Įkraunama...
Įkraunama...

Ar daug bambat ant savo vyru?

Patarkit moteriskes, kaip nustoti bambeti ant savo vyro???zinau kad nuolatinis bambejimas nieko gero neduos, bet nutyleti irgi neiseina, tai ir bambu kaip sena patarska, aisku jei padaro ka gerai tai visada pagiriu..bet bijau kad bambejimo gerokai daugiau nei pagyru
ar jus daug bambat ant savo vyru?
kaip suvaldyti savo temperametra,juk galima viska ta pati ir graziai pasakyti, bet kad neiseina vis isikarsciuoju blush2.gif
gylus kvepavimas ir skaiciavimas iki desimt nepadeda, vistiek isreziu savo nuomone doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakeliautoja @ 2007 07 20, 23:17)
Patarkit moteriskes, kaip nustoti bambeti ant  savo vyro???zinau kad nuolatinis bambejimas nieko gero neduos, bet nutyleti irgi neiseina, tai ir bambu kaip sena patarska,  aisku jei padaro ka gerai tai visada pagiriu..bet bijau kad bambejimo gerokai daugiau nei pagyru
ar jus daug bambat ant savo vyru?
kaip suvaldyti savo temperametra,juk galima viska ta pati ir graziai pasakyti, bet kad neiseina vis isikarsciuoju  blush2.gif
gylus kvepavimas ir skaiciavimas iki desimt nepadeda, vistiek isreziu savo nuomone  doh.gif


Pabambu ir as, gal kartais ir bereikalo. Anksciau bambedau irgi daug, bet tai, kaip sakai nieko gero neduoda. As pradejau daryti taip, kai jau nebeistengiu susilaikyti nebambejusi ideinu i kita kambari ar pasitaisau kavos puodeli ir stengiuosi nusiraminti. blush2.gif
Atsakyti
gal ir geras budas reikes pabandyti, bet mane tai velniukas kursto nors tu ka, reikia daug pastangu nugalet savo principus
Atsakyti
Na, as kazkaip nepagaunu saves bambant, neturiu tokio iprocio. Nes bambejimai man asocijuojasi su kaltinimais.
Atsakyti
Jeigu nežinočiau, kad tai gadina santykius, bambėčiau ir bambėčiau. Anksčiau ir bambėdavau. Bet dabar jau labai retai prasiveržia. Tiesiog kai pamatau kažką nepatinkančio, nepuolu iš karto sakyti, o pagalvoju, kaip čia pateikus, kad atrodytų lyg tarp kitko, maždaug, nieko tokio dabar, bet kitą kartą žinok, kad geriau taip ir taip.
Ir dar, kaip Daidute, kai pajuntu, kad kraujas ima virti, pirma palaukiu, kol nusiraminsiu. Nes supykus galima visokių nesąmonių prišnekėti.
Atsakyti
Nebambu. Visiškai. Ir niekad nebambėjau. Nu kažkaip man tas bambėjimas su nepagarba asocijuojasi ax.gif Jei kas nepatinka - palaukiu tinkamo momento ir išdėstau ramiai gražiai nekurstydama aistrų smile.gif
Atsakyti
Pabambu ir aš laiks nuo laiko, bet žinoma suvokiu, kad santykiams tai nėra labai gerai... tiesiog nesusilaikau ir tiek tongue.gif Na bandau vis kovoti su savimi, kad netapčiau visiška bambekle. Tai irgi arba išeinu į kitą kambarį arba stengiuos nurimti ir tada jau kažkaip ramiai viska išsakyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Anksčiau ir aš bambėdavau daug. Labai daug biggrin.gif Bet laikui bėgant supratau, kad labai negražiai atrodau iš šalies, o ir santykius labai apkartina šitas dalykas, tai stengiuosi kitaip išsakyt viską, nors kartais labai sunku būna.
Dar pagalvoju, kad diedas irgi žmogus, jam skaudu girdėt mano bambėjimus, pati to tikrai netoleruočiau, jei jis taip pradėtų su manim kalbėt.
Atsakyti
Kaıp nustot? Ogi paprastai, imt ir patylėt biggrin.gif O jeigu iš tikrųjų jis toks blogas, kad ištisai reikia bambėt, tai jau susimąstyt reikia unsure.gif Aš kol kas dar nebambu, bet esant būtinybei reiks biggrin.gif
Atsakyti
as pastebejau kad mano vyro bambejimas ir rekimas visiskai neveikia. kuo as ramiau viska isaiskinu, tuo jis labiau klausosi. biggrin.gif kartais net pasijaucia kaltas del kazko del ko kaltas visai nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
Aš nebambu, aš su juo kalbuosi. tongue.gif
Atsakyti
paskutinis jo pasakymas apie mane - "tu esi gerumo feja su turbodyzeline burbuliatoriaus funkcija". pripazistu, bambu ir as, jei bambejimu galima laikyti normaliu tonu issakyta nepalankia nuomone ar pastaba. manau, kad nuosirdus santykiai be tokio bambejimo negalimi. man svarbu, kad jis zinotu, kad man nepatinka. ir as noriu zinoti, ka darau ne taip, kaip jis noretu, kad galeciau keistis, jei imanoma, ar susilaikyt nuo tokio elgesio bent jau tais momentais, kai zinau, kad man lengviau siandien, nei jam. tegul ir jis bamba. nieko cia blogo. tik nereikia rekaut vienam ant kito, ir viskas bus gerai.
Atsakyti