoti sakinius. Prasom atsiliepti i rfedulova@gmail.com
Atsakyti