Įkraunama...
Įkraunama...

Valdorfo daželiai Kaune

Domina labai sis auklejimo budas. Mano mazajai jau pusantru metuku. Noriu nuo dvieju leisti i darzeli. Noreciau suzinoti kur tokie darzeliai Kaune yra ir kokie atsiliepimai.4u.gif
Atsakyti
Labutis,
mano buves šefas vede savo vaikus i Valdorfo mokyklele. Tai jis man kaip visko pripasakojo, tei is pavydo seiles tekejo...
Auklejimas ten remiasi tuo, kad atsizvelgiama i vaiko amziu, jo supratima ir pan. Pvz, kai mokosi raides, tai apie kiekviena raide sukuria tam tikra pasaka su vaizdinais, kad geriau isiminti. Siaip jie ten sedi ant grindu, piesia, nu vienu zodziu jauciasi kaip namu aplinkoj...
Bet konkreciai nieko negaliu pasakyti, nes pati nei buvau, nei maciau. Kiek sefas sake, tai ta mokyklele kazkur Dainavos mikrorajone (?), bet ar darzelis yra - nezinau. gossip.gif
Atsakyti
As saviske leidau i grupe kuri remiasi valdorfo metodika. Ji nera visiskai valdorfine (kad ir del tu paciu zaislu: vaikai is namu atsinesa miela zuikuti, zinoma ne is naturalaus kailio, masinyte - nemedine ir pan.).
Esu be galo patenkinta sia grupoe ir mazosios pasiekimais. Nepriskiriu ju butent valdorfo metodikai, priskiriu juos butent aukletojoms, kurios nuolatos uzisiima su vaikais, leidzia jiems daryti ka nori kur nori bet tiek tiek leidzia aukletoja.
Taip kartais noreciau kad butu maziau skalbimo namie, bet... Taip smagu ateiti pasiimti vaika i darzeli ir nuo slenkscio isgirsti "Mama, mama o mes siandien ejom i lauka" (lauke visa diena lijo, ir didziausia kose, o kai pamatai vaiko rubus cry.gif norisi) arba "Mama, mama, paziurek kaip as graziai nupiesiau, ir rodo savo piesini ir apipaisytus rubus biggrin.gif ", as matau kokia laiminga ji iseina is darzelio ir pasakoja man pasaka kuria seke jai aukletoja kai ji ejo miegot, o penktadienis jos megstamiausia diena: nes jie pietus sau darosi patys. Grupej vaikai nuo 1.5 iki 6 metuku. Kiekvienam priskirta tam tikra funkcija: kas miltus pila, kas maiso, kas kiausinius plaka ir t.t. Siandien pavyzdziui mano mazoji plauna indus, tai ji siandienos lauke nuo treciadienio thumbup.gif .
As esu nerealiai patenkinta sia grupe ir musu aukletojomis. Ir tikrai dziaugiuosi kad musu grupe remiasi valdorfo pedagogika, nes as tiek apie gamta jai nesugebeciau papasakot ir parodyt, as paprasciausia neturiu tiek laiko. verysad.gif
Medis, konkoreziai, gelytes-zolytes, kastonai, giles - mano vaikui tai turbut daugiausiai dziaugsmo teikiantys zaislai darzely. Namie ji beveik nezaidzia su tais plastmasiniais zaislais, ji mieliau glaudzia minkstus zaislus, leles ir pan. Manau ji labai puikiai suderino darzelio ir naminius zaislus. thumbup.gif Bet as visad zinojau kad ji pas mane protinga mergaite ir pasirinks tai kas jai miela wub.gif
O visiems kas man sako ka nors pries tai kas patinka mano vaikui as sakau tongue.gif mirksiukas.gif

P.S. Enigma as labai atsiprasau, nors mes ir esam vilnieciai, norejau patart mamos kad jeigu tas patinka jusu vaikui, tai spjaukit i visus nepritariancius drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2005 02 11, 07:31)
As saviske leidau i grupe kuri remiasi valdorfo metodika. Ji nera visiskai valdorfine (kad ir del tu paciu zaislu: vaikai is namu atsinesa miela zuikuti, zinoma ne is naturalaus kailio, masinyte - nemedine ir pan.).
Esu be galo patenkinta sia grupoe ir mazosios pasiekimais. Nepriskiriu ju butent valdorfo metodikai, priskiriu juos butent aukletojoms, kurios nuolatos uzisiima su vaikais, leidzia jiems daryti ka nori kur nori bet tiek tiek leidzia aukletoja.
Taip kartais noreciau kad butu maziau skalbimo namie, bet... Taip smagu ateiti pasiimti vaika i darzeli ir nuo slenkscio isgirsti "Mama, mama o mes siandien ejom i lauka" (lauke visa diena lijo, ir didziausia kose, o kai pamatai vaiko rubus  cry.gif  norisi) arba "Mama, mama, paziurek kaip as graziai nupiesiau, ir rodo savo piesini ir apipaisytus rubus biggrin.gif ", as matau kokia laiminga ji iseina is darzelio ir pasakoja man pasaka kuria seke jai aukletoja kai ji ejo miegot, o penktadienis jos megstamiausia diena: nes jie pietus sau darosi patys. Grupej vaikai nuo 1.5 iki 6 metuku. Kiekvienam priskirta tam tikra funkcija: kas miltus pila, kas maiso, kas kiausinius plaka ir t.t.  Siandien pavyzdziui mano mazoji plauna indus, tai ji siandienos lauke nuo  treciadienio  thumbup.gif .
As esu nerealiai patenkinta sia grupe ir musu aukletojomis.  Ir tikrai dziaugiuosi kad musu grupe remiasi valdorfo pedagogika, nes as tiek apie gamta jai nesugebeciau papasakot ir parodyt, as paprasciausia neturiu tiek laiko.  verysad.gif
Medis, konkoreziai, gelytes-zolytes, kastonai, giles - mano vaikui tai turbut daugiausiai dziaugsmo teikiantys zaislai darzely. Namie ji beveik nezaidzia su tais plastmasiniais zaislais, ji mieliau glaudzia minkstus zaislus, leles ir pan. Manau ji labai puikiai suderino darzelio ir naminius zaislus.  thumbup.gif  Bet as visad zinojau kad ji pas mane protinga mergaite ir pasirinks tai kas jai miela wub.gif
O visiems kas man sako ka nors pries tai kas patinka mano vaikui as sakau  tongue.gif  mirksiukas.gif

