Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėštukėms

Sveikutės,
kai man gydytoja liepė nebevartoti jokių vitaminų labai nustebau ir sunerimau, todėl noriu žinoti Jūsų patirtį kaip ir kokius vitaminus jūs vartojate nėštumo metu. Man penktas mėnesiukas ir greitai busiu šeštame, ir jau mėnesį laiko nebevartoju jokių vitaminų. O kaip jūs?
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2007 07 26, 14:16)
Sveikutės,
kai man gydytoja liepė nebevartoti jokių vitaminų labai nustebau ir sunerimau, todėl noriu žinoti Jūsų patirtį kaip ir kokius vitaminus jūs vartojate nėštumo metu. Man penktas mėnesiukas ir greitai busiu šeštame, ir jau mėnesį laiko nebevartoju jokių vitaminų. O kaip jūs?


As visa nestuma geriau prenatal vitaminus, ir Mothercare ir "gamtos namai" firmu. Lankiausi KMUK. Dar ir po gimdymo kol vaikuti maitinau juos geriau. Pertrauku niekad nedariau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2007 07 26, 15:16)
Sveikutės,
kai man gydytoja liepė nebevartoti jokių vitaminų labai nustebau ir sunerimau, todėl noriu žinoti Jūsų patirtį kaip ir kokius vitaminus jūs vartojate nėštumo metu. Man penktas mėnesiukas ir greitai busiu šeštame, ir jau mėnesį laiko nebevartoju jokių vitaminų. O kaip jūs?

Buvau ir aš nustojusi vartoti, nes ginė pasakė jog nėra reikalo vasarą kai daržovių yra ir t.t. unsure.gif bet kraujas suprastėjo, tai vėl vartoju, manau, kad vartosi blogiau tikrai nebus 4u.gif o be to ir magnį bei kalcį geriu, šito mano ginė irgi nesakė, nors man ne tik tirpsta rankos, bet ir raumenų spazmai prasidėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2007 07 26, 14:16)
Sveikutės,
kai man gydytoja liepė nebevartoti jokių vitaminų labai nustebau ir sunerimau, todėl noriu žinoti Jūsų patirtį kaip ir kokius vitaminus jūs vartojate nėštumo metu. Man penktas mėnesiukas ir greitai busiu šeštame, ir jau mėnesį laiko nebevartoju jokių vitaminų. O kaip jūs?


Kiekviena gydytoja turi savo nuomone, kaip ir kiekviena busima mamyte turi savaja. As vitaminus geriau pries pastojima ir pirmus tris nestumo menesius. Dabar vasara, vaisius ir darzoves valgau pilna burna, todel pati nusprendziau, kad papildomu sintetiniu vitaminu man nereikia. O ir Kauno Kliniku genetikai taip patare. Kraujo ir slapimo tyrimai geri, todel manau, kad mano lelkai visko pakanka. Bent jau siuo momentu. Taigi, jei tavo tyrimai geri, jautiesi normaliai, valgai viska, tai gali vasara ir negerti papildomos sintetikos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2007 07 26, 16:16)
Sveikutės,
kai man gydytoja liepė nebevartoti jokių vitaminų labai nustebau ir sunerimau, todėl noriu žinoti Jūsų patirtį kaip ir kokius vitaminus jūs vartojate nėštumo metu. Man penktas mėnesiukas ir greitai busiu šeštame, ir jau mėnesį laiko nebevartoju jokių vitaminų. O kaip jūs?



as iki 12 nestumo savaites geriau foline rugsti smile.gif o dbr mano daktaras sake taip pat gali gerti gali negerti...bet kaip supratau is jo nuomones tai sako geriau valgyk pilna burna, kaip cia kazkuri nestuke.gif minejo biggrin.gif darzoves ir vaisius smile.gif
na o rudeni ziuresim kaip kraujukas bus, slapimas ax.gif gal ir reikes gerti smile.gif
Atsakyti
Mano ginekologe israse man Zn+Mg+Ka ir nestukem vitaminus Pregnat... Geriau jau visa menesi, kol nuklydau pas kita ginekolge, daugiau naturaliste. Kam, sako vasara kai tiek vitaminu is gamtos, sintetiniai? Aga, pagalvojau, kam? Kadangi, pati esu alergiska, patare sintetiniu vitam. vasara negerti, kas gali issaukti maziuko alergija veliau...
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2007 07 26, 14:16)
Sveikutės,
kai man gydytoja liepė nebevartoti jokių vitaminų labai nustebau ir sunerimau, todėl noriu žinoti Jūsų patirtį kaip ir kokius vitaminus jūs vartojate nėštumo metu. Man penktas mėnesiukas ir greitai busiu šeštame, ir jau mėnesį laiko nebevartoju jokių vitaminų. O kaip jūs?



