Įkraunama...
Įkraunama...

Uriage kosmetika

Sveiki, konkrečiai apie Uriage kosmetiką lyg ir neradau atskiros temos. Kažkaip paskutiniu metu akys netyčia užkliūva už šios firmos gaminių - bet nežinau ar verta jos įsigyti, nesinori mesti pinigų į balą. unsure.gif Gal esat ką naudojusios ir maždaug susidariusios nuomonę apie Uriage kosmetiką? Gal galit pasidalinti savo patirtim?
Atsakyti
Man labai patinka "URIAGE" purškiamas šaltinio vanduo thumbup.gif dar naudoju pienelį kūnui thumbup.gif ir makiažo valiklį normaliai/mišriai odai wub.gif Bent jau man tai labai patinka šitie produktai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciuce: 02 vasario 2005 - 22:52
naudoju makijazo valikli sausai jautriai thumbup.gif thumbup.gif ,geresnio pakolkas nerandu smile.gif
Atsakyti
As naudoju valikli normaliai odai, labai thumbup.gif Tinka ir akims.
Atsakyti
aciu uz nuomones, o gal kas esat naudojusios ka nors is Roseliane serijos (valiklis ir kremas linkusiai rausti odai) - koks rezultatas, ar jis tinka normaliai/misriai odai?
Atsakyti
O as skaiciau, kad URIAGE kosmetikoje labai daug hormonu... g.gif Siaip tai atsiliepimai apie sia kosmetika yra labai geri, bet kai kurie kosmetologai ispeja, kad ten tera termalinis vanduo + hormonai, ir kai oda pripranta prie ju, tai jau "nebepriima" naturalios kosmetikos verysad.gif
As pati ja domejausi, nes ieskojau ko nors veiksmingiausio sau, bet kai paskaiciau, tai suabejojau... unsure.gif
Atsakyti
Is URIAGE naudojau purskiama savaiminio idegimo purskikli. Tikrai galiu pasakyt, kad thumbup.gif Labai labai graziai irunda oda, ilgai laikosi, palyginus su kitais tokio pobudzio kremais ir purskikliais, ir siaip labai labai malonus odai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 02 14, 23:44)
O as skaiciau, kad URIAGE kosmetikoje labai daug hormonu...  g.gif  Siaip tai atsiliepimai apie sia kosmetika yra labai geri, bet kai kurie kosmetologai ispeja, kad ten tera termalinis vanduo + hormonai, ir kai oda pripranta prie ju, tai jau "nebepriima" naturalios kosmetikos  verysad.gif
As pati ja domejausi, nes ieskojau ko nors veiksmingiausio sau, bet kai paskaiciau, tai suabejojau... unsure.gif



H-m-m-m... O kur skaitei apie tuos hormonus (jei ne paslaptis)? smile.gif Mat pries pora dienu nusipirkau paakiu krema, tai dabar galvoju, gal net pradet neverta g.gif Nors mano sesuo ji naudojo (ir man rekomendavo), tai sake thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted_berry @ 2005 02 14, 23:44)
O as skaiciau, kad URIAGE kosmetikoje labai daug hormonu...  g.gif  Siaip tai atsiliepimai apie sia kosmetika yra labai geri, bet kai kurie kosmetologai ispeja, kad ten tera termalinis vanduo + hormonai, ir kai oda pripranta prie ju, tai jau "nebepriima" naturalios kosmetikos  verysad.gif
As pati ja domejausi, nes ieskojau ko nors veiksmingiausio sau, bet kai paskaiciau, tai suabejojau... unsure.gif

Atsakyti
Va va..ir as vis praeinu pro Uriage, vis noriu ka nors nusipirkt, bet nesiryztu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asMona @ 2005 02 21, 23:34)
H-m-m-m... O kur skaitei apie tuos hormonus (jei ne paslaptis)?  smile.gif  Mat pries pora dienu nusipirkau paakiu krema, tai dabar galvoju, gal net pradet neverta  g.gif  Nors mano sesuo ji naudojo (ir man rekomendavo), tai sake  thumbup.gif



yra toks puslapiukas, www.passion.ru, tai ten stai ka radau, tik nzn kiek cia tiesos, reikes gal kosmetologes pasiklaust:

Косметическая продукция этой фирмы содержит какие-то вещества (гормоны что-ли... не помню), благодаря которым на коже практически сразу виден результат. И это могло бы быть очень круто, если бы не приходилось делать перерыв - от каждого крема нужно отдыхать. Так дело в том, что кожа другие крема уже не воспринимает, т.е. результат от них нулевой. Не делать перерыв - тоже плохо: возникает привыкаемость и в конце концов крем опять-таки перестает действовать. ЗАМКНУТЫЙ КРУГ!!!

И еще, термальная вода, как ни банально, - это ОБЫЧНАЯ МИНЕРАЛКА!!! Это, вобщем-то даже, синонимы! .......

Умывайте лицо минеральной водой (вместо обычной) - эффект потрясающий (прекрасно тонизирует кожу), и экономия приличная! И не жалко ее, можно сколько хошь плескаться!
Только водичку надо выбирать не очень кислую и не очень соленую. То есть попроще :-)

tai va, ziurejau, ziurejau... unsure.gif ir nenusipirkau. dabar galvoju, o gal babandyt? g.gif jei veikia - tai gal verta?..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frosted_berry: 22 vasario 2005 - 10:38
Aš turėjau Uriage firmos, tiksliau dar turiu savaiminio įdegio losjoną,tai drąsiai galiu pasakyti, kad geras,puikus. Man jis lengviausiai pasidengia iki liemens,jokių dėmelių ar pan.
Atsakyti