P.S. Enigma as labai atsiprasau, nors mes ir esam vilnieciai, norejau patart mamos kad jeigu tas patinka jusu vaikui, tai spjaukit i visus nepritariancius  drinks_cheers.gif

o į kurį darželį leidi?
Atsakyti
Adresas: K. Baršausko 84, Kaunas
Telefonas: 8 (37) 451426
Daugiau info yra čia ax.gif

Oj, klausimas turbūt jau nebedomina blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimante_A: 01 gruodžio 2005 - 10:18
QUOTE(Žuvė @ 2005 12 01, 11:18)
Adresas:    K. Baršausko 84, Kaunas
Telefonas:  8 (37) 451426
Daugiau info yra čia  ax.gif

Oj, klausimas turbūt jau nebedomina  blush2.gif

domina smile.gif koks mėnesinis mokęstis čia gal žinai? ir prieš kiek laiko reikia užsirašyti?
Atsakyti
užsirašyti laikas jau dabar mirksiukas.gif nors darželis vaikus priima tik nuo 3 metų, tačiau noriničų į jį patekti tikrai nemaža eilė
mėnesinis mokestis: kaip ir visuose valstybiniuose darželiuose (t.y. apie 120 Lt) + 20 Lt (mokestis už įvairias priemones - vašką, molį, tikrą akvarelę, maisto produktus ir pan.)
+ 100 Lt vienkartinis stojimo į darželį mokestis (tai mokestis ne direktorei į kišenę, o mokestis paremti darželį - kaip ir mokestis už darželį jis mokamas banke su banko kvitukais)

QUOTE(Aura* @ 2006 01 31, 15:23)
domina smile.gif koks mėnesinis mokęstis čia gal žinai? ir prieš kiek laiko reikia užsirašyti?

Atsakyti
Pats geriausias "Smalsučio"darželis,lanko abi mano mergaitės,tiesiog tikrai puikus darželis.Pagal Vadorfo metodiką viskas ir vaikų elgesyje tai puikiai matyti... thumbup.gif
Atsakyti
Barsausko g-veje esantis darzelis vadinasi "Saltinelis". Is Svietimo sk. darbuotoju esu girdejusi, kad tai vienas geriausiu darzeliu Kaune. Direktore ir aukletoju kolektyvas - tikros savo darbo entuziastes. Noriu pagirti, kad tai labai tvarkingas, siltas, jaukus darzelis. Vaikuciai tikrai laimingi. Vakare pasiimu purvinais lauko rubeliais, nes i lauka eina kiekviena diena, nepriklausomai nuo oro (nejo tik per didziuosius saltus ir stipru lietu), bet vaikams tiek laisves ir laimes zaisti sniegu, vasara voliotis smelyje. Kieme daug vietos issibegioti, yra medininis "namelis" - tusciaviduris medzio kamienas, keletas rastu laipiojimui, dideles smelio kruvos. Vaikai tikrai issiduksta. O apie uzsiemimus grupese - reiktu labai daug pasakoti. Pvz. grupeje yra elektrine virykle su orkaite, kiekviena ketvirtadieni aukletoju padedami ir priziurimi vaikai kepa pyraga arba sausainius. Daznai ir tevelius pavaisina. Dirba profesionali keramike, vaikai lipdo is molio ir vasko. Medzio dirbtuvelese stalius uzsiima su vyresniais vaikuciais, gamina medinius namelius ir kitus gaminius. Vaiku kurybiskumui ir vaizduotei lavinti pati geriausia vieta. As susizavejusi, dziaugiuosi, kad mes ten!
Atsakyti
Valdorfo darželis Kaune vienas, kituose darželiuose ("Smalsutis", "Gintarėlis", "Giliukas" ir kt.) veikia grupės (t.y. ne visas darželis dirba pagal Valdorfo sistemą), kuriose taikomi Valdorfo pedagogikos elementai. mirksiukas.gif

gera skaityti pasisakymus, kad mūsų vaikams darželiuose gera thumbup.gif

QUOTE(Boni @ 2006 02 16, 19:22)
Pats geriausias "Smalsučio"darželis,lanko abi mano mergaitės,tiesiog tikrai puikus darželis.Pagal Vadorfo metodiką viskas ir vaikų elgesyje tai puikiai matyti... thumbup.gif

Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
geri valdorfo darzeliai...........
bet apie valdorfo mokyklas-jau girdėjau............ g.gif nekokių zinių..........
Atsakyti
Pasiduodu 000189.gif 000189.gif Kaip jus isrinkot savo vaikui darzeli???? ax.gif blush2.gif Tiek daug info! Ka man daryyyyt? alc.gif
Atsakyti