Įkraunama...
Įkraunama...

Tik vanduo

Mano viena kaimynė geria tik vandenį ir nieko nevlgo tris dienas, paskui likusias kitas savaitės dienas valgo pusryčius pietus ir vakarienę.nežinau jai apie 30-35 o sveria 50.
Gal verta pabandyti?
Atsakyti
QUOTE(Vestiene @ 2007 07 25, 13:12)
Mano viena kaimynė geria tik vandenį ir nieko nevlgo tris dienas, paskui likusias kitas savaitės dienas valgo pusryčius pietus ir vakarienę.nežinau jai apie 30-35 o sveria 50.
Gal verta pabandyti?

As manau tai nesveika,o siaip pati savo kailiu bandziau tik vandeni,o kartais ir jo negerdavau,nes atrode,kad ir jis storina...
Desimt dienu nieko nevalgiau,tik vandeni geriau,numeciau daug kg ir toks lengvumas jautesi,kaip pukelis jauciausi jeigu atmesiu skrandzio skausma ir silpnuma...Geriau sveikai maitintis 4u.gif
Atsakyti
Niu teko girdeti, kad gerai... Bet vandeni ne is ciaupo reikia gerti, o svaru, pvz., kokio saltinio, ar bent "stalo" vandeni ir ne gazuota... Tik gal trys dienos daugoka pradziai? Pabandyk viena diena per savaite, o kitas - maitintis sveikesniais produktais, nei iki siol... smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chorchordin @ 2007 07 25, 16:51)
Niu teko girdeti, kad gerai... Bet vandeni ne is ciaupo reikia gerti, o svaru, pvz., kokio saltinio, ar bent "stalo" vandeni ir ne gazuota... Tik gal trys dienos daugoka pradziai? Pabandyk viena diena per savaite, o kitas - maitintis sveikesniais produktais, nei iki siol... smile.gif  4u.gif

Tai cia gausis panasiai kaip iskrovos dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
O as manau, kad kelios dienos is eiles tikrai nesveika schmoll.gif
Galima kartas nuo karto pasidaryt, kaip Paloma sake, iskrovos diena - kada geri tik vandeni, bet tik viena diena. O po to maitintis normaliai.
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2007 07 25, 17:22)
iskrovos diena - kada geri tik vandeni

Iškrova- produktų įvairovės ir kalorijų kiekio ribojimas iki 700kcal/d. Kada geri tik vandenį- badas.

Vestiene, mažiau žiūrėk, ką daro kaimynė- tai nėra gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai nieko gero si dieta, jei tai galima TAI pavadinti.... g.gif
as pati turiu labai daug karcios asmenines patirties. esu badavusi, valgiusi viena karta dienoje ir t.t. - rezultatas: sustorejimas. blink.gif
kadangi organizmas mazai gaudamas maisto ijungia taupymo rezima, ir tuomet, kai gauna maisto ji kaupia... blink.gif doh.gif
svori gali numesti tik TVARKINGAI VALGYDAMA.
as tai supratau visai neseniai. niekada nebuciau patikejus, kad valgant krinta svoris.... mirksiukas.gif
anksciau, kai noredavau numesti kelis kg - nevalgydavau - tik taip as supratau kazkada dieta doh.gif
siandien man kilai krenta, bet suletejus medziagu apykaitai - ne taip greitai kaip noriu. deja.
Atsakyti
Niu siaip praktikuojanciu toki gyvenimo buda yra... Bet jie to nedaro svorio metimo sumetimais... Jogai (ir kt. praktikuojantys rytu kultura, asketizma ir pan.) megsta "palepinti" savo kuna ir siela badavimu... O itariu, kad kaimyne nera nei joge, nei askete... smile.gif Paprastiems mirtingiesiems leidziama badauti tik su gydytojo prieziura... Nepakenk sau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vestiene @ 2007 07 25, 14:12)
Mano viena kaimynė geria tik vandenį ir nieko nevlgo tris dienas, paskui likusias kitas savaitės dienas valgo pusryčius pietus ir vakarienę.nežinau jai apie 30-35 o sveria 50.
Gal verta pabandyti?

Aš ir manau,kad vieną dieną tokę kaip iškrovos galima daryt,bet trys jau perdaug schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
O ka manote apie tokia dieta?

Agurkų dieta labai efektyvi, tačiau nerekomenduojama jos laikytis ilgiau nei 3 dienas, kadangi agurkuose trūksta daugelio organizmui reikalingų medžiagų. Užtai tokia dieta puikiai išvalo organizmą.

Paimkite 1 kg agurkų, supjaustykite, užpilkite neriebia grietine arba aliejumi, užberkite žiupsnelį druskos, galite pagardinti prieskoniniais žalumynais – petražolėmis, svogūnų laiškais, krapais. Juk žalumynai – tikras vitaminų lobynas. Pasirinkite, kokio poveikio norite: petražolės puikiai dezinfekuoja skrandį, svogūnų laiškai stimuliuoja skrandžio sulčių išsiskyrimą, ramina nervų sistemą ir valo kraują, krapai itin naudingi kūdikius maitinančioms mamoms, nes skatina pieno gamybą. Tokias salotas rekomenduojama valgyti 3 kartus per dieną: 12, 16 ir 19 val. Vakarienei prie šių salotų galima suvalgyti gabalėlį neriebios garuose troškintos mėsos arba 1 kiaušinį. Pusryčiams – be riebalų skrudintos duonos su truputėliu sviesto, puodelis kavos arba arbatos be cukraus. Jei jaučiatės alkana, prieš miegą dar suvalgykite obuolį, bananą arba kriaušę.

Atsakyti
QUOTE(linukse @ 2007 07 26, 22:28)
Aš ir manau,kad vieną dieną tokę kaip iškrovos galima daryt,bet trys jau perdaug schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

Tą patį norėjau parašyt. Labai apkūniems žmonėms dietologai net pataria per savaitę vieną dieną pasidaryti iškrovos-vandens dieną. O šiaip, vasaros metu, darykitės ne vandens, o arbūzų dietą. Aš asmeniškai, privalgius daug arbūzo, nebenoriu nieko, o tuo labiau, kad jis puikus organizmo "valiklis" biggrin.gif
Atsakyti
Va va, su tokiom 3 dienu iskrovos ir prasideda metabolizmo suvarymai. nes po 3 dienu bado ketvirta ir penkta nieko daugiau neveiki, tik valgai verysad.gif
ne visom mum gelezine valia duota, o gaila verysad.gif
Atsakyti