Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo kursai

Teks man tapti vairuotoja, nieko nepadarysi. Mamos, tėčiai, patarkite prašau, kur mokėtės to meno, kas buvo gerai, o ko reikėtų bijoti. Labai svarbu, labai prašau.
Atsakyti
o kuriam tu mieste?
Atsakyti
Labas rytas. Vilniuj.
Atsakyti
As mokinausi "Dorkane" smile.gif Viskas labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Aš mokiausi Žukausko firmoj.Labai patiko
Atsakyti
as irgi mokaisui Dorkane, mokslai patiko, bet instruktorius i pabaiga pradejo suda malt, kad as teorijos egzamino neislaikysiu, bet islaikiau. is esmes tai viskas ok. dar kai laikiau teises pamenu buvo tokia mokykla, kur beveik visos moteriskes vien tik ir visos islaike, jei neklystu berods balykovo ar kazkas panasaus, nezianu tik man ziurint is sono taip fainiai atrode sedo jos visos ir isvazinejo, o pas mus gal puse neislaike
Atsakyti
as gal cia nelabai i tema atsakysiu, bet as teises laikiausi eksternu. nereikejo eiti i paskaitas, tik su instruktorium susitari kada vazinesit ir kiek nori kartu. kada nori vazineji ir kada nori savarankiskai mokaisi bilietus. pas mane yra dar uzsilikes kompiuterinis teorijos egzo variantas. isilaikiau ir teorija ir vairavima is pirmo karto ax.gif ax.gif ir dar beveik per puse maziau viskas kainavo biggrin.gif
Atsakyti
Pastebėjau mažų vairavimo mokyklėlių privalumus. Tokia atsidarė gyvenamam name visiai prie manęs. Užsirašiau. Tai ten viskas labai vikriai klostosi: mokyklinio lyg ir nebuvo tongue.gif .Pasirašė, nes matė, kad lankau kursus, domiuosi, klausinėju ir šiaip nesu žiopla tongue.gif . Medicininę sutvarkėm thumbup.gif . Na, mašinos nekokios, instruktoriai irgi ne proto bokštai, bet kai pati stengiesi, viskas normaliai gaunasi.
Sėkmės!
Atsakyti
Ačiū visoms atsiliepusioms. Noriu ne "susitvarkyti", bet gerai išmokti, nes manau, kad automobilis yra žiauriai pavojingas daiktas. Gal girdėjot ką apie "Femina mobile"? Huricane, linkėjimai Klaipėdai. Mano mažis ten gimęs,tad, jei tebebūčiau ten, klausčiau tavęs smulkiau apie eksterną.
Atsakyti
QUOTE(mamagitana @ 2005 02 07, 20:19)
Ačiū visoms atsiliepusioms. Noriu ne "susitvarkyti", bet gerai išmokti, nes manau, kad automobilis yra žiauriai pavojingas daiktas. Gal girdėjot ką apie "Femina mobile"? Huricane, linkėjimai Klaipėdai. Mano mažis ten gimęs,tad, jei tebebūčiau ten, klausčiau tavęs smulkiau apie eksterną.

Klaipeda linkejimus gavo ax.gif o del eksterno, jei tikrai susidomejai tai man atrodo bet kurioj mokykloj tai imanoma, tik pasiklausineti reiketu mirksiukas.gif
Atsakyti
Padarysiu, ačiū už patarimą.
Atsakyti
Gal kas nors turite atsiliepimų apie UAB "GINEIDA" (www.vairuok.lt)(Vilniuje), apie teorinius mokymus, bei vairavimo instruktorius.
Atsakyti