Įkraunama...
Įkraunama...

vaikučiai su plaukų "uodegytėmis"

Yra toks prietaras. Jeigu vaikucio plaukuciai uzpakalyje ant kaklo sueina is abieju pusiu i uodegyte(verpetas toks gaunasi)-tai sekantis vaikas po jo gims priesingos lyties.Jeigu berniukas turi"uodegyte"-po jo turi gimti mergaite,jei ne-berniukas.Tas pats ir mergaitems.Mano placioj giminej tai pasitvirtino 100%.Ka galite pasakyti jus,mielos mamos? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2007 07 23, 20:21)
Yra toks prietaras. Jeigu vaikucio plaukuciai uzpakalyje ant kaklo sueina is abieju pusiu i uodegyte(verpetas toks gaunasi)-tai sekantis vaikas po jo gims priesingos lyties.Jeigu berniukas turi"uodegyte"-po jo turi gimti mergaite,jei ne-berniukas.Tas pats ir mergaitems.Mano placioj giminej tai pasitvirtino 100%.Ka galite pasakyti jus,mielos mamos? biggrin.gif


Tiesa pasakius pirma karta girdziu toki prietara ir nelabai suprantu kaip tai padaryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Loona @ 2007 07 28, 21:56)
Tiesa pasakius pirma karta girdziu toki prietara ir nelabai suprantu kaip tai padaryti  blush2.gif

Tas verpetas ties kakliuku labai aiskus buna berniukams,nes ju plaukai uzpakaly trumpi.Tereikia tik paziuret,jei visi plaukuciai gula tiesiai nuo galvytes ant kakliuko-bus berniukas,jei per viduri metasi i uodegele-mergaite.Aisku,jei plaukuciai labai trumpai nukirpti,tai nieko nepamatysi.As turiu berniuka,kuris neturi"uodegytes",po jo irgi gime berniukas.Sis taip pat jos neturi.Vadinasi,jei gimtu trecias vaikas,tai jis irgi butu berniukas.Todel nesiryztu treciam... g.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2007 07 29, 13:17)
Tas verpetas ties kakliuku labai aiskus buna berniukams,nes ju plaukai uzpakaly trumpi.Tereikia tik paziuret,jei visi plaukuciai gula tiesiai nuo galvytes ant kakliuko-bus berniukas,jei per viduri metasi i uodegele-mergaite.Aisku,jei plaukuciai labai trumpai nukirpti,tai nieko nepamatysi.As turiu berniuka,kuris neturi"uodegytes",po jo irgi gime berniukas.Sis taip pat jos neturi.Vadinasi,jei gimtu trecias vaikas,tai jis irgi butu berniukas.Todel nesiryztu treciam... g.gif


Dabar jau supratau, bet nesu girdejus, tai reiks paziuret, o su adata ir siulu netikrinat, man tai sis varijantas 100 procentinis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loona: 29 liepos 2007 - 13:08
QUOTE(deltadu @ 2007 07 23, 20:21)
Yra toks prietaras. Jeigu vaikucio plaukuciai uzpakalyje ant kaklo sueina is abieju pusiu i uodegyte(verpetas toks gaunasi)-tai sekantis vaikas po jo gims priesingos lyties.Jeigu berniukas turi"uodegyte"-po jo turi gimti mergaite,jei ne-berniukas.Tas pats ir mergaitems.Mano placioj giminej tai pasitvirtino 100%.Ka galite pasakyti jus,mielos mamos? biggrin.gif

schmoll.gif nepasitvirtino...nei man, nei sesei g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loona @ 2007 07 29, 14:08)
Dabar jau supratau, bet nesu girdejus, tai reiks paziuret, o su adata ir siulu netikrinat, man tai sis varijantas 100 procentinis  wub.gif

O tai cia virs delno reikia laikyt,ar ne?Man nepasitvirtino,nes siubuoja skirtingai,o turiu du bernus. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ikulia @ 2007 07 29, 19:02)
schmoll.gif nepasitvirtino...nei man, nei sesei  g.gif

