Įkraunama...
Įkraunama...

Apdaužė mūsų auto, norim kad pakeistu kitu

Vasario 28d nusipirkom naują mikriuką Citroen Jumper. po 3 mėnesių sugedo kažkas greičių dėžėj, išardė nieko nerado, tai užsakė naują greičių dėžę, kurios iki šiol tebelaukiam.
Pareikalavus pakaitinio mikriuko, įdėjo atgal seną greičių dėžę ir leido važinėtis toliau, kol iš gamyklos atvažiuos nauja greičių dėžė.
Ketvirtadienį pakeliui tarp vilniaus ir panevėžio kažkas atsitiko su varikliu,mašina sustojo, su tralu nuvežė mane į vilnių, davė kitą mikriuką, o mūsiškį turėjo penktadienį su tralu parvežti į šiaulius, nes jau yra atvažiavusi nauja greičių dėžė ir taip pat tvarkyti šį gedimą.
Šiandien MB važiavo pro autosevisą, ogi žiūri mūsų mikriukas stovi sudaužytu visu užpakaliu blink.gif
na ir ką jūs galvojat - mes apie tai nieko nežinom doh.gif . norėjo užmesti špakliaus ir tylėti subines suraukę
taigi mašinai nepilni 5 mėnesiai, o koks pravalas su ja verysad.gif
gal kas susidūrėt ar įmanoma išsireikalauti kad mums užsakytų naują mikroautobusą, o šį pasiliktų sau? nuo ko pradėti? ar geriau su pardavėjais bandyti tartis, ar samdyti advokatą kad šis reikalautų, o sau nervų nebesigadinti?

help.gif
Atsakyti
Pabandykit paskambinti i Valstybine ne maisto produktu inspekcija 8 800 55551 mirksiukas.gif manau patars kaip elgtis.
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2007 07 22, 18:07)
Pabandykit paskambinti i Valstybine ne maisto produktu inspekcija 8 800 55551 mirksiukas.gif manau patars kaip elgtis.

aciuks.gif
aha reikės paskambinti. nes kai pirmą kartą sugedo greičių dėžė skambinau, tai sakė jei nesutaisys per dvi savaites, turim teisę reikalauti kad pakeistų mašiną į naują.
Atsakyti
Jūsų vietoje reikalaučiau grąžinti pinigus (yra tokia galimybė) ir nebesidairyti į Citreon.
Atsakyti
smile.gif+2007 07 22, 19:08-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 07 22, 19:08)
Jūsų vietoje reikalaučiau grąžinti pinigus (yra tokia galimybė) ir nebesidairyti į Citreon.


o į ką geriau tada dairytis? g.gif
kai tralo vairuotojas mane vežė tai sakė kad genda visų markių naujos mašinos ir kad mūsų jau sena blink.gif ir ilgai išbuvo nesugedusi, kadangi kitos sugenda po 1-3 dienų doh.gif
Atsakyti
klausyk ir toliau tralo vairuotoju doh.gif
nueikit, pakelkit cionga, ir jei jums patiko si masina, pareikalaukit naujos, su papildoma iranga smile.gif reikia tik garsiau parekti ant pardaveju smile.gif
Atsakyti
Jo, čia tai faktas, servisuose jei normaliai kalbi, nesupranta, va kai parėki gerai, tai kita kalba būna, o jei dar su mat peremat... aš tokiais atvejais savo vyrą užsiundau, jis pas mane moka bartis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2007 07 23, 09:40)
Jo, čia tai faktas, servisuose jei normaliai kalbi, nesupranta, va kai parėki gerai, tai kita kalba būna, o jei dar su mat peremat... aš tokiais atvejais savo vyrą užsiundau, jis pas mane moka bartis biggrin.gif


o mane vyras siunčia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2007 07 22, 19:00)
Vasario 28d nusipirkom naują mikriuką Citroen Jumper.  po 3 mėnesių sugedo kažkas greičių dėžėj, išardė nieko nerado, tai užsakė naują greičių dėžę, kurios iki šiol tebelaukiam.
Pareikalavus pakaitinio mikriuko, įdėjo atgal seną greičių dėžę ir leido važinėtis toliau, kol iš gamyklos atvažiuos nauja greičių dėžė.
Ketvirtadienį pakeliui tarp vilniaus ir panevėžio kažkas atsitiko su varikliu,mašina sustojo, su tralu nuvežė mane į vilnių, davė kitą mikriuką, o mūsiškį turėjo penktadienį su tralu parvežti į šiaulius, nes jau yra atvažiavusi nauja greičių dėžė ir taip pat tvarkyti šį gedimą.
Šiandien MB važiavo pro autosevisą, ogi žiūri mūsų mikriukas stovi sudaužytu  visu užpakaliu  blink.gif
na ir ką jūs galvojat - mes apie tai nieko nežinom  doh.gif . norėjo užmesti špakliaus ir tylėti subines suraukę
taigi mašinai nepilni 5 mėnesiai, o koks pravalas su ja verysad.gif
gal kas susidūrėt ar įmanoma išsireikalauti kad mums užsakytų naują mikroautobusą, o šį pasiliktų sau? nuo ko pradėti? ar geriau su pardavėjais bandyti tartis, ar samdyti advokatą kad šis reikalautų, o sau nervų nebesigadinti?

help.gif


Patart nieko negaliu.. Bet linkiu, kad viskas greiciau issiprestu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivushkina @ 2007 07 25, 09:37)
Patart nieko negaliu.. Bet linkiu, kad viskas greiciau issiprestu  4u.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2007 07 22, 19:54)
o į ką geriau tada dairytis?  g.gif
kai tralo vairuotojas mane vežė tai sakė kad genda visų markių naujos mašinos ir kad mūsų jau sena  blink.gif  ir ilgai išbuvo nesugedusi, kadangi kitos sugenda po 1-3 dienų  doh.gif

VW Transporter
Atsakyti
smile.gif+2007 07 27, 02:21-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 07 27, 02:21)


čia labai mažiukas, mums minimum 15m3 reikia unsure.gif
Atsakyti