Įkraunama...
Įkraunama...

„Baltai“ Kaune, Šilainiuose

Labas. Kas lankot BALTUS Kaune, Šilainiuose? Patinka ar ne? Kokia nuomonė?
Atsakyti
Aš irgi galvoju po nestuke.gif pradėt ten sportuot ax.gif Gal turit atsiliepimų?
Atsakyti
Man tai nepatiko su treniruokliais sportuoti, per ilgai, treneris per mažai dėmesio skyrė. Aerobiką lankau. Patinka dvi trenerės - Daiva ir Nojolė. O vat Jūratė nea. Gal mūsų kokie laukai nesutampa, nes, kai tik ją pamatau, purto...per intensyvios jos treniruotės man, pernelyg spigus balsas ir įskamus tonas aiškinant ką reikia daryti. Jauties kaip kariuomenėj,o jei dar pagal Cicino muziką sportuojam... doh.gif
Žodžiu, stengiuosi vengti tų jos treniruočių. tačiau dabar atostogos, ir kitos ilsisi, tai šiandien vėl teko susitikti. Jai nesvarbu, ar jos treniruotės, ar ji tik pavaduoja, ar jos INTERVALINĖ TRENIRUOTĖ, ar TRENIRUOTĖ RATU, ar kitokio visai pobūdžio KŪNO DIZAINO TRENIRUOTĖ...Jai nesvarbu, daro tą patį ir labai greitai...
Dabar išsiklausinėjau, kas kada atostogauja, ir kadangi ryt vėl ji veda, neisiu schmoll.gif
Atsakyti
Niu sveikutes 4u.gif
Mes gi su podruskia irgi nuo pirmadienio zadame eiti i arerobika,tik va kyla man viena mintis,as labai tingine esu,nesportavus niekad,ar as istversiu tas 55 minutes?Busiu viena rubuiliuke tarp silkiu,ot bus man doh.gif
Kokias treniruotes patartumet pirma karta einant i aerobika,ar neistiks manes infarktas ten po pirmo karto g.gif
Ir dar ar dideles grupes buna?Mazdaug kiek zmoniu susirenka?Kaip pirteles,lankotes jose?O po pirties i dusa reikia eit,ar ne?Nera jokios dzekuzi? wub.gif
Kazkaip baltai arciausiai namu,todel susigundem cia eiti.Na bus matyt kaip ten viskas,labai nemegstu tokiu klubu,kur ateina panos ne sportuot,o tarkim savo firmine sportine apranga bei avalyne parodyt doh.gif
Ir dar prie to paties ne i tema paklausiu,kaip ten soliariumas,ar verta eit?Kiek girdejau nelabai ima,as noreciau vienu suviu 2 zuikius nusaut toj pacioj vietoj lotuliukas.gif
Ir dar mes pirmai pradziai zadam eiti 2 kartus i savaite i aerobika,o gal 3 gereiau apsimoka eit?Bet ar nenusivarysiu nuo koju,a?Mano drauge tai pasportavus,o va as schmoll.gif
Atsakyti
Busiu viena rubuiliuke tarp silkiu,ot bus man
nea, yra ir stambių, ir plonų, ir pasportavusių, ir nelabai ax.gif
Kokias treniruotes patartumet pirma karta einant i aerobika,ar neistiks manes infarktas ten po pirmo karto?

patarčiau pirmiems kartams tikrai neiti į TRENIRUOTĖ RATU, CRAZY STEP, FAT BURN. Gali pasirinkti KŪNO DIZAINAS, APATINĖ KŪNO DALIS. Gal ir neištiks infarktas, nedaryk, kaip aš buvau padarius - pirmą kartą į pačią sunkiausią nuėjau (TRENIRUOTĖ RATU), maniau, išprotėsiu nuo intensyvumo, o be to sako ką daryt (judesio pavadinimą) o aš nė bum bum... lotuliukas.gif

Žmonių kaip kada, ryte nelabai daug būna, kartais 4-6, kartais iki 10 panelių, moterų. vakare po 18 val. tai daugiau, tuomet skubi stepą pasidėti ir vietą užsiimti. salė mažoka.

dušų yra, pirtis paprasta, bet ne visada veikia blink.gif , aš neinu ten, nes gyvenu per kelis namus, patogiau, kol vasara, pareiti tiesiog, ir daiktų mažiau tampytis.
Jokios vonios sūkurinės nėra schmoll.gif
yra vosokių aprangų, paskaityk, savo aprašiau skyr. sportinė apranga blush2.gif
kai ateisi, gal mane pažinsi iš jos thumbup.gif
soliariumas yra...aš nelabai mėgėja...tai nežinau, koks jis cool.gif

Aš renkuosi pagal galimybes, kartais 3, kartais 4 kartus. noriu ryte, o jei pvz. mano jau aprašyta pepė veda treniruotę, tai neinu pas ją, o vakare negaliu. nenusivarysi, na pasižiūrėsi,gali nepirkti 12 kartų, gali 8 pirkti, per mėnesį tikrai išsportuosi, o vėliau žiūrėsi.

na va pripyliau tongue.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandriukas--gandriukas: 03 rugpjūčio 2007 - 14:35
Vaje,aciu uz tokia issamia info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(devintas dangus @ 2007 08 03, 17:24)
Vaje,aciu uz tokia issamia info 4u.gif

prašau smile.gif žinau, kai pati domėjaus, nelabai kas reagavo. Tai viskas savo kailiu išbandyta... biggrin.gif
Atsakyti
o tu turi ta sportine liemenele.Nes mano pupuliai tai tokia ohoho lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(devintas dangus @ 2007 08 03, 17:45)
o tu turi ta sportine liemenele.Nes mano pupuliai tai tokia ohoho lotuliukas.gif

nea, aš su paprasta varau ax.gif
mano normalaus dydžio, kol kas nepasirodė, kad reikia g.gif
Atsakyti
Aš į treniruoklių salę pradėjau eiti. Dar tik 3 kartus buvau, bet patiko. Dėl trenerių, tai dar tik su dviem susidūriau. Vienas malonus pasirodė, bet, kiek mačiau ne per daugiausiai užsiima, o kitas labai patiko, visą salę spėja apibėgiot ir kiekvieno paklausinėt ar viskas aišku, ar ką parodyt, padėt, tai liko tikrai geras įspūdis. thumbup.gif Dėl soliariumo, tai irgi esu kažką girdėjus, kad nelabai ima, bet jei ir taip, tai nenuostabu, nes kaina dvigubai mažesnė nei kitur. 4u.gif
Atsakyti
devintas dangau, ar buvai sportuoti? manęs 1-ienį (šiandien) nebuvo...sportavom su vyru Rumšiškėse su dviračiais. Ot davėmės, po to miegojom pietų thumbup.gif , nors šiaip tai niekada nemiagam tongue.gif ax.gif
Atsakyti
Dar nebuvau,bet siandien eisiu jau mirksiukas.gif
Atsakyti