Įkraunama...
Įkraunama...

Trend produkcija

draugė pasiūlė nusipirkti firmos trend servetėlę langų valymui. gal kas naudojate, girdėjote kokie atsiliepimai. kaina nemaža, ar tikrai kokybiški šie gaminiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinguma @ 2007 07 25, 14:31)
draugė pasiūlė nusipirkti firmos trend servetėlę langų valymui. gal kas naudojate, girdėjote kokie atsiliepimai. kaina nemaža, ar tikrai kokybiški šie gaminiai g.gif

thumbup.gif kol kas patenkita.
Papildyta:
QUOTE(cudo @ 2007 07 25, 14:32)
thumbup.gif  kol kas patenkita.

Turejau problema su masinu langu,dabar su sitom servetelem taip greit ir gerai nusevalo. thumbup.gif
Atsakyti
o gal dar kokiu šaunių dalykėlių atradote iš trendo?
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif
as pas jus naujoke, gal galite patarti kur galiu nusipirkti silikono forma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(carolle @ 2007 08 29, 18:13)
sveikos merginos 4u.gif
as pas jus naujoke, gal galite patarti kur galiu nusipirkti silikono forma? g.gif

kiek žinau jos parduodamos tuperware firmoje (žiūrėk www.tvarkosmenas.lt), šioje firmoje tokių nėra. O langų skuduriukai nepakeičiami. Universali pašluostė - nieko ypatingo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vixiuke: 30 rugpjūčio 2007 - 13:08
mano kolege irgi neretai uzsimena apie "stebuklinga skudureli" biggrin.gif vangams valyti. Ji jau nepirmus metus juo naudojasi ir visdar yra labai patenkinta tongue.gif Na as tai kazkaip skeptiskai ziuriu o tokius "stebuklus" bet sikart noreciau pamegint ax.gif (nes langu valymas - vienas is nemaloniausiu darbu doh.gif ) Tik idomu kiek kainuoja unsure.gif ir ar langams valyti jie vienos rusies tera ar... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2007 10 16, 08:54)
mano kolege irgi neretai uzsimena apie "stebuklinga skudureli" biggrin.gif vangams valyti. Ji jau nepirmus metus juo naudojasi ir visdar yra labai patenkinta tongue.gif Na as tai kazkaip skeptiskai ziuriu o tokius "stebuklus" bet sikart noreciau pamegint ax.gif (nes langu valymas - vienas is nemaloniausiu darbu doh.gif ) Tik idomu kiek kainuoja unsure.gif  ir ar langams valyti jie vienos rusies tera ar... g.gif

langams valyti yra vienos rūšies, kainuja 28 lt. bet jų yra dar ir kitokių: dulkėms, akiniams, veido skepetaitės ir šiaip visokių ten puodų, šluotų ir t.t. man ir buvo gaila pinigėlių "kažkokiam skudurui", bet dabar labai džaiugiuosi. Kaune tai žinau, kas platina, o vln tai nelabai
Atsakyti
As taip pat turiu sios firmos langu servetele.Valo neblogai
Atsakyti
Oi-aš irgi pirkau ne vieną Trend servetėlę stiklui,universalią,akiniams,makijažui valyti,automobiliui.Labiausiai patiko stiklui.Netgi Kalėdų proga savo draugei padovanojau kažkuriais metais(galvojau-nesupras,kad kažkokią pašluostę dovanoju)Vėliau išbandžius ji man labai dėkojo thumbup.gif Kitais metais nusprendėm su MB Kalėdų proga pradžiuginti(aišku kartu su pinigine premija) savo įmonėje dirbančias moteris.
Atsakyti
Turiu langams šluostę thumbup.gif tikrai puiki. O prieš savaitę nusipirkom iš Trend keptuvę ir tą grindų valymo komplektą nu kol kas viskas thumbup.gif tikrai surenka visus plaukus, dulkes bigsmile.gif
Atsakyti
O kokios siu serveteliu kainos, palyginus su pvz. Norvex ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborge @ 2008 05 06, 22:27)
O kokios siu serveteliu kainos, palyginus su pvz. Norvex ax.gif


už šluostę langams mokėjau 24 lt ax.gif
Atsakyti