gal kiekviena daktare lietuvoje turi savo nuomone ir viena skiria vitaminu,kita ne ax.gif bet cia uz vandenyno,visi daktarai sako vienodai,tyrimu irodyta,kad jokiu papildomu vitaminu nereikia,iskyrus folio rugsti. kol viskas gerai nestumo metu,tikrai vitaminu turetu uztekti.ir patikekit,cia tiek vaisiu ir darzoviu kaip lietuvoj nera schmoll.gif g.gif .as nevartojau pirmo nestumo metu,nevartoju vitam ir dabar 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Man nuo pat nestumo pradzios akusere prisake jokiu vitaminu nevartoti, tik folio rugsti iki 12sav ir viskas. Dar savo nuoziura geriau antroj nestumo pusej magni, nes ziauriai meslungis traukdavo, magnis padejo. O gydytoja sake kad pirma karta girdi kad magnis nuo to padetu...nu ka as zinau, man tai drauges patare, sake Lietuvoj visada magni skiria smile.gif Pagal knygas, zinodama kada formavosi leliaus kauliukai, geriau ir kalci, bet vis tiek dantys labai isgedo sad.gif
As stengiuosi valgyti daugiau darzoviu nei paprastai, nors nelabai megstu, perku spinatus, brokolius, morkas grauziu, tai visi kraujo tyrimai labai geri, dabar ruosiuosi gimdyti "ant dienu" ir galvoju kad geriau paskui vitaminu pavartosiu, o leliui sintetikos tikrai nereikia.
Atsakyti
Na ka as zinau g.gif , man irgi gydytojas prisake gerti vitaminus visa nestuma as ir geriu, beje valgau tikrai labai daug darzoviu is savo sodo, vaisiu. Darausi tyrimus kiekviena menesiuka - viskas thumbup.gif Tikekimes taip ir uzbaigsiu savo nestuma smile.gif ir lelius bus sveikutis 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi geriu vitaminus, nors dabar ir vasara...Tiesiog nors ir labai stengiuos valgyti įvairesnį maistą, ypač vaisius ir daržoves, tačiau visvien nemanau kad su jais gaunu visus reikalingus vitaminus vienu metu. Galbūt iš vieno vaisio ir gaunu vitamino C, tačiau negaunu vitamino B ar kalcio ar cinko ar vitamino A...Todėl aš ir už natūralius, ir sintetinius vitaminus...
Atsakyti
pirmus 3 mėnesiu gėriau folinę rūgštį, o paskui reikėjo ir magnį gerti tik neilgai,pora savaičių.o per likusią neštumo dalį vartojau vitaminus MATERNA ir po gimdymo irgi kol maitinau.
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2007 07 26, 15:16)
Sveikutės,
kai man gydytoja liepė nebevartoti jokių vitaminų labai nustebau ir sunerimau, todėl noriu žinoti Jūsų patirtį kaip ir kokius vitaminus jūs vartojate nėštumo metu. Man penktas mėnesiukas ir greitai busiu šeštame, ir jau mėnesį laiko nebevartoju jokių vitaminų. O kaip jūs?

aš taip pat nevartoju rolleyes.gif Visai pritariu savo gydytojai smile.gif (sakė valgyt daržoves pilna burna biggrin.gif ) Gėriau tik folio rūgštį.
Nieko man netrūksta, puikiai jaučiuosi, nei pykino, kraujas geras, spaudimas geras, visi kiti rezai geri, nieko netrūksta rolleyes.gif tik nervinga esu (ir šiaip esu, ne nėščia), tad nieko prieš būčiau B grupę, bet kažkaip nesiryžtu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 10 rugpjūčio 2007 - 17:45