Įkraunama...
Įkraunama...

patamsėjusi kojų pirštų oda

Turiu tokią problemą 4u.gif kol buvau labai jauna ir kvalia,tai nelabai kreipdavau dėmesį į kojų pirštų odą,tai ''prisiauginau'' daugybę nuospaudų(ypač ant didžiųjų pirštų).Dabar nebepadeda jokie šveitikliai,nes odelė padamsėjus(labai greit įdega) ir kietesnė nuo nuolatinių nuospaudų verysad.gif Atrodo nekaip verysad.gif didžiųjų pirštų oda daug tamsesnė tose vietose,kur budavo nuospaudos. Pilingai nepadeda,oda nėra tokia minkšta kaip kitur. Jaučiu didelį diskomfortą. Gal žinot kokį šviesinamųjį kremą ar šiaip kažką patarsit blush2.gif
Atsakyti
O su aliejais masažuoti ar nebandei? Man vienam vyrui taip pavyko net kulną atmirkyti, kuris buvo kietas kaip akmuo.
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2007 07 25, 15:44)
Turiu tokią problemą  4u.gif  kol buvau labai jauna ir kvalia,tai nelabai kreipdavau dėmesį į kojų pirštų odą,tai ''prisiauginau'' daugybę nuospaudų(ypač ant didžiųjų pirštų).Dabar nebepadeda jokie šveitikliai,nes odelė padamsėjus(labai greit įdega) ir kietesnė nuo nuolatinių nuospaudų  verysad.gif  Atrodo nekaip  verysad.gif didžiųjų pirštų oda daug tamsesnė tose vietose,kur budavo nuospaudos. Pilingai nepadeda,oda nėra tokia minkšta kaip kitur. Jaučiu didelį diskomfortą. Gal žinot kokį šviesinamųjį kremą ar šiaip kažką patarsit  blush2.gif

Siulyciau nueiti pas pedikiurininke,jos turi visokiu balinanciu priemoniu.Man po vieno grybavimo teko uz keliu dienu eiti i vestuves,tai mano meistre i vandeni ibere kazkokiu milteliu ir ranku pirstai kaip mat atbalo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 25, 17:49)
O su aliejais masažuoti ar nebandei? Man vienam vyrui taip pavyko net kulną atmirkyti, kuris buvo kietas kaip akmuo.

Nebandžiau 4u.gif Gal gali plačiau(kokie aliejai tinka, kiek laiko mirkyt...)
Atsakyti
QUOTE(Tito_mama @ 2007 07 26, 08:47)
Nebandžiau  4u.gif Gal gali plačiau(kokie aliejai tinka, kiek laiko mirkyt...)

Esu masažuotoja. Žiemą masažuoju su pašildytu alyvuogių kauliukų aliejumi. Tai va- masažuodama tą kulną tryniau tryniau ir jis pasidarė minkštas po kokių trijų masažų...
Atsakyti
QUOTE(RAMSE @ 2007 07 25, 22:47)
Siulyciau nueiti pas pedikiurininke,jos turi visokiu balinanciu priemoniu.Man po vieno grybavimo teko uz keliu dienu eiti i vestuves,tai mano meistre i vandeni ibere kazkokiu milteliu ir ranku pirstai kaip mat atbalo.

Kadangi odos plotas labai nedidelis ir oda nėra labai kieta(tik kietesnė nei kitur),tai gal greičiau bus efektas.Ačiū už patarimą 4u.gif
Atsakyti