Tai gerai biggrin.gif Gal dar turiu sansa mergaites susilaukt,nes abu bernai pas mane be "uodegeliu" g.gif
Atsakyti
Mano pirmagimis turi labai aiskia uodegele,o po jo gime mergaite.Kadangi trecio neplanuoju,tai net neziuriu,ar ji su uodegele,ar be. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2007 07 23, 20:21)
Yra toks prietaras. Jeigu vaikucio plaukuciai uzpakalyje ant kaklo sueina is abieju pusiu i uodegyte(verpetas toks gaunasi)-tai sekantis vaikas po jo gims priesingos lyties.Jeigu berniukas turi"uodegyte"-po jo turi gimti mergaite,jei ne-berniukas.Tas pats ir mergaitems.Mano placioj giminej tai pasitvirtino 100%.Ka galite pasakyti jus,mielos mamos? biggrin.gif

Briedas kažkoks unsure.gif Šiame amžiuje vaiko lytį spėt pagal vyresniojo brolio/sesers plaukų uodegėlę... mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2007 08 09, 08:56)
Briedas kažkoks unsure.gif  Šiame amžiuje vaiko lytį spėt pagal vyresniojo brolio/sesers plaukų uodegėlę... mega_shok.gif

Daug kas ir siais laikais tiki prietarais...
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2007 07 29, 13:17)
Tas verpetas ties kakliuku labai aiskus buna berniukams,nes ju plaukai uzpakaly trumpi.Tereikia tik paziuret,jei visi plaukuciai gula tiesiai nuo galvytes ant kakliuko-bus berniukas,jei per viduri metasi i uodegele-mergaite.Aisku,jei plaukuciai labai trumpai nukirpti,tai nieko nepamatysi.As turiu berniuka,kuris neturi"uodegytes",po jo irgi gime berniukas.Sis taip pat jos neturi.Vadinasi,jei gimtu trecias vaikas,tai jis irgi butu berniukas.Todel nesiryztu treciam... g.gif

pas mus atitinka bobučių prietarus smile.gif nors ir mačiau,kad pas antrą sūnų sukasi,labiausiai norėjau dar vieno vaiko ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Pats temos klausimas tai logiškas: ar tikite prietarais? tęsiant tą logiką gautųsi: jei žinome, kad tai prietaras, kodėl turėtume juo tikėt, aišku, netikiu schmoll.gif . Iš vis netikiu jokiais prietarais.

O jūs tikite, kad jei ryte sutiksite moterį, nešančią vandenį, tai visą dieną nesiseks, o jei kaminkrėtį, tai nusišypsos laimė? mirksiukas.gif (Jėzau, tikriausiai todėl šiais laikai tiek daug nelaimingų, kur tu, žmogus, tą kaminkrėtį rasi. O va moteriškių su vandeniu vis dar galima sutikt, kokį darželį po daugiabučio langais, pvz., laistančių. Kažin ar jos pačios žino, kokį blogį žmonėm lemia? lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2007 08 16, 09:27)
bigsmile.gif Pats temos klausimas tai logiškas: ar tikite prietarais? tęsiant tą logiką gautųsi: jei žinome, kad tai prietaras, kodėl turėtume juo tikėt, aišku, netikiu schmoll.gif . Iš vis netikiu jokiais prietarais.

O jūs tikite, kad jei ryte sutiksite moterį, nešančią vandenį, tai visą dieną nesiseks, o jei kaminkrėtį, tai nusišypsos laimė?  mirksiukas.gif (Jėzau, tikriausiai todėl  šiais laikai tiek daug nelaimingų, kur tu, žmogus, tą kaminkrėtį rasi. O va moteriškių su vandeniu vis dar  galima sutikt, kokį darželį po daugiabučio langais, pvz., laistančių. Kažin ar jos pačios žino, kokį blogį žmonėm lemia? lotuliukas.gif )

Jeigu ka,tai temos pavadinimas"ar pasitvirtino prietaras" tongue.gif Cia,aisku,ne i tema,bet jei iseinu is namu ir sutinku pirma moteri(be vandens),tai nesiseka. lotuliukas.gif
Atsakyti