Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų žaidimų aikštelė

Laba, gal mamytes jau susidure su tokia problema ir galetu suteikti informacija, nuo ko reiketu pradeti ir t.t. Buciau labai dekinga 4u.gif
Pas mus kieme stovi tik sudralintas metalinis "gaublys" ir kopeteles lanko formos, o smelio dezese nesuprasi kas, bet tik ne smelis unsure.gif O taip noretusi grazios aiksteles su supynem unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gosiuke @ 2007 07 23, 22:25)
Laba, gal mamytes jau susidure su tokia problema ir galetu suteikti informacija, nuo ko reiketu pradeti ir t.t. Buciau labai dekinga  4u.gif
Pas mus kieme stovi tik sudralintas metalinis "gaublys" ir kopeteles lanko formos, o smelio dezese nesuprasi kas, bet  tik ne smelis  unsure.gif  O taip noretusi grazios aiksteles su supynem  unsure.gif

Pas mus kieme buvo panaši situacija. Bet dabar turime net 2 vaikų žaidimų aikšteles. Kadangi į seniūniją laiškus rašė mano močiūtė, tai paklausiu jos. O po to detaliai parašysiu. 4u.gif
Atsakyti
Jei ne paslaptis, apie koki rajona kalbate? ir man aktualu ax.gif
Atsakyti
Mergaitės labai atsiprašau, visai užmiršau. doh.gif blush2.gif
Toks dabar gyvenimas, sukiesi kaip voverė rate.
Rašėm laiškus į seniūniją (Vilkpėdės), čia tada kai buvo paskelbtas įrengiamų mieste vaikų žaidimų aikštelių skaičius.
Tai mums labai pasisiekė, kad įrengė net 2.
Atsakyti
gal dar kas susidurete su sita problema, labai mums aktualu, koki reik prasyma rasyt? ar reik kokiu parasu surinkt?
Atsakyti
Sveikos,
as gyvenu naujojoje vilnioje ir mes kieme irgi neturejom aiksteles, tai pazistama mamyte rase seniunui ir dabar turim. O as pati asmeniskai irgi daug kartu rasydavau bet as rasiau tiesiai i savivaldybe mero pavaduotojui berots g.gif, po to jie nukreipia, ir man kazkaip atrodo kai rasai i savivaldybe tai veiksmingiau buna ax.gif O turinys labai paprastas: pvz. jeigu sena sulauzyda ta iakstele tai taip ir reikia rasyti, kad vaikai neturi kur zaisti, dar gerai pridurti kad sena aikstele kelia pavoju vaikams, kad vaikai gali susizaloti ar jau buvo susizaloje ir tpt. blush2.gif Nu ir viskas, as rasydavau visada elektroniniu pastu ir visada gaudavau atsakymus thumbup.gif
Atsakyti
Mano viena draugė irgi rašė seniūnui. Bet ten problema buvo ta, kad anksčiau niekada nebuvo jokių aikštelių. Tai vis atsakydavo, kad nėra sąlygų ar pan. Bet kai geranoriškai surinko gyventojus ir iškirto vieną sutręšusį medį, tai seniūnija supynes ir suoliuką pastatė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(loncelotas @ 2007 10 04, 16:18)
Mano viena draugė irgi rašė seniūnui. Bet ten problema buvo ta, kad anksčiau niekada nebuvo jokių aikštelių. Tai vis atsakydavo, kad nėra sąlygų ar pan. Bet kai geranoriškai surinko gyventojus ir iškirto vieną sutręšusį medį, tai seniūnija supynes ir suoliuką pastatė  thumbup.gif


Manau ne salygu nera, o noro verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,
Norejau paklausti del parasu surinkimo, pas mus kieme gyvena beveik vien tik mociutes ir senukai, kurie nelabai nusiteikus bendraudti su jaunais zmonemis gossip.gif . Jiems viskas nepatinka ir aisku kad is ju parasu tai jau tikrai negausiu, nes is karto "mums to nereikia", galima isgirsti is ju lupu. Nueme visus saliukus, kurie buvo prie laityniu, anksciau buvo maza vaiku aikstele, tai dabar ir juos nera. Dar norejau paklausti ar irengs mums vaiku aikstele, jeigu netoli yra dvi svetimos vaiku aiksteles, viena is ju labai graziai sutvarkyta, bet man ten nepatinka, nes irengta tarp tryju bendrabuciu ir toloka nuo mano langu, kad matyciau savo vaika. Kitoi aikstelei supines ir smelio deze, kur vedziojami sunis ir kates protest.gif, netgi suoliuku nera, ir pavargusios mamytes patys sedi ant tu supiniu... Na o kur vaikams zaisti? verysad.gif
Atsakyti
Kazin, o reik kokio leidimo, kad patiems ta zaidimo aikstele padaryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2007 10 22, 12:39)
Kazin, o reik kokio leidimo, kad patiems ta zaidimo aikstele padaryt?  g.gif


ziurint kur ruosiesi statyti aikstele bet siaip su zaidimo aiksteles statymais mazai kyla problemu
jei ruosiesi statyti mielai galiu padeti rasyk i e-maile arba telefonu 862543317
sekmes thumbup.gif
Atsakyti
Rasysiu ir as i savivaldybe prasyma del vaiku aiksteles
Atsakyti